لیست بهترین کلاس های آموزش آرایشگری مردانه در کرج با آدرس و تلفن


کلاس آرایشگری مردانه در کرج

لیست بهترین آموزشگاه ها و کلاس های آموزش آرایشگری مردانه در کرج با آدرس و تلفن

آموزشگاه آرایشگری مردانه مو به مو

آموزشگاه آرایشگری مو مردانه مو به مو دارای دو شعبه فعال در کرج با مربیگری استاد احسان کاظمی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت دارد. آموزشگاه مو به مو برگزار کننده دوره های آموزشی آرایشگری مردانه درجه 2 و درجه 1 و دوره آموزشی گریم ( متعادل سازی چهره ) می باشد. در پایان دوره ها مدرک معتبر بین المللی آرایشگری به هنرآموزان عزیز ارائه می گردد. در دوره آموزشی درجه 2 کارآموز گرامی باید 184 ساعت طبق قوانین آموزشی فنی و حرفه ای بگذراند.

  • waze

کرج، چهار راه طالقانی شمالی، بالاتر از اداره پست، نبش بن بست دوم

آموزشگاه آرایشگری مردانه خدامیان

آموزشگاه آرایشگری مردانه خدامیان واقع در کوی کارمندان شمالی کرج، دارای مجوز از سازمان فنی و حرفه ای و برگزار کننده دوره های آموزش آرایشگری مردانه در کرج از جمله پیرایشگر مردانه درجه 1، پیرایشگر مردانه درجه 2، ترمیم کننده موی سر مردانه و کاربر مواد شیمیایی در پیرایش مردانه است. آموزشگاه آرایشگری مردانه خدامیان دارای یک شعبه در کرج و یک شعبه در کشور بلاروس است.

  • waze

کرج، سه راه گوهردشت، کارمندان شمالی، بلوار امام جعفر صادق، پلاک 22

آرایشگری مردانه یکی از مشاغل با درآمد خوب است که جوانان زیادی به آن علاقه مند شده اند. برای ورود به این حرفه باید ابتدا در یک آموزشگاه آرایشگری تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای دوره آرایشگری مردانه فنی حرفه ای را بگذرانید و بعد از گذراندن دوره در آزمون سازمان فنی و حرفه ای شرکت کنید تا بتوانید مدرک خود را جهت گرفتن پروانه ی کسب اخذ کنید. در بالای همین صفحه از آموزشگاهان لیست بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج را برای شما آماده کرده ایم تا علاقه مندان بتوانند با گذراندن دوره آموزشی آرایشگری مردانه در کرج وارد این حوزه شوند.

تفاوت آموزشگاه های آرایشگری مردانه در امکانات، خدمات، هزینه ی دوره ها، نوع مدرک و ... است. آموزشگاه هایی که متد آموزشی آن ها بر اساس تکنیک ­ها و مهارت­ های متنوع و به روز است جهت آموزش مناسب تر هستند و هنرآموزان بیشتری دارند. برای اطلاع از شیوه ی آموزشی در هر آموزشگاه می توانید به صفحه ی اینستاگرام آموزشگاه مد نظرتان مراجعه نمایید. در آموزشگاهان آدرس صفحه اینستاگرام همه ی آموزشگاه ها موجود است. در این صفحه سعی داریم بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در فردیس کرج، آموزشگاه آرایشگری مردانه در گوهردشت کرج و آموزشگاه آرایشگری مردانه در گلشهر کرج، چهارراه طالقانی و سایر مناطق را معرفی کنیم.

هزینه آموزشگاه آرایشگری مردانه در کرج

شهریه دوره های آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه های مختلف کرج متفاوت است و به عواملی مانند منطقه، امکانات آموزشگاه، اساتید، نوع دوره، سطح دوره، تعداد جلسات، تعداد افراد شرکت کننده در دوره و برخی فاکتورهای دیگر بستگی دارد. برای اطلاع از شرایط و هزینه های دقیق آموزشگاه آرایشگری مردانه کرج با شماره تلفن آموزشگاه ها تماس بگیرید.

مزایا و معایب شغل آرایشگری مردانه

از مزایای شغل آرایشگری مردانه می توان به این مورد اشاره کرد که در هر جایی از ایران و یا کشور های دیگر می توانید این کار را راه اندازی کنید و حتی برای مهاجرت نیز از این مهارت استفاده کنید. از معایب این کار می توان به ایستادن های طولانی مدت و آسیب های جسمی در دراز مدت  اشاره کرد. راه اندازی آرایشگری مردانه نسبت به زنانه آسان تر بوده و سرمایه کمتری برای راه اندازی نیاز دارد. اگر دنبال آموزشگاه آرایشگری مردانه هستید، در بالای همین صفحه می توانید بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه در کرج را مشاهده کنید.


ارسال نظر

Loading...