لیست بهترین کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در کرج با آدرس و تلفن


کلاس مکالمه زبان انگلیسی در کرج

لیست بهترین کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در کرج در مناطق مختلف کرج با آدرس و تلفن

آموزشگاه زبان ارتباطات اصلی

آموزشگاه زبان ارتباطات اصلی کرج  برگزارکننده دوره های زبان های خارجی با بالاترین سطح کیفیت و بازدهی می باشد. مشاوره و تعیین سطح رایگان در این مرکز انجام می شود. دراین مرکز دوره های آموزش تمامی زبان های خارجی برای تمامی رده های سنی (کودکان نوجوانان بزرگسالان )، دوره های حضوری و آنلاین، دوره های ترمیک فشرده و عادی، دوره های گروهی ،نیمه خصوصی و خصوصی با ارائه مدرک رسمی و صدور گواهی برای سفارت، دوره های تربیت مدرس با استخدامف پکیج ویژه آیلتس و تافل، مکالمه فشرده، دوره های ویژه ی مهاجرت و سفر، دوره های ویژه ی شاغلین و دوره های تقویتی ویژه دروس مدارس برگزار می شود.

 • waze

کرج، خیابان شهید بهشتی، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا، روبه روی بانک پاسارگاد، ساختمان پزشکان ۱۱۰ /۳، طبقه دوم واحد ۴، طبقه سوم واحد ۹

آموزشگاه زبان ایران مهر کرج

آموزشگاه زبان ایران مهر کرج دارای سه شعبه در گوهردشت، گلشهر و طالقانی است. کلاس های این آموزشگاه برای رده های سنی متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود. مشاوره و تعیین سطحح در آموزشگاه ایران مهر به صورت رایگان انجام می شود. برای مشاهده آدرس و شماره تماس شعب آموزشگاه ایران مهر به قسمت جزییات بیشتر مراجعه نمایید.

 • waze

کرج، گوهردشت، خیابان چهارم غربی، پلاک 11

موسسه زبان ملل کرج

موسسه زبان ملل با بیش از ۳۰ سال سابقه در زمینه آموزش زبان های خارجی در سطح کشور در حال فعالیت است. آموزشگاه زبان ملل در کرج یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در این شهر است که با سابقه طولانی، تجربه و اساتید مجرب مشغول آموش به زبان آموزان است. با دوره های مختلف آنلاین، حضوری و خصوصی و استفاده از بهترین کتاب های آموزشی، در کوتاه ترین زمان به زبان خارجی مسلط خواهید شد. اساتید ملل از بهترین اساتید در سطح کرج هستند. مدیریت زبان ملل جناب آقای فقیهی و سرکار خانم ابو القاسمی با تحصیل در انگلستان و دریافت برترین روش های آموزش زبان و سرکار خانم دکتر فقیهی مدیریت آموزش، اقدام به تاسیس موسسه زبان ملل کرده اند. این امر زبان ملل را به برترین آموزشگاه در کرج تبدیل کرده است. برای اطلاعات بیشتر در خصوص اساتید و مدیریت می توانید به وبسایت موسسه مراجعه نمایید.

 • waze

کرج، سه راه گوهردشت، نبش ده متری انقلاب، موسسه زبان ملل

آموزشگاه زبان سفیر کرج

آموزشگاه زبان سفیر کرج دارای دو شعبه واحد کرج ( خیابان شهید بهشتی) و واحد فردیس (دختران) است. در آموزشگاه زبان سفیر کرج کلاس‌های زبان عمومی برای رده‌های سنی کودکان، نوجوانان و بزرگسالان به صورت دوره‌های آموزش فشرده و ترمیک برگزار می‌شود. شما می‌توانید با مراجعه به کانترهای ثبت‌نام در این واحدها در این کلاس‌ها شرکت کنید.

 • waze

کرج، خیابان شهید بهشتی، بعد از زیرگذر طالقانی، جنب اداره دارایی، پلاک ۱۰۵۳

آموزشگاه زبان نصیر گوهردشت

آموزشگاه زبان نصیر کرج دارای چند شعبه در سراسر کرج از جمله گوهردشت، درختی، عظیمیه، مهرشهر، فردیس و انوشیروان است و شعبه مرکزی آن گوهردشت می باشد. کلاس های آموزشی این موسسه به صورت حضوری و آنلاین است. همچنین  کلاس های آنلاین نصیر تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد. در آموزشگاه نصیر زبان های انگلیسی، آلمانی و فرانسه تدریس می شود.

