لیست بهترین کلاس های آموزش آواز در شیراز


کلاس آواز در شیراز

لیست بهترین آموزشگاه ها و کلاس های آموزش آواز در تمام مناظق شیراز برای سنین مختلف با اساتید خانم و آقا

آموزشگاه موسیقی نو

آموزشگاه موسیقی نو واقع در بلوار پاسداران (زرهی) شیراز با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته موسیقی و در سه بخش آموزش ساز و آواز به کودکان و بزرگسالان (با مدیریت استاد پژمان سهامی و مدیر داخلی خانم سارا خوش کام)، دپارتمان تخصصی موسیقی کودک و نوجوان (آموزش موسیقی به کودکان، برگزاری دوره های والد و کودک و برگزاری دوره های تربیت مربی موسیقی کودک) و خانه سنتور شیراز  به صورت تخصصی فعالیت دارد.

 • waze

شيراز، بلوار پاسداران (زرهي)، نبش كوچه ۵۸

آموزشگاه موسیقی نوا آفرین

موسسه فرهنگی هنری نواآفرین سرور مهر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  است. مدیریت این آموزشگاه با سرکار خانم ها ندا دهناد (کارشناس موسیقی و کارشناس ارشد پژوهش هنر) و نازنین دهناد (دکتری معماری) است و اساتید آموزشگاه موسیقی نواآفرین مجرب و دانش آموخته ی رشته موسیقی هستند.

 • waze

شیراز، حدفاصل فلکه قصردشت و چهارراه زرگری، رو به روی کوچه ۷۸

آواز یکی از مهارت های موسیقی است که علاقه مندان زیادی را در سال های اخیر جذب کرده است. کلاس های آموزش آواز در شیراز در سبک های مختلف سنتی، کلاسیک، پاپ و ... برگزار می شوند. پر طرفدار ترین کلاس آواز، کلاس آواز پاپ است که در بین جوانان محبوبیت بیشتری دارد. اگر ساکن شیراز هستید و می خواهید در کلاس آواز در شیراز ثبت نام کنید، لیستی از بهترین کلاس های آموزش آواز در شیراز به همراه بهترین اساتید آواز شیراز را برایتان در بالای این صفحه آورده ایم. برای مشاهده ی لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی در شیراز می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در شیراز مراجعه نمایید.

معمولا بیشتر نوازنده های گیتار و پیانو علاقه مند به یادگیری آواز پاپ هستند و نوازنده های ساز هایی مثل تار و سه تار نیز به یادگیری آواز سنتی علاقه دارند. اگر علاقه مند به صدا سازی و دنبال استاد صداسازی در شیراز هستید، باید در کلاس های سلفژ شرکت کنید.

در کلاس های آموزش آواز در شیراز در جلسات ابتدایی بر روی نحوه ی صحیح تنفس و نفس گیری صحیح کار می شود. بعد از یادگیری تنفس صحیح بر روی نحوه ی اجرای صحیح نت ها بدون باز کردن دهان کار می شود و بعد از آن اجرای صحیح نت ها با صدا آموزش داده می شود. در جلسات بعد مواردی مانند اجرای آهنگ ها و تکنیک هایی مثل اجرای تحریر، ویبره و ... آموزش داده می شود. اگر علاقه مند به یادگیری آواز هستید در بالای همین صفحه می توانید بهترین آموزشگاه های آواز در شیراز را ببینید.

هزینه کلاس اواز در شیراز

هزینه کلاس آواز در شیراز نیز همانند سایر کلاس های موسیقی (کلاس گیتار و ...) است. معمولا شهریه کلاس ها برای 1 ماه و هزینه پرداختی برای 4 جلسه است و هر هفته 1 جلسه کلاس برگزار می شود. برای اطلاع دقیق تر از میزان شهریه کلاس های آواز در شیراز می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه مورد نظرتان تماس بگیرید. لیست بهترین آموزشگاه های آموزش خوانندگی در شیراز را می توانید در بالای همین صفحه از آموزشگاهان مشاهده نمایید.

بهترین استاد آواز پاپ در شیراز

هیچ وقت نمی توان به طور مطلق یک استاد را به عنوان بهترین نام برد. قطعا هر استادی شیوه و روش خود را برای تدریس دارد و ممکن است هر هنرجویی با هر استادی نتواند خوب آموزش ببیند. آموزشگاه موسیقی نو در شیراز توسط بهترین اساتید در زمینه های مختلف آموزش می دهد.

 • یادگیری آواز چقدر طول می کشد؟

  یادگیری آواز به عوامل مختلفی بستگی دارد اما به طور معمولی از سطح مبتدی تا متوسط حداقل 1 سال زمان لازم دارد.

 • برای یادگیری آواز آیا باید حتما نوازندگی بلد باشیم؟

  خیر، لزومی ندارد اما اگر بلد باشید بهتر است.

 • در کلاس های آواز چه سبک هایی آموزش داده می شود؟

  در کلاس های آواز سبک های ایرانی (سنتی)، پاپ، کلاسیک و ... آموزش داده می شود.


ارسال نظر

Loading...