لیست بهترین کلاس آموزش کاخن در شیراز با آدرس و تلفن


کلاس کاخن در شیراز

لیست بهترین آموزشگاه های برگزار کننده کلاس آموزش کاخن در شیراز با آدرس، تلفن و هزینه کلاس ها

آموزشگاه موسیقی نو

آموزشگاه موسیقی نو واقع در بلوار پاسداران (زرهی) شیراز با بهره گیری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در رشته موسیقی و در سه بخش آموزش ساز و آواز به کودکان و بزرگسالان (با مدیریت استاد پژمان سهامی و مدیر داخلی خانم سارا خوش کام)، دپارتمان تخصصی موسیقی کودک و نوجوان (آموزش موسیقی به کودکان، برگزاری دوره های والد و کودک و برگزاری دوره های تربیت مربی موسیقی کودک) و خانه سنتور شیراز  به صورت تخصصی فعالیت دارد.

  • waze

شيراز، بلوار پاسداران (زرهي)، نبش كوچه ۵۸

آموزشگاه موسیقی نوا آفرین

موسسه فرهنگی هنری نواآفرین سرور مهر دارای مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  است. مدیریت این آموزشگاه با سرکار خانم ها ندا دهناد (کارشناس موسیقی و کارشناس ارشد پژوهش هنر) و نازنین دهناد (دکتری معماری) است و اساتید آموزشگاه موسیقی نواآفرین مجرب و دانش آموخته ی رشته موسیقی هستند.

  • waze

شیراز، حدفاصل فلکه قصردشت و چهارراه زرگری، رو به روی کوچه ۷۸

کاخن از ساز های کوبه ای است که ترکیب بسیار زیبایی با ساز هایی مثل گیتار و هنگ درام دارد. این ساز در چند سال اخیر بین جوانان ایرانی علاقه مندان زیادی را پیدا کرده است و کلاس های آموزشی آن در بسیاری از آموزشگاه ها برگزار می شود. در این صفحه از آموزشگاهان لیستی از بهترین آموزشگاه های موسیقی را که کلاس آموزش کاخن در شیراز برگزار می کنند را گردآوری کرده ایم. کاخن یک ساز به شکل باکس مستطیلی است که نوازنده بر روی آن می نشیند و با دست بر روی آن ضربه می زند. در داخل کاخن سیم هایی وجود دارد که از طریق ارتعاش آن ها صدا تولید می شود. صدای تولید شده در کاخن از دهانه ی پشتی آن بیرون می آید. کاخن اصالتا یک ساز اسپانیایی محسوب می شود.

برای ثبت نام در کلاس های آموزش کاخن در شیراز می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های معرفی شده در این صفحه تماس بگیرید. یادگیری کاخن از مبتدی تا متوسط بین 6 ماه تا یک سال زمان می برد. در جلسات ابتدایی هنرجویان با انواع ریتم ها و ساختار آن ها آشنا می شوند و بعد از آن انواع ضربه زدن را آموزش می بینند. برای خرید کاخن در شیراز حتما قبل از ثبت نام در کلاس ها با استاد خود مشورت کنید تا یک ساز استاندارد و مناسب انتخاب کنید. قیمت این ساز بین 1 میلیون تا 20 میلیون تومان است و برای شروع کاخن های 2 الی 3 میلیون تومانی مناسب است.

کلاس های آموزش کاخن در شیراز به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می گردد. مدت زمان هر جلسه کلاس کاخن 30 دقیقه (نیم ساعت) است. در این تایم استاد درس جلسه قبل را از هنرجو می خواهد و در صورت داشتن ایراد، آن ها را بر طرف می کند و درس جدید را به هنرجو می دهد.

قیمت کلاس کاخن در شیراز

هزینه کلاس های کاخن هم مانند سایر ساز های کوبه ( تنبک و ...) است و هزینه آن معمولا به صورت ماهانه دریافت می شود. هر ماه سامل 4 جلسه کلاس است و هر هفته 1 جلسه کلاس برگزار می شود. هر جلسه کلاس هم نیم ساعت (30 دقیقه) است. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کلاس کاخن در شیراز می توانید با شماره تلفن آموزشگاه های معرفی شده در همین صفحه از آموزشگاهان تماس بگیرید. همچنین برای مشاهده ی لیست کامل آموزشگا ههای موسیقی شیراز می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در شیراز مراجعه نمایید.

  • مدت زمان کلاس های کاخن چقدر است؟

    زمان کلاس های کاخن معمولا 30 دقیقه است.

  • نحوه ی برگزاری کلاس های آموزش کاخن در شیراز چگونه است؟

    کلاس های آموزش کاخن در شیراز معمولا به صورت خصوصی برگزار می شود.


ارسال نظر

Loading...