یادگیری کامپیوتر از صفر (بهترین روش یادگیری کامپیوتر)

یادگیری کامپیوتر از صفر

راهنمای یادگیری کامپیوتر از صفر تا صد و معرفی بهترین روش یادگیری کامپیوتر برای مبتدیان، یادگیری نرم افزار های مورد نیاز کامپیوتر برای استخدامی در شرکت ها و ادارات

آموزشگاهان
آموزشگاهان

کامپیوتر و زبان جزو مهارت هایی است که در سال های اخیر بسیار مهم شده است و افراد جوان باید حتما این مهارت ها را بلد باشند تا بتوانند در جامعه امروزی زندگی کنند و در شرکت ها و ادارات استخدام شوند. بدون داشتن این مهارت ها (مخصوصا کار با کامپیوتر) استخدام شدن معنایی ندارد. پس اگر به این نتیجه رسیده اید که باید یادگیری کامپیوتر را شروع کنید می توانید بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران را در صفحه آموزشگاه کامپیوتر در تهران ببینید و نزدیک ترین آموزشگاه به محل زندگیتان را انتخاب کنید.

اگر پیش زمینه ای از کامپیوتر دارید و کار کردن با کامپیوتر در محیط ویندوز را بلدید می توانید برای افزایش مهارت های خود در دوره های آموزشی مانند دوره icdl، دوره های برنامه نویسی، دوره نرم افزار های حسابداری و ... شرکت کنید.

اگر هم هیچ پیش زمینه ای در کامپیوتر ندارید و صفر کیلومتر هستید، اول باید مهارت کار با کامپیوتر را یاد بگیرید. این گونه کلاس ها معمولا با عنوان " کلاس آموزش ویندوز" برگزار می شوند. این کلاس ها به صورت خصوصی و گروهی تشکیل می شوند. برای شرکت در این دوره ها هیچ پیش نیازی وجود ندارد و این دوره ابتدایی ترین و پایه ترین مهارت نرم افزار های کامپیوتری می باشد.

بعد از شروع یادگیری کامپیوتر از صفر می توانید در دوره های اصلی آموزش نرم افزار ها که در بالا نام برده شد شرکت کنید. برای ورود به بازار کار و استخدام شدن در شرکت ها و ادارات داشتن مهارت های هفت گانه یا همان icdl ضروری است. نام دیگر این مهارت، مهارت های هفت گانه ی کامپیوتر است.

در کلاس های icdl شما توانایی کار با مجموعه نرم افزار های آفیس از جمله ورد، اکسل، پاورپوینت، اکسس و ... را پیدا می کنید. نرم افزرا های ورد و اکسل از مهم ترین نرم افزار های آفیس هستند که در محیط های اداری استفاده می شوند و بیشتر کارمند های ادارات و شرکت ها کار با این نرم افزار ها را بلدند. اگر ساکن کرج هستید و می خواهید یادگیری icdl را شروع کنید، لیست بهترین کلاس هایicdl در کرج را در صفحه کلاس icdl در کرج مشاهده نمایید.

یادگیری کامل کامپیوتر

در حقیقت چیزی به نام یادگیری کامل کامپیوتر وجود ندارد و خودتان را با این عناوین گول نزنید. شما اگر کار با محیط ویندوز را یاد بگیرید و نکات کلی کار با کامپیوتر را بلد باشید، بعد از آن باید فقط نرم افزار های حوزه کاری تان را یاد بگیرید و نیازی نیست به دنبال چیز های اضافی بروید.

بهترین روش یادگیری کامپیوتر

کامپیوتر را از طریق روش های مختلفی از جمله دیدن ویدیو های آموزشی، کلاس های حضوری، کلاس های آنلاین آموزش کامپیوتر، یادگیری کامپیوتر از طریق کتاب و ... می توانید یاد بگیرید. بهترین روش یادگیری کامپیوتر برای هر شخص ممکن است متفاوت باشد. برخی از افراد با شرکت در کلاس های حضوری بهتر یاد می گیرند و برخی افراد با خواندن کتاب های آموزش کامپیوتر.

پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا از طریق اینترنت یک سری مطالب عمومی و کلی کار با کامپیوتر را یاد بگیرید و بعد از آن برای یادگیری نرم افزار مورد نظرتان به کلاس های حضوری مراجعه نمایید. در محیط اینترنت پر از محتوای رایگان و آموزش های رایگان است که به راحتی می توانید یاد بگیرید. با جستجوی عباراتی مانند " دانلود رایگان آموزش کامپیوتر صفر تا صد" و " آموزش کامپیوتر مبتدی" می توانید فیلم های آموزشی رایگان در حوزه کامپیوتر را پیدا کنید. حتی می توانید در نرم افزار های پیام رسان و شبکه های اجتماعی کانال های آموزش کامپیوتر برای مبتدیان را هم پیدا کنید و از مطالب آموزشی آن ها بهره ببرید.


  • یادگیری کامپیوتر چقدر زمان لازم دارد؟

    معمولا دوره های آموزش کامپیوتر 1 ماهه تا 3 ماهه هستند.

  • چرا باید کار با کامپیوتر را یاد بگیریم؟

    برای استخدام شدن در شرکت ها و ادارات به عنوان یک نیرو باید حداقل کار با نرم افزار هایی مانند ورد و اکسل را بلد باشید.

  • بهترین روش یادگیری کامپیوتر چیست؟

    بهترین روش یادگیری کامپیوتر برای هر فرد متفاوت است اما در کل کلاس های حضوری بازدهی بیشتری نسبت به سایر روش ها دارند.


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...