لیست بهترین کلاس های آموزش سنتور در شیراز با آدرس، تلفن و هزینه


کلاس سنتور در شیراز

لیست بهترین کلاس های آموزش سنتور در شیراز با آدرس، تلفن و هزینه، کودک و بزرگسال با اساتید خانم و آقا

آموزشگاه موسیقی نو

آموزشگاه موسیقی نو واقع در بلوار پاسداران (زرهی) شیراز با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته موسیقی و در سه بخش آموزش ساز و آواز به کودکان و بزرگسالان (با مدیریت استاد پژمان سهامی و مدیر داخلی خانم سارا خوش کام)، دپارتمان تخصصی موسیقی کودک و نوجوان (آموزش موسیقی به کودکان، برگزاری دوره های والد و کودک و برگزاری دوره های تربیت مربی موسیقی کودک) و خانه سنتور شیراز  به صورت تخصصی فعالیت دارد.

 • waze

شيراز، بلوار پاسداران (زرهي)، نبش كوچه ۵۸

آموزشگاه موسیقی نوا آفرین

موسسه فرهنگی هنری نواآفرین سرور مهر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  است. مدیریت این آموزشگاه با سرکار خانم ها ندا دهناد (کارشناس موسیقی و کارشناس ارشد پژوهش هنر) و نازنین دهناد (دکتری معماری) است و اساتید آموزشگاه موسیقی نواآفرین مجرب و دانش آموخته ی رشته موسیقی هستند.

 • waze

شیراز، حدفاصل فلکه قصردشت و چهارراه زرگری، رو به روی کوچه ۷۸

کلاس سنتور در بین کلاس های موسیقی یکی از کلاس های پرطرفدار است و افراد علاقه مند به موسیقی ایرانی به دنبال یادگیری این ساز می روند. در این صفحه از آموزشگاهان برای ساکنین شیراز که علاقه مند به یادگیری این ساز هستند لیست بهترین کلاس های آموزش سنتور در شیراز را گردآوری کرده ایم. معمولا کلاس های آموزش سنتور در آموزشگاه های موسیقی شیراز به صورت خصوصی برگزار می شوند و مدت زمان هر جلسه 30 دقیقه (نیم ساعت) است و در این نیم ساعت استاد درس قبلی را از هنرجو می خواهد و ایرادات و اشکال های او را رفع می کند و سپس درس جدید را می دهد. اگر به دنبال استاد سنتور خانم در شیراز هستید، در آموزشگاه های معرفی شده اساتید خانم و آقا برای آموزش سنتور فعالیت دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه ها تماس بگیرید.

در جلسات اول کلاس های آموزش سنتور، هنرجو ها با تئوری موسیقی و نت ها آشنا می شوند و در جلسات بعدی با قطعات ساده نوازندگی را شروع می کنند. اگر قصد ثبت نام در کلاس های سنتور شیراز را دارید در این صفحه می توانید بهترین آموزشگاه ها و کلاس های سنتور شیراز را مشاهده کنید. برای خرید سنتور در شیراز حتما با استاد مربوطه مشورت کنید. برای مشاهده ی لیست کامل بهترین آموزشگاه های موسیقی شیراز نیز می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در شیراز مراجعه نمایید.

هزینه کلاس سنتور در شیراز

هزینه کلاس های موسیقی در آموزشگاه های مختلف متفاوت است و بستگی به عوامل مختلفی مثل منطقه، اساتید، امکانات و خدمات آموزشگاه، نوع برگزاری کلاس ها و ... دارد. هزینه کلاس سنتور در شیراز هم همانند دیگر کلاس های موسیقی است و در سال 1402 بین 800 هزار تومان تا 1 میلیون و 200 هزار تومان در ماه است. این هزینه برای 4 جلسه است و هر هفته یک جلسه گلاس برگزار می شود. برای اطلاع دقیق از شهریه کلاس ها می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه مورد نظرتان تماس بگیرید.

یادگیری سنتور چقدر طول می کشد؟

یادگیری سنتور به عوامل مختلفی مثل علاقه و استعداد فرد، میزان تمرین، استاد، روش تدریس و ... بستگی دارد. علاقه و میزان تمرین فرد بیشترین تاثیر را در یادگیری و پیشرفت دارد. درصد زیادی از پیشرفت و یادگیری سنتور به خود هنرجو بستگی دارد. البته که استاد و شیوه ی تدریس هم بی تاثیر نیست. معمولا برای یادگیری سنتور بین 6 ماه تا یک سال طول می کشد تا به سطح قابل قبولی برسید.

 • یادگیری سنتور چقدر طول می کشد؟

  معمولا برای یادگیری سنتور بین 6 ماه تا یک سال طول می کشد تا به سطح قابل قبولی برسید.

 • هزینه کلاس سنتور در شیراز چقدر است؟

  هزینه کلاس سنتور در شیراز هم همانند دیگر کلاس های موسیقی است و در سال 1402 بین 800 هزار تومان تا 1 میلیون و 200 هزار تومان در ماه است.

 • زمان هر جلسه کلاس سنتور در شیراز چقدر است؟

  معمولا زمان هر جلسه کلاس سنتور 30 دقیقه (نیم ساعت) است.


ارسال نظر

Loading...