لیست بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرج با آدرس و تلفن


کلاس زبان کودکان در کرج

لیست بهترین کلاس ها و آموزشگاه های زبان انگلیسی کودکان در تمام مناطق کرج مناسب برای سنین 3 تا 12 سال به همراه آدرس و شماره تلفن آموزشگاه ها

آموزشگاه زبان ارتباطات اصلی

آموزشگاه زبان ارتباطات اصلی کرج  برگزارکننده دوره های زبان های خارجی با بالاترین سطح کیفیت و بازدهی می باشد. مشاوره و تعیین سطح رایگان در این مرکز انجام می شود. دراین مرکز دوره های آموزش تمامی زبان های خارجی برای تمامی رده های سنی (کودکان نوجوانان بزرگسالان )، دوره های حضوری و آنلاین، دوره های ترمیک فشرده و عادی، دوره های گروهی ،نیمه خصوصی و خصوصی با ارائه مدرک رسمی و صدور گواهی برای سفارت، دوره های تربیت مدرس با استخدامف پکیج ویژه آیلتس و تافل، مکالمه فشرده، دوره های ویژه ی مهاجرت و سفر، دوره های ویژه ی شاغلین و دوره های تقویتی ویژه دروس مدارس برگزار می شود.

  • waze

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبه روی بانک پاسارگاد، ساختمان پزشکان ۱۱۰ /۳، طبقه دوم واحد ۴، طبقه سوم واحد ۹

آموزشگاه زبان سفیر کرج

آموزشگاه زبان سفیر کرج دارای دو شعبه واحد کرج ( خیابان شهید بهشتی) و واحد فردیس (دختران) است. در آموزشگاه زبان سفیر کرج کلاس‌های زبان عمومی برای رده‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت دوره‌های آموزش فشرده و ترمیک برگزار می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به کانترهای ثبت‌نام در این واحدها در این کلاس‌ها شرکت کنید.

  • waze

کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر طالقانی، جنب اداره دارایی، پلاک ۱۰۵۳

موسسه زبان ملل کرج

موسسه زبان ملل با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه آموزش زبان های خارجی در سطح کشور در حال فعالیت است. آموزشگاه زبان ملل در کرج یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در این شهر است که با سابقه طولانی، تجربه و اساتید مجرب مشغول آموش به زبان آموزان است. با دوره های مختلف آنلاین، حضوری و خصوصی و استفاده از بهترین کتاب های آموزشی، در کوتاه ترین زمان به زبان خارجی مسلط خواهید شد. اساتید ملل از بهترین اساتید در سطح کرج هستند. مدیریت زبان ملل جناب آقای فقیهی و سرکار خانم ابو القاسمی با تحصیل در انگلستان و دریافت برترین روش های آموزش زبان و سرکار خانم دکتر فقیهی مدیریت آموزش، اقدام به تاسیس موسسه زبان ملل کرده اند. این امر زبان ملل را به برترین آموزشگاه در کرج تبدیل کرده است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص اساتید و مدیریت می توانید به وبسایت موسسه مراجعه نمایید.

  • waze

کرج، سه راه گوهردشت، نبش ده متری انقلاب، موسسه زبان ملل

آموزشگاه زبان ایران مهر کرج

آموزشگاه زبان ایران مهر کرج دارای سه شعبه در گوهردشت، گلشهر و طالقانی است. کلاس های این آموزشگاه برای رده های سنی متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود. مشاوره و تعیین سطحح در آموزشگاه ایران مهر به صورت رایگان انجام می شود. برای مشاهده آدرس و شماره تماس شعب آموزشگاه ایران مهر به قسمت جزییات بیشتر مراجعه نمایید.

  • waze

کرج، گوهردشت، خیابان چهارم غربی، پلاک 11

آموزشگاه زبان نصیر گوهردشت

آموزشگاه زبان نصیر کرج دارای چند شعبه در سراسر کرج از جمله گوهردشت، درختی، عظیمیه، مهرشهر، فردیس و انوشیروان است و شعبه مرکزی آن گوهردشت می باشد. کلاس های آموزشی این موسسه به صورت حضوری و آنلاین است. همچنین  کلاس های آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد. در آموزشگاه نصیر زبان های انگلیسی، آلمانی و فرانسه تدریس می شود.

