لیست بهترین کلاس های آموزش ویولن در شیراز با آدرس و تلفن


کلاس ویولن در شیراز

لیست بهترین آموزشگاه ها و کلاس های آموزش ویولن در شیراز با آدرس، تلفن و هزینه - برای کودکان و بزرگسالان، اساتید خانم و آقا

آموزشگاه موسیقی نو

آموزشگاه موسیقی نو واقع در بلوار پاسداران (زرهی) شیراز با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته موسیقی و در سه بخش آموزش ساز و آواز به کودکان و بزرگسالان (با مدیریت استاد پژمان سهامی و مدیر داخلی خانم سارا خوش کام)، دپارتمان تخصصی موسیقی کودک و نوجوان (آموزش موسیقی به کودکان، برگزاری دوره های والد و کودک و برگزاری دوره های تربیت مربی موسیقی کودک) و خانه سنتور شیراز  به صورت تخصصی فعالیت دارد.

  • waze

شيراز، بلوار پاسداران (زرهي)، نبش كوچه ۵۸

آموزشگاه موسیقی نوا آفرین

موسسه فرهنگی هنری نواآفرین سرور مهر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  است. مدیریت این آموزشگاه با سرکار خانم ها ندا دهناد (کارشناس موسیقی و کارشناس ارشد پژوهش هنر) و نازنین دهناد (دکتری معماری) است و اساتید آموزشگاه موسیقی نواآفرین مجرب و دانش آموخته ی رشته موسیقی هستند.

  • waze

شیراز، حدفاصل فلکه قصردشت و چهارراه زرگری، رو به روی کوچه ۷۸

ویولن یکی از ساز های پر طرفدار است و علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. در بالای این صفحه از وبسایت آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه های موسیقی شیراز که کلاس های آموزش ویولن را برگزار می کنند را برایتان گردآوردی کرده ایم. اگر علاقه مند به شرکت در کلاس آموزش ویولن در شیراز هستید، جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی برگزار کلاس ها، میزان شهریه، اساتید و ... می توانید با شماره تلفن آموزشگاه ها تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده لیست سایر آموزشگاه های موسیقی شیراز می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در شیراز مراجعه نمایید.

ویولن یک ساز آرشه ای است و نوازنده ساز را بر روی شانه ی چپ خود قرار می دهد و با دست راست آرشه را بر روی سیم های ویولن می کشد. بهترین سن برای یادگیری ویولن را نمی توان به طور دقیق گفت، چون توانایی ها، استعداد، ذوق هنری و ... هر فردی با فرد دیگر متفاوت است. کودکان از سن 4 سالگی می توانند یادگیری ویولن را شروع کنند اما بهتر است قبل از یادگیری ویولن در کلاس های موسیقی کودک شرکت کنند و با موسیقی آشنا شوند.

هزینه کلاس ویولن در شیراز

هزینه کلاس ویولن در شیراز نیز همانند هزینه سایر کلاس های آموزش موسیقی است. در سال 1402 هزینه کلاس های موسیقی تقریبا بین 800 هزار تومان تا 1 میلیون و 200 هزار تومان است. این میزان شهریه برای 1 ماه کلاس است. کلاس های آموزشی ویولن در شیراز در هر ماه شامل 4 جلسه ی نیم ساعته است و هر هفته 1 جلسه کلاس برگزار می شود. شهریه کلاس های موسیقی در شیراز بستگی به موارد مختلفی مثل محل آموزشگاه، اساتید، امکانات آموزشگاه، خصوصی یا گروهی بودن کلاس ها و ... دارد.

یادگیری ویولن چقدر طول می کشد؟

یادگیری ویولن به دلیل مشخص نبودن نت ها بر روی آن بیشتر از ساز های دیگر طول می کشد. معمولا برای رسیدن به یک سطح قابل قبول در نوازندگی ساز های دیگر بین 6 ماه تا 1 سال زمان لازم است. اما سازی مثل ویولن که سخت تر است مدت زمان بیشتری لازم دارد و بین 1 تا 2 سال طول می کشد. به دلیل مشخص نبودن نت ها بر روی دسته ی ویولن باید به سطحی برسید که بتوانید نت ها را با گوشتان تفکیک کنید و بنوازید. آموزشگاه های معرفی شده در این صفحه بهترین مدرسین ویولن در شیراز را جهت آموزش بکار گرفته اند.

  • مدت هر جلسه کلاس آموزش ویولن چقدر است؟

    مدت زمان هر جلسه کلاس آموزش ویولن نیم ساعت (30 دقیقه) است.

  • یادگیری ویولن چقدر طول می کشد؟

    معمولا برای رسیدن به یک سطح قابل قبول در نوازندگی ساز های دیگر بین 6 ماه تا 1 سال زمان لازم است.


ارسال نظر

Loading...