لیست بهترین کلاس های آموزش ویولن سل در کرج به همراه آدرس و تلفن


کلاس ویولن سل در کرج

لیست بهترین کلاس های آموزش ویولنسل (چلو) در تمامی مناطق کرج به همراه آدرس و تلفن + هزینه کلاس ها

آموزشگاه موسیقی خورشید

آموزشگاه موسیقی خورشید واقع در گوهردشت کرج با مدیریت مهندس شایان فرهانی  برگزار کننده کلاس های آموزشی انواع ساز های ایرانی و جهانی است. در این آموزشگاه کلاس های سلفژ و آهنگسازی با دانش آموخته های رشته موسیقی برگزار می گردد.

  • waze

کرج، گوهردشت، سه باندی، طبقه فوقانی شیرینی رنگارنگ

آموزشگاه موسیقی فورته

آموزشگاه موسیقی فورته با مدیریت سرکارخانم دکتر مریم رضاپور واقع در جهانشهر کرج برگزار کننده کلاس های آموزش پیانو، ویولون، گیتار، تار و سه تار، انواع سبک های آواز، آموزش به نونهالان، سنتور، تمبک و دف، عود، کمانچه، تنبور، هنگ درام، تئوری موسیقی، سلفژ، کنترپوان، ارکستر کلاسیک، صداسازی و تکنیک های خوانندگی، کیبورد، گروه نوازی، اجراهای فصلی و .. هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین است.

  • waze

کرج، جهانشهر، میدان سپاه(ضلع شمال غربی) نبش بن بست یاس، پلاک 6، ساختمان آرش

ویولن سل (چلو) یک ساز زهی آرشه ای است و در ارکستر ها و گروه نوازی ها به صورت تکنوازی نواخته می شود. نام ایتالیایی ویولنسل "Cello" است و به همین دلیل به آن "چلو" گفته می شود. ویولن سل از ویولن معمولی بسیار بزرگتر است و برای نواختن بر روی زمین و بین دو پای نوازنده قرار می گیرد.

ویولن سل عضو ثابت تمامی ارکستر ها است. اگر شما هم علاقمند به یادگیری ویولنسل هستید، در این صفحه از آموزشگاهان، لیست بهترین کلاس های آموزش ویولن سل در کرج را برای شما گردآوری کرده ایم.

ویولن سل یک اکتاو بم تر از ویولا کوک می شود و نت های ویولنسل به خاطر وسعت زیادی که دارند بر روی کلید فا نوشته می شوند. همچنین نواختن ویولن سل از نظر پوزیسیون و انگشت گذاری با ویولن و ویولا متفاوت است.

کوک کردن ویولنسل به این ترتیب است که سیم اول بر روی نت "لا"، سیم دوم بر روی نت "ر"، سیم سوم بر روی نت "سُل" و سیم چهارم بر روی نت "دو" کوک می شوند.

کلاس های ویولن سل در بعضی از آموزشگاه های موسیقی کرج برگزار می شوند و بیشتر آموزشگاه های موسیقی ویولن معمولی را آموزش می دهند. البته کلاس ویولن سل به دلیل خاص بودن طرفداران خاص خودش را هم دارد.

یادگیری ویولن سل چقدر طول میکشد؟

به طور کلی یادگیری ویولن سخت تر از ساز های دیگر است و یادگیری آن به زمان و تمرین بیشتر نیاز دارد. یکی از سختی های یادگیری ویولن مشخص نبودن نت ها بر روی دسته ویولن است و برای نواختن ویولن باید گوشی موسیقایی قوی ای داشته باشید. به همین علت است که یادگیری ویولن سخت تر از ساز های دیگر است. البته گوشی موسیقیایی با گذشت زمان تقویت می شود و همه ی نوازنده ها از همان ابتدا گوش موسیقایی قوی ای نداشته اند.

طبق داده های موجود و تجربه یادگیری ویولن سل و رسیدن به یک سطح قابل قبول حدودا 3 سال زمان لازم دارد.

نحوه برگزاری کلاس ویولن سل در کرج

کلاس های آموزش موسیقی در آموزشگاه های کرج به صورت خصوصی و یک نفره برگزار می شوند. کلاس آموزش ویولن سل نیز به همین صورت است. مدت زمان کلاس آموزش ویولنسل 30 دقیقه (نیم ساعت) است و هر هفته یک جلسه برگزار می شود.

هزینه کلاس ویولنسل در کرج

شهریه بیشتر کلاس های موسیقی در آموزشگاه های کرج معمولا یکسان است و با توجه به منطقه و امکانات آموزشگاه شهریه کلاس های موسیقی چیزی بین 600 هزار تومان تا 1 میلیون تومان در ماه است. پس شهریه کلاس ویولن سل در کرج هم همین حدود است اما به دلیل خاص بودن این ساز ممکن است مقداری بیشتر هم باشد.

برای ثبت نام در کلاس های ویولن سل در کرج و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های آموزشگاه های موجود در همین صفحه تماس بگیرید. ضمنا برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی کرج می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید.

قیمت ویلن سل

قیمت ویولن سل در سال 1402 چیزی بین 30 میلیون تومان تا 60 میلیون تومان است. ویولنسل برند پائولو مگینی Paolo Maggini و هافنر قیمت های بالاتری نسبت به سایر برند ها دارند. اگر قصد خرید ویولن سل در کرج را دارید، با مراجعه به صفحه مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج می توانید با بهترین مراکز فروش لوازم موسیقی در تمام مناطق کرج آشنا شوید. قبل از خرید ویولن سل حتما با یک استاد ویولنسل مشورت نمایید تا اطلاعات لازم در مورد خرید ویولن سل را در اختیار شما قرار دهد.

مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج
مقالات موسیقی

مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج

فروشگاه های لوازم موسیقی در کرج معمولا به صورت مغازه های تکی در مناطق مختلف کرج واقع شده اند و تنها یک مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج وجود دارد که تعداد زیادی فروشگاه موسیقی در آن وجود دارد و آن هم پاساژ طلا است.


ارسال نظر

Loading...