تبلیغ برای آموزشگاه زبان با بالاترین بازدهی

تبلیغ کلاس زبان و آموزشگاه با بالاترین بازدهی

مقایسه و بررسی روش های مختلف تبلیغات آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان و بزرگسال و معرفی بهترین روش تبلیغات با هزینه کم و بازدهی بالا (تبلیغات اینترنتی، اینستاگرامی، تراکت، بنر و ...)

آموزشگاهان
آموزشگاهان

تبلیغات برای آموزشگاه های زبان خصوصا آموزشگاه های تازه تاسیس یکی از چالش هایی است که مدیران آموزشگاه ها با آن مواجه هستند. تبلیغ آموزشگاه زبان و راههای جذب زبان آموز می تواند از طریق صفحات اینستاگرامی، کانال های تلگرامی، پیامک تبلیغاتی، سایت های تبلیغاتی، تبلیغات فیزیکی مانند تراکت و بنر های شهری و ... باشد. در این مطلب قصد معرفی و مقایسه بهترین روش های تبلیغ آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان و بزرگسال و کلاس خصوصی زبان را داریم. اگر به دنبال تبلیغ آموزش زبان انگلیسی هستید حتما تا آخر این مطلب را مطالعه کنید. خواندن این مطلب نهایتا 5 دقیقه وقت شما را خواهد گرفت اما می تواند باعث افزایش زبان آموز هایتان شود.

روش های مختلف تبلیغات برای آموزشگاه زبان

همانطور که در ابتدای مطلب گفیتم تبلیغات آموزشگاه های زبان و جذب زبان آموز می تواند از طریق صفحات اینستاگرامی، کانال های تلگرامی، پیامک تبلیغاتی، سایت های تبلیغاتی، ثبت آموزشگاه زبان در نقشه گوگل، تبلیغات گوگل، تبلیغ در وبسایت های خبری، تبلیغات فیزیکی مانند تراکت و بیلبورد های شهری و ... انجام شود.

پخش تراکت برای آموزشگاه زبان انگلیسی

روش های سنتی و قدیمی مانند پخش تراکت و نصب بنر دیگر مثل زمان های قدیم بازدهی ندارد و عابرین پیاده در خیابان ها اعتنایی به تراکت پخش کن ها و محتوای تراکت ها نمی کنند. هزینه چاپ و پخش تراکت نیز بسیار زیاد شده و به همین دلیل این روش صرفه اقتصادی و توجیه ندارد. از طرف دیگر تراکت هایی هم که پخش می شود معلوم نیست به دست مخاطب هدف برسد یا نه! ممکن است تعداد زیادی از تراکت ها به دست افراد مسن برسد و اعتنایی به محتوای آن نکنند.

پیامک تبلیغاتی برای تبلیغ آموزشگاه زبان انگلیسی

چندین سال پیش که پیامک های تبلیغاتی تازه مد شده بودند، بازدهی بالایی داشتند و یک روش بسیار خوب بود. در زمان حال مردم دیگر اعتنایی به پیام های تبلیغاتی نمی کنند و حتی بسیاری از آن ها پیام های تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند. پس این روش هم بازدهی چندان مناسبی ندارد.

تبلیغات آموزشگاه زبان انگلیسی در اینستاگرام

تبلیغات آموزشگاه زبان انگلیسی در اینستاگرام و تلگرام و سایر پلتفرم ها نیاز به هزینه زیاد برای راه اندازی صفحه و صرف زمان زیاد (حداقل 6 ماه تا یک سال) دارد. صرف نظر از هزینه زیاد، از معایب این نوع تبلیغات نیاز به زمان زیاد برای رسیدن به نتیجه است.

تبلیغات آموزشگاه زبان در سایت های پربازدید

تبلیغات آموزشگاه زبان در سایت های پربازدید یکی از روش های بسیار مناسب برای این حوزه است. به شرطی که وبسایت مربوطه حوزه فعالیتش و کلمات کلیدی اش مرتبط باشد. مرتبط بودن کلمات کلیدی و موضوع فعالیت وبسایت باعث نزدیک تر شدن شما به مخاطب هدفتان می شود.

بهترین تبلیغ برای آموزشگاه زبان

اگر بخواهیم روش های مختلف تبلیغ آموزشگاه زبان را با هم مقایسه کنیم و بهترین تبلیغ برای آموزشگاه زبان را معرفی کنیم، قطعا روشی که کمترین هزینه تبلیغ و بیشترین بازدهی را داشته باشد معرفی می کنیم. البته که این تبلیغ باید هدفمند باشد و صاحب آموزشگاه را به مخاطب هدف خود نزدیک کند و باعث برقراری ارتباط بین آنها شود.