 • waze

کرج، رجایی شهر(گوهردشت)، خیابان آریا، خیابان قائم(عج)(داریوش)، پلاک44، طبقه 2

مکالمه یکی از کاربردی ترین قسمت های زبان انگلیسی است و بسیاری از بزرگسالان علاقه مند یادگیری آن هستند. دوره‌های فقط مکالمه به منظور تمرکز بر روی مهارت صحبت کردن به زبان انگلیسی برگزار می شوند. در این دوره ها فقط و فقط یادگیری مکالمه (لیستنینگ و اسپیکینگ) مد نظر است و مهارت خواندن و نوشتن آموزش داده نمی شود. مخاطب این کلاس ها عمدتا افراد بزرگسال هستند که از روی نیاز در این کلاس ها ثبت نام می کنند. معمولا این افراد برای اهداف شغلی، مهاجرت و یا سفر های خارجی در این کلاس ها ثبت نام می کنند. در این صفحه از آموزشگاهان لیست بهترین آموزشگاه های زبان کرج که کلاس های مکالمه از صفر تا صد برگزار می کنند را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم. بسیاری از افراد هستند که فقط و فقط می خواهند مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرند و علاقه ای به گذراندن کلاس های ترمیک و یادگیری قواعد ندارند. بعضی از این افراد تجربه ی گذراندن کلاس های عادی را داشته اند اما به خاطر یاد نگرفتن گرامر کلاس خود را رها کرده اند. اگر می خواهید بدانید که کلاس مکالمه زبان انگلیسی چگونه است باید بگوییم که در کلاس های آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کرج سعی بر این است که گرامر به صورت جداگانه آموزش داده نشود و فقط تمرکز بر روی آموزش مکالمه زبان انگلیسی است.

یکی از مشکلاتی که زبان آموزان در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی دارند، خجالت کشیدن است. در این کلاس ها این احساس خجالت کم کم از بین می رود و همه ی زبان آموزان انگلیسی صحبت می کنند. تلفظ و لهجه صحیح یکی از موارد مهمی است که زبان آموزان در کلاس های آموزش مکالمه یاد می گیرند. اگر ساکن کرج و علاقه مند به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی هستید، همین حالا با شماره تلفن های آموزشگاه های زبان انگلیسی بالای همین صفحه تماس بگیرید. اگر برای مهاجرت کاری یا تحصیلی خود نیاز به آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع دارید، می توانید در این کلاس ها شرکت کنید. آموزش فشرده زبان انگلیسی برای مهاجرت یکی از مواردی است که بسیاری از زبان آموزان به خاطر آن در کلاس ها ثبت نام می کنند. برای یادگیری زبان در کوتاه ترین زمان باید در کلاس های مکالمه فشرده زبان انگلیسی در کرج ثبت نام کنید.

یادگیری مکالمه در دوره های فشرده بین 6 ماه تا 1 سال زمان می برد. پس سعی کنید گول شعار هایی مثل آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع در 1 ماه و 2 ماه را نخورید. شیوه ی تدریس در یادگیری مکالمه بسیار موثر است و مهم ترین عامل در سرعت یادگیری است. یکی از تمرین های مهمی که در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی می تواند بسیار موثر باشد، تمرین و صحبت کردن با یک شخص دیگر است. این کار در تقویت مکالمه بسیار موثر است. البته دیدن فیلم های زبان انگلیسی هم در تقویت مهارت شنیداری (لیستنینگ) تاثیر زیادی دارد. در این صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی کرج را گردآوری کرده ایم. اگر هم مایل به مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در کرج هستید، می توانید به صفحه ی آموزشگاه زبان در کرج مراجعه نمایید.

شهریه کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در کرج

شهریه کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در کرج با توجه به مواردی مانند محل آموزشگاه، سطح علمی اساتید، سطح دوره و زبان آموزان، مدت برگزاری دوره، امکانات آموزشگاه و ... متفاوت است و نمی توان عدد دقیقی را برای آن بیان کرد. برای اطلاع دقیق از شهریه کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در کرج می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های موجود در بالای همین صفحه تماس بگیرید.

زمان برگزاری کلاس های مکالمه در کرج

به دلیل اینکه مخاطب دوره های آموزش مکالمه زبان انگلیسی معمولا بزرگسالان هستند و این افراد عمدتا شاغل هستند، زمان برگزاری کلاس ها به گونه ای است که با تایم کاری آنها تداخل نداشته باشد و حتی برخی از آموزشگاه ها در روز های پنج شنبه و جمعه کلاس های خود را برگزار می کنند. اگر هم فرصت و موقعیت شرکت در کلاس های حضوری آموزش مکالمه زبان انگلیسی را ندارید، می توانید از کلاس های آنلاین آموزش مکالمه بهره ببرید.

 • یادگیری مکالمه زبان انگلیسی چقدر زمان می برد؟

  یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در دوره های فشرده حداقل 6 ماه تا یک سال زمان لازم دارد.

 • مخاطب دوره های آموزش مکالمه انگلیسی چه افرادی هستند؟

  مخاطب این دوره ها عمدتا افراد بزرگسال هستند.

انواع مدارک زبان انگلیسی - کاربردها + نحوه آزمون + منابع
مقالات زبان

انواع مدارک زبان انگلیسی

یادگیری زبان های خارجی و داشتن مدرک زبان یکی از مهارت های مهمی است که بسیاری از افراد در سال های اخیر به دنبال آن بوده اند. معمولا افرادی که قصد مهاجرت و یا حصیل در خارج از کشور را دارند به دنبال اخذ مدارک زبان های خارجی هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم مدرک آیلتس، مدرک تافل، مدرک TESOL، مدرک معتبر PTE و مدرک FCE را از نظر آزمون، اعتبار و ... مورد بررسی قرار دهیم.

