لیست بهترین کلاس ها و آموزشگاه های بازیگری در کرج با آدرس و تلفن


کلاس بازیگری در کرج

لیست بهترین کلاس ها و آموزشگاه های بازیگری و تئاتر در کرج برای کودکان و بزرگسالان با آدرس و تلفن

آموزشگاه بازیگری بوم زنگ رنگ

به دنیای حرفه‌ای بازیگری خوش آمدید! آموزشگاه بازیگری بوم زنگ رنگ با افتخار تنها آموزشگاه نمایشی درجه یک در استان البرز است که تحت مدیریت هنرمند پیشکسوت تئاتر و سینما، بانو مهوش افشارپناه (دارای درجه 1 هنری)، فعالیت می‌کند. این آموزشگاه با هدف پرورش استعدادهای جوان و علاقه‌مندان به دنیای بازیگری، دوره‌های تخصصی و حرفه‌ای برای تمامی سنین برگزار می‌کند.

دوره‌های آموزشی بوم زنگ رنگ

  • نمایش خلاق
  • بازیگری کودک
  • بازیگری نوجوان
  • بازیگری بزرگسالان
  • نویسندگی
  • نمایشنامه‌نویسی
  • کارگردانی
  • گویندگی
  • بدن و بیان

 

  • waze

گلشهر، خیابان کوکب شرقی، میدان یاسمن(پارک کاجی)، بن بست شهید زارع، پلاک ۳۵

کلاس بازیگری یکی از رشته های هنری است که علاقه مندان بسیاری در کرج دارد. در آموزشگاه های بازیگری کرج کلاس هایی مانند کلاس بازیگری بزرگسال، بازیگری کودک و نوجوان، کلاس تئاتر، کلاس های کارگردانی، بازیگری و هنرهای نمایشی، کلاس های فن بیان و گویندگی و سخنوری، عکاسی و تصویربرداری، گریم سینمایی، تدوین فیلم، طراحی صحنه، نویسندگی و نمایشنامه نویسی برگزار می شوند. در این صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین کلاس بازیگری در کرج را برای علاقه مندان به این رشته گردآوری کرده ایم.

بیشتر افرادی که در کلاس های بازیگری ثبت نام می کنند، در بازه سنی 15 تا 30 سال هستند. اما این دلیل بر این نیست که حتما باید در این بازه سنی قرار داشته باشید. در هر سن و سالی که باشید می توانید در کلاس های بازیگری در کرج ثبت نام کنید و نقش برای تمامی سنین در فیلم ها وجود دارد. برای بازیگر شدن پیش نیاز مشخصی وجود ندارد اما داشتن مهارت هایی مانند فن بیان، سوارکاری، نقاشی، خوشنویسی و… به شما در انتخاب شدن برای ایفای نقش کمک می کند. چهار عامل علاقه، استعداد، حمایت خانواده و پشتیبانی مالی از عوامل مهم برای ورود به حرفه بازیگری است و نبود آن ها راه را کمی دشوار میکند.

در کلاس های بازیگری کرج تمامی فوت و فن های بازیگر شدن به هنرجویان آموزش داده می شود. قبل از شروع کلاس های بازیگری از هر هنرآموز تست بازیگری گرفته می شود و استعداد های آن ها کشف می شود. یکی از مهم ترین پارامتر ها در یادگیری بازیگری تقویت حافظه است. داشتن یک حافظه ی خوب باعث می شود تا  فیلمنامه ها و دیالوگ ها را راحت تر حفظ کنید. با تمرین و تکرار می توانید این مهارت را در خود افزایش دهید.ورزش و یک رژیم غذایی مناسب می تواند به تقویت حافظه کمک کند. برای انجام راحت تر این کار باید هر خطی که حفظ میکنید را به هر حرکت بدنی که هنگام انجام دادن‌ آن صحنه انجام میدهید ربط بدهید.

داشتن صدای رسا و واضح یکی دیگر از شروط بازیگری است. مراقبت از تار های صوتی و انجام تکنیک های صداسازی باعث می شود تا صدایی رساتر داشته باشید. تولید صدا از دیافراگم تاثیر زیادی بر قدرت و وضوح صدا دارد.

یک بازیگر حرفه ای و با تجربه بر روی انواع گویش ها و لهجه ها تسلط دارد. برای بازی کردن نقش در فیلم های مختلف ممکن است لازم باشد تا با گویش های محلی مختلف صحبت کنید. می توانید از ویدیو ها و فیلم های گویش مورد نظرتان کمک بگیرید تا بهتر با آن آشنا شوید. پس اگر قصد بازیگر شدن و ورود به این حرفه را دارید، از همین امروز با گویش ها و لهجه های مختلف صحبت و تمرین کنید.

اجرا و نمایش احساسات در بازیگری یک رکن مهم محسوب می شود. سعی کنید برای بروز دادن احساسات مختلف مثل ناراحتی، خوشحالی، عصبانیت، بی تفاوتی و ... تمرین کنید. زبان بدن و حرکات بدن

کلاس بازیگری در کرج برای کودکان

کلاس های بازیگری کودکان در کرج شامل سنین مختلف از جمله کودک، خردسال و نوجوان می شود. بسیاری از مادر و پدر ها فرزند های با استعداد خود را در کلاس های بازیگری ثبت نام می کنند و در صورتی که در این حوزه استعداد داشته باشند با ادامه دادن مسیر می توانند به بازیگر حرفه ای تئاتر، سینما و تلویزیون تبدیل شوند. رده سنی خردسال شامل 4 تا 7 سال ، دبستان (شامل تا 11 سال  نوجوان شامل 12 تا 15 سال و جوان شامل 16 تا 20 سال است. کلاس بازیگری در کرج برای کودکان در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته برگزار می شود. قبل از ثبت نام در کلاس ها تست بازیگری از کودکان گرفته می شود و در سطح متناسب قرار می گیرند. معمولا طول مدت دوره ها 2 ماه الی 1 سال است. کلاس های بازیگری کودک با تاکید بر روانشناسی کودکان در بازه‌های سنی مختلف برگزار می‌شوند. هنرآموزان با گذراندن دوره های بازیگری در کرج می توانند در فراخوان های موسسات بازیگری برای پروژه های تصویر و تئاتر شرکت کنند. کلاس های بازیگری بازیگری در ترم اول شامل بیان و بدن، مبانی بازیگری، فنون بازیگری و سینما است.

در کلاس های بازیگری کودک مهارت‌های بیانی، بدنی و حس کودکان تقویت می شود. با توجه به رده سنی کودکان از روش های مختلفی برای آموزش مهارت ها استفاده می شود. شرکت کردن در کلاس های بازیگری کودک باعث تقویت مهارت های اجتماعی و اعتماد به نفس کودکان می شود. مهم ترین تفاوت کلاس های بازیگری کودکان با بزرگسالان، روش تدریس است.

شهریه کلاس بازیگری در کرج

شهریه کلاس های بازیگری در کرج در آموزشگاه های مختلف با توجه به محل آموزشگاه، اساتید و مربیان، امکانات و خدمات آموزشگاه، نوع دوره ها، سطح دوره ها و تعداد جلسات متفاوت است. معمولا شهریه کلاس های بازیگری در کرج به ازای هر ترم در سطوح مبتدی 5 الی 8 میلیون تومان است. البته این عدد در آموزشگاه های مختلف متفاوت است. برای اطلاع دقیق از مبلغ شهریه کلاس های بازیگری کرج می توانید با شماره آموزشگاه مورد نظرتان تماس بگیرید.


ارسال نظر

Loading...