لیست بهترین کلاس های آموزش ملودیکا در کرج با اساتید خانم و آقا


کلاس ملودیکا در کرج

لیست بهترین کلاس های آموزش ملودیکا در کرج با اساتید خانم و آقا به همراه آدرس و تلفن (عظیمیه، جهانشهر، طالقانی، مهرشهر، گلشهر، فردیس، محمد شهر و ...)

آموزشگاه موسیقی آوادیس

آموزشگاه موسیقی آوادیس در جهانشهر کرج برگزار کننده کلاس های آموزش پیانو ، گیتار (کلاسیک، الکتریک، پاپ، فلامنکو، بیس)، ویولن، ویولا، آواز ایرانی، آواز پاپ، کاخن ، تنبک، دف، موسیقی کودک، ارف، درامز، هنگ درام، تار ، سه تار، سنتور، قانون، ویولنسل، کلاس آمادگی برای کنکور موسیقی،  کلاس مادر و کودک و ... توسط مربیان و فارغ التحصیلان رشته موسیقی است.

کنسرت های سالانه و اجرا های هر فصل برای هنرجویان مستعد که توسط اساتید معرفی وانتخاب می شوند، در این آموزشگاه برگزار می شود تا خانواده ها نتایج آموزشی فرزندان خود را به دقیق ترین شکل مشاهده نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس ها می توانید بر روی نام آموزشگاه و یا "اطلاعات بیشتر" کلیک کنید.

  • waze

کرج، جهانشهر، میدان سپاه، بلوار جمهوری، کوچه شهید جدیدی، پلاک ۲۸

آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب در مهرویلا کرج یکی از آموزشگاه های درجه 1 موسیقی در کرج است و دارای نشان درجه 1 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. آموزشگاه زریاب در سال 1389 توسط مجید سرحدی کارشناس ارشد آهنگسازی تاسیس شد. ساعت کاری آموزشگاه زریاب از 9 صبح تا 9 شب بوده و در ایام تعطیل آموزشگاه بسته می باشد.

  • waze

کرج، مهرویلا، خیابان انوشیروان غربی، بین کوچه پنجم و خیابان شهید حیدری، پلاک 210

ملودیکا یک ساز کوچک سبک و قابل حمل است و از خانواده سازهای بادی زبانه‌دار به شمار می‌رود. نوازندگی ملودیکا از طریق فوت کردن و دمیدن و فشردن کلید ها است. ملودیکا را با نام‌های دیگری مثل پیانو بادی، پیانیکا، هارمونیکای کلیدی و یا ملودی هورن نیز می‌شناسند. اگر ساکن کرج و علاقمند به یادگیری این ساز هستید، در این صفحه از آموزشگاهان می‌توانید لیست بهترین کلاس‌های آموزش ملودیکا در کرج را مشاهده نمایید. همچنین برای مشاهده لیست کامل آموزشگاه‌های موسیقی کرج می‌توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید. ملودیکا انواع مختلفی دارد که محدوده صوتی آنها با هم متفاوت است. انواع مختلف ملودیکا عبارتند از ملودیکای سوپرانو و آلتو، ملودیکای تنور، ملودیکای باس و آکوردینا.

ملودیکای سوپرانو صدای قوی‌تر و زیر تری دارد. در ملودیکای سوپرانو دست چپ کلیدهای سیاه و دست راست کلیدهای سفید را فشار می‌دهند. ملودیکای تنور صدای بمتر و پایین‌تری را نسبت به ملودیکای سوپرانو دارند. در این نوع ملودیکا کیبورد با دست راست نواخته می‌شود و دست چپ وظیفه نگه داشتن شاسی پشت ساز را دارد. ملودیکای باس معمولاً توسط نوازندگان حرفه‌ای استفاده می‌شود که می‌توان توسط آن صداهای زیر و بم را به صورت کامل اجرا کرد. قیمت ملودیکای باس از سایر مدل‌ها بالاتر است. آکوردینا از جنس فلز یا چوب است و عملکرد آن شبیه آکاردئون کروماتیک است.

کلاس‌های آموزش ملودیکا در کرج به صورت خصوصی برگزار می‌شود. این کلاس‌ها یک جلسه در هفته برگزار شده و ماهانه 4 جلسه می‌شود. مدت زمان هر جلسه کلاس ملودیکا در کرج 30 دقیقه (نیم ساعت) می باشد. برای ثبت نام در کلاس‌های ملودیکا و خرید ساز حتماً با استاد مربوطه مشورت نمایید.

هزینه کلاس ملودیکا در کرج

شهریه کلاس‌های ملودیکا در کرج همانند سایر کلاس‌های موسیقی موسیقی بوده و به عوامل مختلفی مثل منطقه، امکانات آموزشگاه، اساتید، نحوه برگزاری کلاس‌ها و ... بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه کلاس‌های ملودیکا در کرج می‌توانید با شماره تلفن آموزشگاه‌های معرفی شده در بالای همین صفحه از آموزشگاهان تماس بگیرید. معمولاً شهریه کلاس‌ها به صورت ماهانه دریافت می‌شود هر ماه شامل 4 جلسه کلاس نیم ساعته می‌باشد.

مدت زمان یادگیری ملودیکا

مدت زمان یادگیری ملودیکا با توجه به نوع آن متفاوت است. عواملی که در مدت زمان یادگیری ملودیکا موثر هستند شامل تنفس، علاقه، پشت کار و میزان تمرین روزانه است. اگر روزانه به مدت یک ساعت برای یادگیری ملودیکا زمان بگذارید تقریبا بعد از گذشت 6 ماه می توانید به یک سطح قابل قبول در نوازندگی ملودیکا برسید.


ارسال نظر

Loading...