تفاوت دقیق مدرک تافل و آیلتس از نظر اعتبار و هزینه و نحوه برگزاری آزمون و نمره دهی
مقالات زبان

تفاوت مدرک تافل و آیلتس

تافل و آیلتس پر طرفدار ترین و معروف ترین مدارک زبان در ایران هستند. البته این مدارک در بیشتر کشور های جهان معتبر هستند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم به تفاوت مدرک و آزمون تافل و آیلتس و بررسی سختی آزمون تافل و آیلتس، میزان اعتبار آن ها، هزینه آزمون آیلتس و تافل و اینکه کدام مدرک برای مهاجرت مناسب تر است بپردازیم.

راهنمای دقیق ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم
مقالات زبان

راهنمای دقیق ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم

راهنمای دقیق و مرحله به مرحله ثبت نام در آزمون تافل و نکات مهم در ثبت نام و بارگذاری مدارک

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت
مقالات زبان

تفاوت آیلتس آکادمیک و جنرال برای مهاجرت

آزمون آیلتس دو دو نوع آکادمیک و جنرال برگزار می شود و هر کدام از این مدارک برای مقاصد خاصی از جمله مهاجرت تحصیلی، کاری و ... کاربرد دارند. در این مطلب به بررسی کاربرد های این مدارک و تفاوت در آزمون آن ها می پردازیم.

بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی به صورت سریع، مزایا و معایب هر روش
مقالات زبان

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

معرفی روش های یادگیری زبان انگلیسی از طریق کلاس و یا به صورت خود آموز در زمان کوتاه به همراه مزایا و معایب هر کدام، یادگیری زبان انگلیسی از طریق کتاب، فیلم دیدن،  اپلیکیشن و ...

اعتراض به نمره آیلتس، شانس افزایش نمره و نکات مهم
مقالات زبان

نحوه اعتراض به نمره آیلتس، بررسی شانس افزایش نمره

گاهی اوقات ممکن است نتیجه آزمون آیلتس با چیزی که فکر میکردیم تفاوت زیادی دارد و تصمیم به اعتراض می گیریم. برای ثبت اعتراض نمره آزمون آیلتس باید یک سری نکات را در نظر بگیریم تا بتوانیم بهترین نتیجه را از اعتراض داشته باشیم.

آزمون PTE چیست؟ هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون PTE چیست؟

همه چیز در مورد آزمون PTE و انواع آن، هزینه و نحوه ثبت نام، محل های برگزاری آزمون، تفاوت PTE با آیلتس و تافل

آزمون MSRT یا MCHE سال 1401، هزینه و نحوه ثبت نام
مقالات زبان

آزمون MSRT یا MCHE چیست؟

معرفی کامل ساختار آزمون MSRT یا MCHE، نحوه ثبت نام و نمره مورد نیاز در آزمون برای دانشگاه های داخل کشور

ثبت نام در آزمون تولیمو (tolimo) و منابع شرکت در آزمون
مقالات زبان

آزمون TOLIMO چیست؟

نحوه ثبت نام در آزمون تولیمو و بررسی ساختار آزمون و نحوه محاسبه نمره آزمون، مدت اعتبار مدرک Tolimo و منابع آزمون تولیمو برای شرکت در آزمون

شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن و قبولی در آن
مقالات زبان

تافل هوم ادیشن چیست؟

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در آزمون تافل هوم ادیشن (Home Edition) و نکات مهم برای قبولی در آن

آزمون دولینگو و همه چیز درباره آن!
مقالات زبان

آزمون دولینگو و کاربرد های مدرک duolingo

همه چیز در مورد نحوه ثبت نام درآزمون دولینگو، زمان برگزاری، هزینه و منابع آزمون، اعتبار مدرک دولینگو، مدارک و شرایط شرکت در آزمون دولینگو(Doulingo) نمره آزمون

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی (کودک و بزرگسال)
مقالات زبان

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی در کودکان و بزرگسالان و بررسی قدرت یادگیری در آن ها

آزمون TTC و گرفتن مدرک برای تدریس زبان انگلیسی
مقالات زبان

آزمون TTC

همه چیز در مورد آزمون TTC و گرفتن مدرک آن برای تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه با گذراندن دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی

تاسیس آموزشگاه زبان خارجی و شرایط دقیق اخذ مجوز
مقالات زبان

تاسیس آموزشگاه زبان

بررسی شرایط تاسیس آموزشگاه زبان و صفر تا صد مراحل راه اندازی آموزشگاه زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی و ...، بررسی هزینه ها و مدارک لازم

تبلیغ برای آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی
مقالات زبان

تبلیغ کلاس زبان و آموزشگاه با بالاترین بازدهی

مقایسه و بررسی روش های مختلف تبلیغات آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان و بزرگسال و معرفی بهترین روش تبلیغات با هزینه کم و بازدهی بالا (تبلیغات اینترنتی، اینستاگرامی، تراکت، بنر و ...)


ارسال نظر

Loading...