مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج

مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج

فروشگاه های لوازم موسیقی در کرج معمولا به صورت مغازه های تکی در مناطق مختلف کرج واقع شده اند و تنها یک مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج وجود دارد که تعداد زیادی فروشگاه موسیقی در آن وجود دارد و آن هم پاساژ طلا است.

آموزشگاهان
آموزشگاهان

فروشگاه های لوازم موسیقی در کرج معمولا به صورت مغازه های تکی در مناطق مختلف کرج واقع شده اند و تنها یک مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج وجود دارد که تعداد زیادی فروشگاه موسیقی در آن وجود دارد و آن هم پاساژ طلا است. اگر قصد تهیه ساز و یادگیری موسیقی را دارید، پیشنهاد می کنیم برای مشاهده بهترین آموزشگاه های موسیقی کرج به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید تا لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی واقع در تمامی مناطق کرج را مشاهده کنید و با مقایسه خدمات آن ها بهترین آن را انتخاب کنید.

پاساژ طلا کرج موسیقی

یکی از قدیمی ترین و معروف ترین مراکز فروش لوازم موسیقی در کرج واقع در خیابان شهید بهشتی (خیابان قزوین) کرج است. آدرس پاساژ طلا در خیابان شهید بهشتی حدفاصل میدان کرج به سمت میدان شهدا و در سمت چپ خیابان واقع شده است. تقریبا همه ی موزیسین های کرج پاساژ طلا را می شناسند و هر کسی که موسیقی کار کرده حداقل یک بار گذرش به این مرکز افتاده است. پاساژ طلا از طبقه زیرین، همکف و بالایی تشکیل شده و تقریبا 80 درصد مغازه های این مرکز مربوط به فروشگاه های لوازم موسیقی است. تقریبا همه ی ساز ها دراین مرکز خرید و فروش می شود. برای خرید گیتار در کرج، خرید پیانو در کرج، خرید کیبورد در کرج، خرید هنگ درام در کرج و ساز های دیگر مثل تار، سه تار، تنبک، کاخن و ... نیز می توانید به بازار طلای کرج مراجعه کنید. پس اگر به دنبال یک مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج هستید که فروشگاه های زیادی در آن واقع شده باشد، پاساژ طلا بهترین مرکز است.

پاساژ-طلامرکز-موسیقی-کرج

مرکز فروش پیانو در کرج

همانطور که گفتیم اصلی ترین و قدیمی ترین مرکز فروش لوازم موسیقی و آلات موسیقی در کرج پاساژ طلا است. محل خاصی را نمی توان برای مرکز فروش پیانو در کرج معرفی کرد. تقریبا بیشتر مغازه های واقع در پاساژ طلا خرید و فروش پیانو انجام می دهند اما ممکن است به دلیل کمبود جا در مغازه ها و پشت ویترین آن ها پیانو نبینید. بعضی از گالری ها هم در کرج به صورت تخصصی کار خرید و فروش پیانو انجام می دهند. با یک سرچ ساده در گوگل می توانید گالری های پیانو در کرج را پیدا کنید.

مرکز فروش گیتار در کرج

خرید و فروش گیتار در کرج معمولا در پاساژ طلا به وفوور انجام می شود. گیتار های ارزان قیمت مانند پارسی و برند های دیگر ایرانی در مغازه های پاساژ طلای کرج موجود است.

گیتار هایی مانند گیتار های یاماها از جمله گیتار یاماها C40، یاماها C70 و ... را به راحتی در پاساژ طلا می توانید بخرید و یا بفروشید. اگر به دنبال خرید گیتار های اسپانیش مانند الحمبرا، آنتونیو سانچز، آنتونیو آپاراچیو، خوزه رامیرز، گودین و ... در کرج هستید، مقداری کارتان سخت تر می شود. برای خرید گیتار اسپانیش در کرج یا باید به گالری هایی که تخصصی کار گیتار انجام می دهند مراجعه کنید و یا در سایت ها به دنبال آگهی های فروش گیتار بگردید. معمولا ساز های گران قیمت به صورت کارکرده خرید و فروش می شوند و به دلیل قیمت بالای این ساز های کمتر کسی تمایل به خرید آن ها به صورت نو و آکبند دارد.

خرید سیم گیتار در کرج

سیم های هر سازی بعد از مدتی استفاده فرسوده می شود و حتی ممکن است پاره شود. برای خرید سیم گیتار در کرج می توانید به پاساژ طلا و یا یکی از گالری های موسیقی واقع در محل سکونت تان مراجعه کنید. همچنین اگر تعویض سیم گیتار رو خودتان بلد باشید می توانید به صورت آنلاین آن را تهیه کنید و آن را تعویض نمایید.

خرید و فروش ساز دست دوم کرج

اگر قصد خرید یا فروش ساز دست دوم را دارید می توانید با مراجعه به فروشگاه های واقع در پاساژ طلا این کار را انجام دهید. خرید و فروش ساز هایی که معروف و شناخته شده باشند در مغازه ها و گالری های موسیقی کرج به راحتی انجام می شود.

فروشگاه موسیقی  در گوهردشت کرج

در بضعی از مراکز خرید گوهردشت مانند مهستان و نیکامال چند فروشگاه لوازم موسیقی وجود دارد که می توانید با مراجعه به آن ها خریدتان را انجام دهید. مرکز خرید مهستان در میدان نبوت کرج و مرکز خرید نیکامال در فلکه اول گوهردشت واقع شده است.

فروشگاه لوازم موسیقی در مهرشهر

برای خرید لوازم موسیقی در مهرشهر می توانید به مرکز خرید ارم واقع در بلوار ارم مراجعه کنید. در طبقه ی همکف مرکز خرید ارم تعدادی فروشگاه لوازم موسیقی وجود دارد که می توانید با مراجعه به آن ها خریدتان را انجام دهید.

فروشگاه لوازم موسیقی در عظیمیه

در طبقات فوقانی مرکز خرید مهراد مال کرج فروشگاه لوازم موسیقی وجود دارد که می توانید با مراجعه با آن ها خریدتان را انجام دهید. مرکز خرید مهراد مال عظیمیه در میدان مهران به سمت میدان اسبی (استقلال) واقع شده است.


  • بزرگترین مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج کجاست؟

    پاساژ طلای کرج بزرگترین مرکز فروش لوازم موسیقی در کرج است که تعداد زیادی فروشگاه لوازم موسیقی در آن واقع شده است و آدرس آن را در این مطلب می توانید مشاهده کنید.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...