لیست بهترین کلاس های آموزش طراحی سایت در کرج


کلاس طراحی سایت در کرج

لیست بهترین کلاس های آموزش طراحی سایت در کرج - دوره کامل و کاربردی برنامه نویسی سایت و طراحی صفحات وب

آموزشگاه فنی حرفه ای کامپیوتر و حسابداری مبتکران

مجتمع آموزشی مبتکران (کامپیوتر ،حسابداری،امور اداری،خدمات آموزشی) با بهره گیری از بهترین اساتید دانشگاه وامکانات آموزشی نوین و سایت های مجهز ارائه دهنده مدارک معتبر بین المللی قابل ترجمه در ۱۵۸ کشور و مجری و مرکز برگزاری آزمون های بین المللی ICDL می باشد. کلاس های آموزشی مبتکران شامل آموزش مهارت های هفتگانه ICDL، آموزش زبان های برنامه نویسی، آموزش تخصصی طراحی سایت وسئو، افترافکت ایلاستریتور، راه اندازی شبکه به صورت تخصصی، آموزش حسابداری جهت ورود به بازار کار و ... است.


کرج ،گوهردشت ،فلکه اول گوهردشت، ابتدای خیابان کاوه ،پلاک ۴ طبقه اول

آموزشگاه کامپیوتر کالج اورست

آموزشگاه کامپیوتر کالج اورست واقع در سه راه گوهردشت کرج در سال 1388 توسط مهندس علی عذیری تاسیس شد. این آموزشگاه برگزار کننده دوره های برنامه نویسی، هک و امنیت، شبکه و دوره های ویژه بازار کار است. برای مشاهده قیمت دوره ها می توانید به وبسایت آموزشگاه مراجعه نمایید. ساعت کاری آموزشگاه کالج اورست شنبه لغایت پنج شنبه از ساعت 9 الی 19 می باشد.

 

  • waze

کرج، سه راه گوهردشت، نبش دهقان ویلای دوم

کلاس طراحی سایت یکی از کلاس های کابردی در آموزشگاه های کامپیوتر است که شما می توانید پس از گذراندن این دوره و یادگیری در این زمینه، مستقیما وارد بازار کار شوید. با گسترش فضای مجازی و افزایش تقاضا برای طراحی سایت، افراد زیادی به طراحی سایت روی آورده اند و بازار کار آن گسترده تر شده است. در بالای همین صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین کلاس های آموزش طراحی سایت در کرج و آموزشگاه هایی که دوره کامل و کاربردی برنامه نویسی سایت و طراحی صفحات وب برگزار می کنند را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. برای مشاهده ی لیست کامل آموزشگاه های کامپیوتر در کرج می توانید به صفحه ی آموزشگاه کامپیوتر در کرج مراجعه نمایید.

کلاس طراحی سایت و برنامه نویسی مکمل هم دیگر هستند و در کنار کلاس های طراحی سایت می توانید کلاس برنامه نویسی ثبت نام کنید و این دو کلاس را به صورت همزمان با هم پیش ببرید. برای مشاهده لیست کلاس برنامه نویسی در کرج به دسته بندی مربوطه مراجعه کنید. تمامی فارغ التحصیلان گرایش نرم افزار رشته کامپیوتر و علاقمندان به طراحی وب سایت می توانند در کلاس های آموزش طراحی سایت شرکت کنند.

انواع دوره های طراحی سایت

دوره های طراحی سایت به سه بخش دوره وب مقدماتی، دوره وب متوسطه و دوره وب پیشرفته تقسیم بندی می شوند. دوره های آموزش مقدماتی وب شامل معرفی زبان HTML و تگ ها و نکات مربوطه، معرفی CSS و روش استفاده از آن برای پیرایش اسناد و بررسی انواع مدیا ها و فونت و تصویر و نکات مربوطه است. دوره های متوسطه وب نیز شامل مفاهیم اولیه برنامه نویسی سمت کلاینت و زبان JavaScript، معرفی دستورات پایه زبان، تعریف متغیر ها و ساختمان داده، معرفی فریمورک ها و مزایای آنها و آشنایی با jQuery، معرفی AJAX و روش پیاده سازی آن در JavaScript و jQuery و معرفی انواع کتابخانه های کاربردی مانند jQueryUI و … است. دوره های پیشرفته وب نیز شامل مباحثی مانند طراحی  Responsive وب سایت،  معرفی Boot Strap ، سفارشی سازی و بررسی المانها و کلاسهای آن، معرفی انواع Layout ها و ویژگی های هر یک، معرفی LESS و SASS و نحوه استفاده از آن ها و معرفی آیکون ها و روش استفاده از آن ها است.

قیمت کلاس طراحی سایت در کرج

هزینه ی کلاس های آموزش طراحی سایت در آموزشگاه های کامپیوتر مختلف در کرج با توجه به مواردی مانند محل آموزشگاه، امکانات آموزشگاه، اساتید، نوع دوره، تعداد نفرات، سطح دوره، تعداد جلسات و ... متفاوت است. به طور مثال هزینه ی دوره ی Web Design Pack(N) در مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز در سال 1402 مبلغ ۹۶,۰۰۰,۰۰۰ ریال است و مدت آن 150 ساعت می باشد.


ارسال نظر

Loading...