لیست بهترین کلاس های آموزش شبکه و امنیت شبکه در کرج


کلاس شبکه در کرج

لیست بهترین آموزشگاه های شبکه و امنیت شبکه در کرج - دوره ها و کلاس های آموزش تخصصی و عمومی شبکه ویژه بازار کار

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری سهند

آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری سهند

آموزشگاه فنی و حرفه ای سهند (موسس سپیده سلیمی زاده) با مجوز رسمی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار کننده دوره های کامپیوتر و حسابداری با اعطای مدرک فنی حرفه ای با کد بین المللی، مدرک از دانشگاه آزاد و مدرک از دانشگاه غیر انتفاعی است. مدارک ارائه شده ارزش استخدامی در کل کشور را دارند. دوره های آموزش کامپیوتر در آموزشگاه سهند شامل آموزشicdl، آموزش ورد، آموزش اکسل، آموزش فتوشاپ، آموزش ایلاستریتور، آموزش کورل، آموزش اتوکد، آموزش ورد پرس و آموزش سئو است. دوره های آموزش حسابداری بازار کار با محتوای آموزش حسابداری مقدماتی و دفتر نویسی، آموزش نرم افزار جامع هلو، آموزش انواع مالیات، آموزش نرم افزار های مالیات و بیمه، آموزش تکمیل و اظهار گزارشات فصلی، آموزش حقوق و دستمزد و اظهارنامه، مالیات حقوق، سامانه مودیان و اکسل برگزار می شود.

  • waze

کرج، ۴۵ متری گلشهر، نبش انوشیروان غربی، طبقه فوقانی بانک ایران زمین، طبقه ۴، واحد ۱۴

آموزشگاه فنی حرفه ای کامپیوتر و حسابداری مبتکران

مجتمع آموزشی مبتکران (کامپیوتر ،حسابداری،امور اداری،خدمات آموزشی) با بهره گیری از بهترین اساتید دانشگاه وامکانات آموزشی نوین و سایت های مجهز ارائه دهنده مدارک معتبر بین المللی قابل ترجمه در ۱۵۸ کشور و مجری و مرکز برگزاری آزمون های بین المللی ICDL می باشد. کلاس های آموزشی مبتکران شامل آموزش مهارت های هفتگانه ICDL، آموزش زبان های برنامه نویسی، آموزش تخصصی طراحی سایت وسئو، افترافکت ایلاستریتور، راه اندازی شبکه به صورت تخصصی، آموزش حسابداری جهت ورود به بازار کار و ... است.


کرج ،گوهردشت ،فلکه اول گوهردشت، ابتدای خیابان کاوه ،پلاک ۴ طبقه اول

آموزشگاه کامپیوتر کالج اورست

آموزشگاه کامپیوتر کالج اورست واقع در سه راه گوهردشت کرج در سال 1388 توسط مهندس علی عذیری تاسیس شد. این آموزشگاه برگزار کننده دوره های برنامه نویسی، هک و امنیت، شبکه و دوره های ویژه بازار کار است. برای مشاهده قیمت دوره ها می توانید به وبسایت آموزشگاه مراجعه نمایید. ساعت کاری آموزشگاه کالج اورست شنبه لغایت پنج شنبه از ساعت 9 الی 19 می باشد.

 

  • waze

کرج، سه راه گوهردشت، نبش دهقان ویلای دوم

شبکه یکی از مشاغل تخصصی و پردرآمد در حوزه ی کامپیوتر است که برای ورود به آن باید در کلاس های آموزشی مربوطه شرکت کنید و مدارک مربوط به آن را اخذ کنید. اگر ساکن کرج هستید و  به دنبال لیست بهترین کلاس های آموزش شبکه و امنیت شبکه در کرج هستید در این صفحه از آموزشگاهان می توانید لیست بهترین کلاس های شبکه در کرج را مشاهده کنید. همچنین برای مشاهده ی لیست کامل بهترین آموزشگاه های کامپیوتر کرج می توانید به صفحه ی آموزشگاه کامپیوتر در کرج مراجعه نمایید.

شبکه در واقع برقراری ارتباط بین چند سیستم کامپیوتر و اشتراک گذاری نرم افزار، سخت افزار، داده و اطلاعات بین کاربران شبکه است. افرادی که در رشته شبکه فعالیت کرده باشند و در این زمینه تخصص داشته باشند، فرصت های شغلی زیادی در پیش رو دارند.

اخذ انواع مدارک شبکه در کرج

مدرک سیسکو (Cisco)، جونیپر (Juniper) و Huawei از مدارک مهم در حوزه ی شبکه هستند و توسط همین شرکت ها پشتیبانی می شوند. یک مدرک دیگر هست که مستقل از شرکت های فروش تجهیزات شبکه است و نام آن کامپتیا (CompTIA) می باشد. سطح بندی در دوره های شبکه به صورت سطح مبتدی (beginner)، سطح متوسط (intermediate) و سطح متخصص (expert) است و برای شروع باید از سطح مبتدی کلاس های شبکه را آغاز کنید. بعد از گذراندن هر دوره در شبکه می توانید برای دریافت مدرک بین المللی آن اقدام کرده و در آزمون مربوط به آن دوره شرکت کنید. برای آشنایی بیشتر با مدارک مختلف شبکه و کاربرد آن ها می توانید به صفحه انواع مدارک شبکه مراجعه نمایید.

انواع دوره های شبکه در کرج

سه نوع دوره در حوزه شبکه های کامپیوتری وجود دارد. دوره آموزش Network+، دوره آموزش CCNA Cisco یا همان سیسکو و دوره آموزش MCSA دوره های شبکه هستند.  دوره سیسکو ماکروسافت مکمل یکدیگر هستند و مزیت خاصی نسبت به همدیگر ندارند و هیچ کدام پیش نیاز دیگری نیست. در دوره های سیسکو مباحث مربوط به طراحی، نحوه نصب، اجرا، پیکربندی دیوایس های شبکه مانند سوئیچ ها، روترها و کنترلرهای شبکه، مدیریت تجهیزات شبکه و شناسایی تهدیدات مهم امنیتی و مطالب دیگر از سطح مبتدی تا حرفه ای آموزش داده می شود. در دوره های ماکروسافت دانش و مهارت های مورد نیاز در رابطه با کار با محصولات مایکروسافت و سیستم عامل ویندوز سرور آموزش داده می شود. با گذراندن دوره های مایکروسافت طراحی، اجرا و تحلیل سیستم های مبتنی بر ویندوز را می آموزید.

برای شروع دوره های شبکه ابتدا باید دوره Network+ را بگذرانید و گذراندن این دوره برای تمام افراد مبتدی در حوزه شبکه لازم است. این دوره پیش نیاز دوره های سیسکو و ماکروسافت است. بعد از گذراندن دوره نتورک پلاس، می توانید با توجه به علاقه خود، دوره های دیگر را در سطوح  بالاتر ادامه دهید.

بازار کار شبکه در کرج

در کرج و تهران فرصت های شغلی خوبی برای مشاغل کامپیوتر و شکبه وجود دارد. بازار کار شبکه برای افرادی که دوره های ماکروسافت را گذرانده اند دارای فرصت های شغلی بیشتری است. کسانی که دوره های سیسکو را گذرانده اند، چون تعداد کم تری هستند، فرصت های شغلی با درآمد بالاتری را دارند.


ارسال نظر

Loading...