  • waze

کرج، رجایی شهر(گوهردشت)، خیابان آریا، خیابان قائم(عج)(داریوش)، پلاک44، طبقه 2

این روز ها یادگیری زبان برای کودکان یکی از موارد مهمی است که خانواده ها باید به آن توجه داشته باشند. یادگیری زبان در سنین پایین بسیار آسان تر است و بهترین سن برای یادگیری زبان دوم سنین کودکی است. آموزشگاه های زبان زیادی در کرج هستند اما فقط بعضی از آنها کلاس های زبان مخصوص کودکان را برگزار می کنند. در این صفحه از آموزشگاهان می خواهیم لیست بهترین آموزشگاه زبان کودکان در کرج را به شما عزیزان معرفی کنیم.

کلاس های آموزش زبان انگلیسی کودکان در کرج معمولا برای کودکان بین 3 تا 7 سال برگزار می شود. البته ممکن است در بعضی از آموزشگاه ها متفاوت باشد. آموزش زبان انگلیسی به کودکان با روش های خاصی انجام می شود و با بزرگسالان تفاوت دارد. روش های آموزشی در کلاس های زبان کودک تاثیر مستقیمی با یادگیری آنها دارد. آموزش زبان معمولا از طریق تصاویر، فیلم ها و صدا ها انجام می شود. قبل از ثبت نام کودکتان در کلاس های آموزش زبان کودک در کرج حتما تحقیق و بررسی در مورد آموزشگاه مورد نظر انجام دهید.

هزینه کلاس زبان کودکان در کرج

هزینه کلاس های زبان کودکان در کرج در هر آموزشگاه متفاوت است و برای اطلاع از مبلغ آنها باید با شماره تلفن آموزشگاه ها تماس بگیرید. در این صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین کلاس های زبان انگلیسی کودک در کرج را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. شهریه کلاس زبان کودکان در کرج معمولا برای 2 ماه می باشد و هر 2 ماه معمولا یک ترم حساب می شود. برای مشاهده لیست کامل آموزشگاه زبان های کرج می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در کرج مراجعه نمایید.

سرفصل های آموزشی کلاس زبان انگلیسی کودکان در کرج

در این کلاس ها معمولا مباحث ساده مانند شمارش اعداد، حروف الفبای انگلیسی، کلمات ساده، جمله سازی با کلمات ساده، درک جملات ساده، داستان های ساده و ... آموزش داده می شود. در کلاس زبان کودکان کرج معمولا از کتاب های friends و در سنین بالاتر از کتاب های family and friends استفاده می شود. شیوه تدریس ترکیبی از بازی، سرگرمی و آموزش است.

در کلاس زبان کودکان از چه وسایل آموزشی استفاده می شود؟

در این کلاس ها معمولا از یک کتاب برای زبان آموز، یک کتاب کار و یک سی دی آموزشی استفاده می شود. در کلاس ها از روی کتاب اصلی آموزش داده می شود و کودکان در منزل باید تمارین خود را بر روی کتاب کار انجام دهند. در کنار انجام تکالیف از سی دی راهنما هم می توانند بهره ببرند. معمولا هم یادگیری زبان برای کودکان 3 تا 6 سال با استفاده از اشیاء و بازی انجام می شود.

بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

چالش های زیادی در مورد بهترین سن کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی یا زبان دوم وجود دارد اما اگر به طور خلاصه بخواهیم در مورد این موضوع صحبت کنیم هرچه کودک زودتر با زبان دوم (انگلیسی یا هر زبان دیگری) آشنا شود، شانس بیشتری برای رسیدن به مهارت های زبان دوم خواهد داشت طبق تحقیقات انجام شده کودکانی که قبل از ۷ تا ۸ سالگی یادگیری زبان دوم را شروع کرده اند، مهارت بهتری در تکلم زبان دوم و لهجه خواهند داشت.

