انواع مدل کوتاهی مو زنانه و دخترانه با عکس

انواع مدل کوتاهی مو زنانه

معرفی و بررسی انواع مدل های کوتاهی مو زنانه و دخترانه کرنلی مدل موی کوپ گرد، لیر، باب،لیزری، ویچ، فانتزی، کوپ، کلوش، گرجوئیشن، بلانت کات با عکس به همراه ویژگی ها

آموزشگاهان
آموزشگاهان

کوتاهی موی زنانه و دخترانه انواع مختلفی دارد و شامل انواع کوتاهی با قیچی  ویا موزر می شود. یک سری مدل ها جزو مدل موهای مدرن و فانتزی حساب می شوند و شامل مدل موی کره‌ای، مدل موی پیکسی،‌ مدل موی خامه‌ای و ... می باشند. در این مطلب از آموزشگاهان می خواهیم به معرفی انواع مدل های ژورنالی و فانتزی موی زنانه و کوتاهی آنها به همراه عکس بپردازیم.

برای یادگیری انواع مدل های کوتاهی موی زنانه به همراه مدرک رسمی فنی و حرفه ای در بهترین مراکز و آموزشگاه های آرایشگری تهران می توانید به صفحه دوره آموزش کوتاهی مو زنانه مراجعه نمایید.

کوتاهی موی زنانه مدل لیر

یکی از مدل های جذاب و به روز کوتاهی موی زنانه است که اخیرا مد شده است. در کوتاهی مدل لیر اندازه موها در قسمت های مختلف، متفاوت است و به صورت لایه لایه کوتاه می شود و معمولا لایه های بالایی کوتاه تر از لایه های پایینی است. نام دیگر مدل لیر، خرد است. یکی از ویژگی های مدل موی لیر این است که می توانید هر قسمت را متفاوت رنگ کنید و زیبایی آن را بیشتر کنید.

مدل موی لیر زنانه

مدل کوتاهی لیر انواع مختلفی مانند مدل موی لیر کوتاه، مدل موی لیر متوسط و مدل موی بلند لیر دارد. یعنی برای هر قد و اندازه از مو می توان مدل لیر را انتخاب کرد.

کوتاهی موی زنانه مدل باب (Bob)

اگر جزو خانم هایی هستید که به مو های کوتاه علاقه‌مند هستید، مدل موی باب یکی از مدل های موی زنانه کوتاه است که بسیار جذاب و زیباست و یکی از مزایای آن این است که نیاز زیادی به مرتب کردن ندارد. مدل موی باب برای فصل گرما بسیار مناسب است. مدل باب انواع مختلفی از جمله باب گرد ، باب لیر، باب کوتاه و باب بلند دارد.

مدل موی زنانه باب

کوتاهی مو باب اسپرت

کوتاهی موی زنانه مدل گرجوئیشن

مدل موی گرجوئیشن یکی از انواع کوتاهی مو ژورنالی زنانه است که برای تمامی سنین مناسب است.

کوتاهی موی زنانه مدل کوپ

کوتاهی کوپ شامل کوپ زنانه،کوپ گرد، کوپ بلند، کوپ کوتاه و کوپ فانتزی است. یکی از پرطرفدار ترین مدل های کوپ، کوپ فانتزی یکی از زیباترین مدل های موی زنانه است که در تصویر زیر مشاهده می کنید. مدل موی کوپ فانتزی برای صورت های کشیده و بیضی و موهای لخت و حالت دار مناسب است.

مدل مو کوپ زنانه

مدل مو کوپ فانتزی

کوتاهی موی زنانه مدل بلانت کات

مدل موی زنانه بلانت کات یکی از مدل هایی است که اخیرا باب شده است.

مدل مو بلانت کات

کوتاهی موی زنانه کات لیزری

یکی از انواع کوتاهی موی زنانه پرطرفدار، کوتاهی لیزری است که هم برای موهای کوتاه و هم برای موهای بلند انجام می شود. در کوتاهی لیزری مو زنانه، نوک مو ها توسط موزر (ماشین اصلاح) زده می شود و از نظر صاف بودن همانند کوتاهی با لیزر به نظر می رسد.

کوتاهی مو زنانه لیزری

کوتاهی موی زنانه مدل کلوش

یکی از مدل های خاص و جذاب مو برای موهای بلند، مدل کلوش است. در این مدل در قسمت پشت مو، وسط آن بلند تر از کناره هاست. کوتاهی مدل کلوش شامل مدل مو کلوش کوتاه، مدل مو کلوش ماهواره ای‬‎، مدل مو کلوش بلند، مدل موی کلوش ساده‬‎، مدل موی کلوش ترکی‬‎ و مدل موی کلوش فرانسوی‬‎ است.

کوتاهی مو زنانه کلوش

کوتاهی موی زنانه مدل ویچ

مدل موی ویچ از خانواده مدل کرنلی محسوب می شود و جزو مدل مو های کوتاه دخترانه و زنانه است. مدل موی ویچ یه جورایی شبیه به مدل موی کوپ است. مدل موی ویچ شامل مدل موی ویچ اروپایی، فرانسوی، خامه ای، باب و ... است.

کوتاهی مو زنانه ویچارسال نظر درباره این موضوع

Loading...