لیست بهترین کلاس های آموزش موسیقی کودک در شیراز با آدرس و تلفن


کلاس موسیقی کودک در شیراز (ارف)

لیست بهترین آموزشگاه موسیقی کودک (ارف) شیراز با آدرس و تلفن

آموزشگاه موسیقی نو

آموزشگاه موسیقی نو واقع در بلوار پاسداران (زرهی) شیراز با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته موسیقی و در سه بخش آموزش ساز و آواز به کودکان و بزرگسالان (با مدیریت استاد پژمان سهامی و مدیر داخلی خانم سارا خوش کام)، دپارتمان تخصصی موسیقی کودک و نوجوان (آموزش موسیقی به کودکان، برگزاری دوره های والد و کودک و برگزاری دوره های تربیت مربی موسیقی کودک) و خانه سنتور شیراز  به صورت تخصصی فعالیت دارد.

  • waze

شيراز، بلوار پاسداران (زرهي)، نبش كوچه ۵۸

آموزشگاه موسیقی نوا آفرین

موسسه فرهنگی هنری نواآفرین سرور مهر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  است. مدیریت این آموزشگاه با سرکار خانم ها ندا دهناد (کارشناس موسیقی و کارشناس ارشد پژوهش هنر) و نازنین دهناد (دکتری معماری) است و اساتید آموزشگاه موسیقی نواآفرین مجرب و دانش آموخته ی رشته موسیقی هستند.

  • waze

شیراز، حدفاصل فلکه قصردشت و چهارراه زرگری، رو به روی کوچه ۷۸

آموزش موسیقی به کودکان باعث تقویت حافظه، افزایش تمرکز و نشاظ آن ها می شود. با ثبت نام کودکان خود در کلاس های آموزش موسیقی کودک می توانید آن ها را از کودکی وارد عرصه ی موسیقی کنید و بعد از گذراندن کلاس ها کودکان تان میتوانند یادگیری یک ساز را به عنوان ساز اصلی شروع کنند. در این صفحه از آموزشگاهان لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی کودک در شیراز را به همراه آدرس و تلفن برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

در کلاس های موسیقی کودک، کودکان با اصول اولیه موسیقی مثل نت ها، ضرب ها وریتم ها آشنا می شوند. در این کلاس ها ساز هایی مانند بلز، فلوت کلید دار و ... به آنها آموزش داده می شوند و با شعر خوانی های گروهی به همراه مربی ریتم ها را یاد می گیرند. بعد از گذراندن دوه های آموزش موسیقی کودک می توانید فرزندانتان را در کلاس های آموزشی ساز های دیگر مثل گیتار، پیانو، ویولن، هارمونیکا و ... ثبت نام کنید. با گذراندن دوره های موسیقی کودک، کودکان آمادگی بیشتری برای یادگیری ساز های اصلی پیدا می کنند. کلاس های موسیقی کودکان در شیراز معمولا به صورت گروهی برگزار می شوند. تایم این کلاس ها در هر آموزشگاه ممکن است متفاوت باشد.

هزینه کلاس های موسیقی کودک در شیراز

هزینه و شرایط کلاس های موسیقی کودک با سایر کلاس های موسیقی مقداری متفاوت است و شیوه ی آموزش و برگزاری کلاس ها نیز در هر آموزشگاه تفاوت دارد. برای اطلاع بیشتر در مورد شهریه کلاس ها موسیقی کودک در شیراز می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های معرفی شده در بالای همین صفحه تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده ی لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی شیراز می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در شیراز مراجعه نمایید.

فواید یادگیری موسیقی برای کودکان چیست؟

آموزش موسیقی به کودکان باعث تقویت حافظه، هوش، سرعت عمل، هماهنگی مغز و بدن و مهارت های یادگیری آنها می شود. یادگیری موسیقی بر تمامی ابعاد زندگی آن ها موثر بوده و می تواند بر پیشرفت آن ها در زمینه ی تحصیلی و سایر موارد نیز اثر گذار باشد. اگر ذهن کودک تان برایتان اهمیت دارد با ثبت نام او در کلاس های موسیقی کودک می توانید باعث پیشرفت و بهبود یادگیری او شوید. اگر ساکن شیراز هستید، در آموزشگاهان می توانید بهترین آموزشگاه های موسیقی شیراز و کلاس های موسیقی کودک را در همین صفحه مشاهده نمایید.

  • فواید یادگیری موسیقی برای کودکان چیست؟

    آموزش موسیقی به کودکان باعث تقویت حافظه، هوش، سرعت عمل، هماهنگی مغز و بدن و مهارت های یادگیری آن ها می شود.

  • در کلاس های مسویقی کودک چه ساز هایی آموزش داده می شود؟

    در کلاس های مسویقی کودک ساز هایی مثل بلز، فلوت و ... آموزش داده می شود.


ارسال نظر

Loading...