لیست بهترین کلاس مادر و کودک در کرج


کلاس مادر و کودک در کرج

لیست بهترین کارگاه ها و کلاس های مادر و کودک در کرج (عظیمیه، گلشهر، گوهردشت، میدان سپاه، فردیس و ...)

آموزشگاه موسیقی خورشید

آموزشگاه موسیقی خورشید واقع در گوهردشت کرج با مدیریت مهندس شایان فرهانی  برگزار کننده کلاس های آموزشی انواع ساز های ایرانی و جهانی است. در این آموزشگاه کلاس های سلفژ و آهنگسازی با دانش آموخته های رشته موسیقی برگزار می گردد. آموزشگاه موسیقی خورشید مرکز تخصصی  آموزش ساز های زهی به ویژه ویولن و ویولنسل است. همچنین این آموزشگاه دارای استودیو موسیقی مجهز جهت ضبط، میکس و مسترینگ می باشد.

 • waze

کرج، گوهردشت، سه باندی، طبقه فوقانی شیرینی رنگارنگ
آموزشگاه موسیقی ندای باران

آموزشگاه موسیقی ندای باران

آموزشگاه موسیقی ندای باران واقع در بلوار هفت تیر کرج با مدیریت جناب آقای جعفر پوری در زمینه برگزاری انواع کلاس های موسیقی و کنسرت ها و جشنواره های هنری فعالیت دارد. یکی دیگر از فعالیت های آموزشگاه موسیقی ندای باران تهیه و تولید آلبوم و تک آهنگ است. کلاس های موسیقی که در این آموزشگاه برگزار می شود شامل کلاس گیتار، کلاس پیانو، کلاس تار، سه تار، کلاس هنگ درام، کلاس آواز و سایر ساز ها می باشد.

 • waze

کرج، بلوار هفت تیر، بین چهارراه کارخانه قند و مصباح، جنب بانک کشاورزی، پلاک 560

آموزشگاه موسیقی آوادیس

آموزشگاه موسیقی آوادیس در جهانشهر کرج برگزار کننده کلاس های آموزش پیانو ، گیتار (کلاسیک، الکتریک، پاپ، فلامنکو، بیس)، ویولن، ویولا، آواز ایرانی، آواز پاپ، کاخن ، تنبک، دف، موسیقی کودک، ارف، درامز، هنگ درام، تار ، سه تار، سنتور، قانون، ویولنسل، کلاس آمادگی برای کنکور موسیقی،  کلاس مادر و کودک و ... توسط مربیان و فارغ التحصیلان رشته موسیقی است.

کنسرت های سالانه و اجرا های هر فصل برای هنرجویان مستعد که توسط اساتید معرفی وانتخاب می شوند، در این آموزشگاه برگزار می شود تا خانواده ها نتایج آموزشی فرزندان خود را به دقیق ترین شکل مشاهده نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس ها می توانید بر روی نام آموزشگاه و یا "اطلاعات بیشتر" کلیک کنید.

 • waze

کرج، جهانشهر، میدان سپاه، بلوار جمهوری، کوچه شهید جدیدی، پلاک ۲۸

هدف از برگزاری کارگاه ها و کلاس های مادر و کودک پرورش خلاقیت های کودکان و آموزش هنر به آن هاست. این کارگاه ها و کلاس ها برای کودکان در سنین مختلف از 1 تا 5 ساله برگزار می شود. تعداد جلسات کارگاه ها و کلاس های مادر و کودک در کرج معمولا 2 جلسه در هفته است. در این صفحه از وبسایت آموزشگاهان لیستی از بهترین کلاس های مادر و کودک در کرج را گرد آوری کرده ایم. برای اطلاع از هزینه کلاس های مادر و کودک در کرج می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موجود در این صفحه از وبسایت آموزشگاهان تماس بگیرید.

همانطور که از اسم این کلاس ها مشخص است تمامی کلاس های مادر و کودک با حضور مادران برگزار می شوند. این کلاس ها بر پایه ی فعالیت های هنری و بازی است. هدف از برگزاری کلاس های مادر و کودک تقویت مهارت های حسی و حرکتی، تقویت مهارت های اجتماعی و شخصیتی، شناخت کودک از خود و ... است. شرکت کردن در این کلاس ها تقویت حواس پنج گانه ی کودک (شنوایی، بینایی، بویایی، چشایی و لامسه) را به همراه خواهد داشت. این کلاس ها با عناوین کلاس مادر و کودک، کارگاه مادر و کودک و باشگاه مادر و کودک شناخته می شوند.

فواید کلاس مادر و کودک

ثبت نام کودکان در این کلاس ها باعث تقویت مهارت های کودک می شود و کودک دنیای اطراف خود را بهتر می شناسد. این کلاس ها علاوه بر جنبه ی سرگرمی، باعث تقویت مهارت های کودک از طریق بازی ها و تعامل او با دیگران می شود. ساخت کاردستی و دست سازه از دیگر فعالیت هایی است که در کلاس های مادر و کودک در کرج انجام می شود. از دیگر فواید کارگاه های مادر و کودک می توان به "نحوه تعامل و برقراری ارتباط با دیگران" اشاره کرد. با گذراندن این کلاس ها کودک قادر خواهد بود نیاز های خود را برطرف کند.

شرکت در این کلاس ها باعث مستقل شدن و وابستگی کمتر کودک به مادر خود می شود. در این کلاس ها علایق و استعداد های کودکان مشخص می شود و مادران می توانند آن ها را در مسیر استعداد هایشان قرار دهند. با مشاهده لیست کارگاه های مادر و کودک کرج استان البرز در این صفحه و مقایسه ی آنها می توانیدد کودک خود را در یکی از این کلاس ها ثبت نام کنید.

 • هدف از برگزاری کارگاه های مادر و کودک چیست؟

  هدف از برگزاری کارگاه ها و کلاس های مادر و کودک پرورش خلاقیت های کودکان و آموزش هنر به آن هاست.

 • کلاس های مادر و کودک چند جلسه در هفته برگزار می شود؟

  تعداد جلسات کارگاه ها و کلاس های مادر و کودک در کرج معمولا 2 جلسه در هفته است.

 • فواید کلاس مادر و کودک چیست؟

  این کلاس ها باعث تقویت حواس پنج گانه کودک، تعامل او با دیگران، مستقل شدن و عدم وابستگی به مادر، شناخت استعداد ها و ... می شود.


ارسال نظر

Loading...