تفاوت دقیق مدرک تافل و آیلتس از نظر اعتبار و هزینه و نحوه برگزاری آزمون و نمره دهی
مقالات زبان

تفاوت مدرک تافل و آیلتس

تافل و آیلتس پر طرفدار ترین و معروف ترین مدارک زبان در ایران هستند. البته این مدارک در بیشتر کشور های جهان معتبر هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم به تفاوت مدرک و آزمون تافل و آیلتس و بررسی سختی آزمون تافل و آیلتس، میزان اعتبار آن ها، هزینه آزمون آیلتس و تافل و اینکه کدام مدرک برای مهاجرت مناسب تر است بپردازیم.

بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی به صورت سریع، مزایا و معایب هر روش
مقالات زبان

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

معرفی روش های یادگیری زبان انگلیسی از طریق کلاس و یا به صورت خود آموز در زمان کوتاه به همراه مزایا و معایب هر کدام، یادگیری زبان انگلیسی از طریق کتاب، فیلم دیدن،  اپلیکیشن و ...

اعتراض به نمره آیلتس، شانس افزایش نمره و نکات مهم
مقالات زبان

نحوه اعتراض به نمره آیلتس، بررسی شانس افزایش نمره

گاهی اوقات ممکن است نتیجه آزمون آیلتس با چیزی که فکر میکردیم تفاوت زیادی دارد و تصمیم به اعتراض می گیریم. برای ثبت اعتراض نمره آزمون آیلتس باید یک سری نکات را در نظر بگیریم تا بتوانیم بهترین نتیجه را از اعتراض داشته باشیم.

آزمون PTE چیست؟ هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون PTE چیست؟

همه چیز در مورد آزمون PTE و انواع آن، هزینه و نحوه ثبت نام، محل های برگزاری آزمون، تفاوت PTE با آیلتس و تافل

آزمون MSRT یا MCHE سال 1401، هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون MSRT یا MCHE چیست؟

معرفی کامل ساختار آزمون MSRT یا MCHE، نحوه ثبت نام و نمره مورد نیاز در آزمون برای دانشگاه های داخل کشور

ثبت نام در آزمون تولیمو (tolimo) و منابع شرکت در آزمون
مقالات زبان

آزمون TOLIMO چیست؟

نحوه ثبت نام در آزمون تولیمو و بررسی ساختار آزمون و نحوه محاسبه نمره آزمون، مدت اعتبار مدرک Tolimo و منابع آزمون تولیمو برای شرکت در آزمون

شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن و قبولی در آن
مقالات زبان

تافل هوم ادیشن چیست؟

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن (Home Edition) و نکات مهم برای قبولی در آن

آزمون دولینگو و همه چیز درباره آن!
مقالات زبان

آزمون دولینگو و کاربرد های مدرک duolingo

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام درآزمون دولینگو، زمان برگزاری، هزینه و منابع آزمون، اعتبار مدرک دولینگو، مدارک و شرایط شرکت در آزمون دولینگو(Doulingo) نمره آزمون

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی (کودک و بزرگسال)
مقالات زبان

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی در کودکان و بزرگسالان و بررسی قدرت یادگیری در آن ها

آزمون TTC و گرفتن مدرک برای تدریس زبان انگلیسی
مقالات زبان

آزمون TTC

همه چیز در مورد آزمون TTC و گرفتن مدرک آن برای تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه با گذراندن دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی

تاسیس آموزشگاه زبان خارجی و شرایط دقیق اخذ مجوز
مقالات زبان

تاسیس آموزشگاه زبان

بررسی شرایط تاسیس آموزشگاه زبان و صفر تا صد مراحل راه اندازی آموزشگاه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی و ...، بررسی هزینه ها و مدارک لازم

تبلیغ برای آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی
مقالات زبان

تبلیغ کلاس زبان و آموزشگاه با بالاترین بازدهی

مقایسه و بررسی روش های مختلف تبلیغات آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان و بزرگسال و معرفی بهترین روش تبلیغات با هزینه کم و بازدهی بالا (تبلیغات اینترنتی، اینستاگرامی، تراکت، بنر و ...)


ارسال نظر

Loading...