تبلیغ آموزشگاه زبان از طریق روش های سنتی مثل پیامک تبیغاتی، پخش کردن تراکت و ... دیگر مانند زمان های قدیم بازدهی ندارد و مردم اعتنایی به اینگونه تبلیغات نمی کنند. از طرفی هم با افزایش هزینه های چاپ تراکت تبلیغاتی و استخدام یک نفر برای پخش کردن آن ها از نظر اقتصادی صرفه ندارد.

تبلیغات اینستاگرامی و راه اندازی صفحه در اینستاگرام نیاز به هزینه ها زیاد و صرف زمان تا به نتیجه رسیدن صفحه دارد.

تبلیغات آموزشگاه زبان از طریق وبسایت آموزشگاهان

بسیاری از مردم برای پیدا کردن مراکز آموزشی و بهترین آن ها به جستجو در اینترنت و گوگل می پردازند. فرض کنید یک شخص که در تهران زندگی می کند و هیچ شناختی از آموزشگاه های زبان در تهران ندارد، برای شناختن آموزشگاه های زبان در تهران به جست و جوی عباراتی مثل "آموزشگاه زبان در تهران" یا "بهترین آموزشگاه زبان تهران" و یا "آموزشگاه زبان در غرب تهران" و ... می پردازد.

حتی ممکن است جست و جو هایی دقیق تر و با جزییات بیشتر داشته باشد. این جست و جو های دقیق تر هم مخاطب و هم صاحب کسب و کار را به هدف شان نزدیک تر می کند. برای مثال فرض کنید همان شخص دنبال کلاس تافل می گردد. برای جست و جوی دقیق تر عباراتی مثل "کلاس تافل در تهران" یا "کلاس تافل غرب تهران" یا "بهترین کلاس تافل در تهران" و ... را ممکن است جست و جو کند.

وبسایت آموزشگاهان به صورت تخصصی یک سری کلید واژه ها را شناسایی و بر روی آن ها کار کرده است و در نتایج گوگل دارای رتبه است. یکی از مزایای تبلیغات در وبسایت آموزشگاهان هزینه مناسب و بازدهی بالاست. تبلیغات در آموزشگاهان می تواند برای آموزشگاه های تازه تاسیس که به دنبال جذب زبان آموز و بازاریابی هستند، بسیار مناسب باشد. برای مشاهده تعرفه تبلیغات آموزشگاه زبان به قسمت تعرفه تبلیغات در وبسایت مراجعه نمایید و برای مشاوره بیشتر در مورد تبلیغات برای آموزشگاه زبان به شماره تلفن موجود در وبسایت در تلگرام یا واتس اپ پیام دهید.

دسته بندی های تبلیغات آموزشگاه زبان در وبسایت شامل آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران، آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج، آموزشگاه زبان فرانسه در تهران، آموزشگاه زبان آلمانی در تهران و آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران می باشد.

دسته بندی آموزشگاه زبان انگلیسی شامل کلاس آیلتس در تهران، کلاس تافل در تهران، کلاس زبان کودکان در تهران و کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران است که قرار گرفتن در این دسته بندی ها می تواند باعث جذب زبان آموز برای آموزشگاه های زبان شود. برای مشاهده صفحه تبلیغات آموزشگاه های زبان در وبسایت ما می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در تهران مراجعه نمایید.

همچنین دسته بندی آموزشگاه زبان انگلیسی در کرج شامل کلاس آیلتس در کرج، کلاس تافل در کرج و کلاس زبان کودکان در کرج است که قرار گرفتن در این دسته بندی ها می تواند باعث جذب زبان آموز برای آموزشگاه های زبان شود. برای مشاهده صفحه تبلیغات آموزشگاه های زبان کرج در وبسایت ما می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در کرج مراجعه نمایید.

به جای جست و جو و هدر دادن وقت در اینترنت برای پیدا کردن متن تبلیغ زبان انگلیسی، بنر تبلیغاتی زبان انگلیسی و نمونه آگهی تدریس خصوصی زبان انگلیسی می توانید با معرفی آموزشگاه خود در وبسایت آموزشگاهان باعث بیشتر شناخته شدن آموزشگاه خود شوید.

اگر فعالیت آموزشگاهتان آموزش زبان کودکان است برای تبلیغات آموزشگاه زبان انگلیسی کودکان می توانید در وبسایت آموزشگاهان اقدام کنید.

به عنوان کلام پایانی این جمله را همیشه یادتان باشد که بخشی از درآمد مربوط به کسب و کار خود را همیشه به بازاریابی، تبلیغات و توسعه ی کسب و کار خود اختصاص دهید.


  • بهترین روش تبلیغ آموزشگاه زبان چیست؟

    بهترین روش تبلیغ آموزشگاه زبان، تبلیغ در سایت های مرتبط به آن است.

  • هزینه تبلیغات آموزشگاه زبان در وبسایت آموزشگاهان چقدر است؟

    برای مشاهده هزینه تبلیغات آموزشگاه زبان در وبسایت آموزشگاهان به منوی تعرفه تبلیغات مراجعه نمایید.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...