مدت زمان دقیق یادگیری زبان ترکی استانبولی

یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟

بررسی مدت زمان یادگیری زبان ترکی استانبولی به صورت فشرده و عادی و عوامل موثر بر یادگیری زبان ترکی استانبولی

آموزشگاهان
آموزشگاهان

شما علاقه مند به یادگیری زبان ترکی استانبولی هستید و سوالی که ذهن شما را مشغول کرده این است که یادگیری زبان ترکی استانبولی چقدر طول می کشد؟ زمان یادگیری زبان ترکی استانبولی را نمی توان یک عدد مشخص اعلام کرد و بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه ی این مطلب می خواهیم به بررسی عوامل موثر بر مدت زمان یادگیری زبان ترکی استانبولی بپردازیم. در سال های اخیر تقاضا برای شرکت در کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی و یادگیری این زبان افزایش یافته است. اگر علاقه مند به یادگیری زبا نترکی استانبولی هستید، برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های آموزش زبان ترکی استانبولی در تهران می توانید به صفحه آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران مراجعه نمایید.

اگر به دنبال یک عدد حدودی و نسبی در مورد زمان یادگیری زبان ترکی استانبولی هستید، باید بگوییم که حداقل زمان لازم برای یادگیری این زبان بین 1 سال الی 2 سال است تا بتوانید به یک تسلط نسبی در این زبان برسید. این مدت زمان با توجه به عواملی مانند معلم، متد آموزشی، استعداد و تلاش زبان آموز و ... متغیر است و ممکن است زمان یادگیری را بیشتر یا کمتر کند. شاید قبل از شروع یادگیری زبان ترکی استانبولی برایتان سوال پیش بیاید که آیا زبان ترکی استانبولی سخت است؟ یادگیری زبان ترکی استانبولی برای ما فارسی زبان ها به دلیل نزدیک بودن فرهنگی و داشتن ریشه های مشترک نسبت به سایر زبان ها آسان تر است. در زبان ترکی استانبولی هر چیزی که می نویسند همان را نیز می خوانند و این نکته یکی از ویژگی هایی است که یادگیری زبان ترکی را آسان کرده است.

استعداد و علاقه زبان آموز یکی از مواردی است که بر روی مدت زمان یادگیری تاثیر بسزایی دارد. اما همه چیز استعداد نیست و با تلاش و تمرین می توان به یادگیری این زبان دست یافت.

مدت زمان یادگیری ترکی استانبولی در دوره های فشرده

همیشه برای یادگیری راه های کوتاه تری هم نسبت به روش های عادی وجود دارد. شرکت دوره های فشرده زبان ترکی استانبولی یکی از روش هایی است که از طریق آن می توانید در مدت زمان کوتاه تری زبان ترکی استانبولی را آموزش ببینید. معمولا مدت زمان دوره های فشرده آموزش زبان ترکی استانبولی بین 6 ماه تا 9 ماه است. البته باز هم اگر بخواهید زبان ترکی استانبولی را در مدت زمان کمتری یاد بگیرید می توانید از کلاس های خصوصی آموزش ترکی استانبولی بهره ببرید.

طول کلاس های ترمیک عادی زبان ترکی استانبولی

کلاس های آموزش زبان ترکی استانبولی دارای 4 سطح A1، A2، B1 و B2 است. در حالت عادی و غیر فشرده هر کدام از سطوح A1 و A2 شامل 3 ترم و هر کدام از سطوح B1 و B2 شامل 6 ترم هستند. اگر بخواهیم جمعا تعداد همه ی ترم ها را محاسبه کنیم شامل 18 ترم می شود. هر ترم در حدود 2 ماه زمان می برد و به طور کلی یادگیری زبان ترکی استانبولی از مبتدی تا پیشرفته (A1 تا  B2) حدود 36 ماه، یعنی 3 سال زمان می برد.ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...