لیست بهترین کلاس های آموزش تنبک در شیراز با آدرس و تلفن


کلاس تنبک در شیراز

لیست بهترین کلاس های آموزش تنبک در شیراز با آدرس، تلفن و هزینه ی کلاس ها، مناسب برای کودکان و بزرگسالان با اساتید خانم و آقا

آموزشگاه موسیقی نو

آموزشگاه موسیقی نو واقع در بلوار پاسداران (زرهی) شیراز با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته موسیقی و در سه بخش آموزش ساز و آواز به کودکان و بزرگسالان (با مدیریت استاد پژمان سهامی و مدیر داخلی خانم سارا خوش کام)، دپارتمان تخصصی موسیقی کودک و نوجوان (آموزش موسیقی به کودکان، برگزاری دوره های والد و کودک و برگزاری دوره های تربیت مربی موسیقی کودک) و خانه سنتور شیراز  به صورت تخصصی فعالیت دارد.

 • waze

شيراز، بلوار پاسداران (زرهي)، نبش كوچه ۵۸

آموزشگاه موسیقی نوا آفرین

موسسه فرهنگی هنری نواآفرین سرور مهر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  است. مدیریت این آموزشگاه با سرکار خانم ها ندا دهناد (کارشناس موسیقی و کارشناس ارشد پژوهش هنر) و نازنین دهناد (دکتری معماری) است و اساتید آموزشگاه موسیقی نواآفرین مجرب و دانش آموخته ی رشته موسیقی هستند.

 • waze

شیراز، حدفاصل فلکه قصردشت و چهارراه زرگری، رو به روی کوچه ۷۸

تنبک یکی از ساز های کوبه ای است و در موسیقی ایرانی و سنتی جایگاه ویژه ای دارد و در بیشتر قطعات سنتی صدای تنبک وجود دارد. در این صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه های موسیقی برگزار کننده کلاس آموزش تنبک در شیراز را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم. تنبک را در زبان عامیانه با نام های تمبک و دنبک هم می شناسند. تنبک جزو ساز هایی است که در بیشتر آموزشگاه های موسیقی شیراز آموزش داده می شود. برای مشاهده لیست کامل آموزشگاه های موسیقی شیراز می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در شیراز مراجعه نمایید.

این کلاس ها به صورت حضوری و خصوصی برگزار می شوند. معمولا مدت زمان هر جلسه کلاس تنبک در شیراز 30 دقیقه (نیم ساعت) است.  هر هفته 1 جلسه کلاس برگزار می شود و در هر ماه جمعا 4 جلسه کلاس برگزار می شود. قبل از ثبت نام در کلاس های آموزشی برای خرید ساز حتما با استاد مربوطه مشورت نمایید.

مدت زمان یادگیری تنبک برای رسیدن به یک سطح قابل قبول بین 6 ماه تا 1 سال است و برای رسیدن به سطوح متوسط و پیشرفته حداقل باید 2 سال آموزش ببینید. مدت زمان یادگیری بستگی به عوامل مختلفی مثل علاقه، استعداد، میزان تمرین، استاد، شیوه ی تدریس و ... دارد. میزان تمرین و علاقه فرد مهم ترین فاکتور در پیشرفت هنرجویان تنبک و موسیقی است.

روش تدریس در کلاس های تنبک به این شکل است که هنرجو در ابتدای هر جلسه درس و تمرین جلسه قبل را اجرا می کند و در صورت داشتن ایراد و نقص استاد شما، ایرادات هنرجو را می گیرد و برای جلسه آینده موضوعات جدیدی را به هنرجو آموزش می دهد و این روند هر جلسه تکرار می شود.

هزینه کلاس تنبک در شیراز

هزینه ی کلاس های موسیقی در هر آموزشگاه متفاوت است و بستگی به عوامل مختلفی دارد. عوامل موثر بر قیمت کلاس های آموزش تنبک در شیراز بستگی به عواملی مثل محل آموزشگاه، امکانات آموزشگاه، سطح اساتید، شیوه ی برگزاری کلاس ها و ... دارد. برای اطلاع دقیق از میزان شهریه کلاس تنبک در شیراز می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موسیقی معرفی شده در این صفحه تماس بگیرید. هزینه کلاس تنبک با دیگر کلاس های موسیقی مثل تار، سه تار، آواز و ... تقریبا برابر است و در سال 1402 تقریبا بین 800 هزار تومان تا 1 میلیون و 200 هزار تومان است.

 • تایم کلاس های تنبک در شیراز چقدر است؟

  زمان برگزاری کلاس های موسیقی معمولا 30 دقیقه (نیم ساعت) است.

 • کلاس های تنبک چند جلسه در هفته است؟

  کلاس های تنبک یک جلسه در هفته است.

 • کلاس های تنبک چند نفره برگزار می شود؟

  کلاس های تنبک در آموزشگاه های موسیقی به صورت یک نفره و خصوصی برگزار می شود.


ارسال نظر

Loading...