آکادمی آرایشگری المیرا


آکادمی آرایشگری المیرا در اصفهان برگزارکننده بیش از چندین دوره آموزش آرایشگری در سطوح مبتدی و پیشرفته است. هنرجویان بعد از گذراندن کلاس های مختلف می‌توانند ، با دریافت مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای در مسیر حرفه‌ای شدن گامی بزرگ بردارند . به روز بودن دانش مربیان آکادمی المیرا و استفاده از تکنیک‌های مطابق با تکنولوژی روز دنیا ، میزان رضایت هنرجویان و کیفیت کلاس‌ها را به طرز چشمگیری افزایش و در سطح به مراتب بالاتری از رقبا قرار داده است. شما می‌توانید با یادگیری این دوره ها به سرعت وارد بازار کار شوید. اگر قصد گذراندن بهترین دوره های آموزشی در زمینه آرایشگری یا تاسیس سالن آرایشگری را دارید به جمع هنرجویان ما بپیوندید. برای مشاهده ی لیست سایر آموزشگاه های آرایشگری زنانه در اصفهان می توانید به صفحه آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان مراجعه نمایید.

مدیر، موسس و مدرس آموزش لاین رنگ و لایت و انواع رنگ های فانتزی آموزشگاه المیرا سرکارخانم زهرا قربانی است. خانم زهرا قربانی از سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را در زمینه ارایش و پیرایش زنانه در تمامی لاین ها آغاز نموده
و با ۳۰ سال سابقه کار در حرفه ارایش و پیرایش مشغول به کار می باشد. در سال ۱۳۹۵ آموزشگاه المیرا تاسیس نموده اند و با بهترین و مجرب ترین کادر اموزشی در خدمت شما عزیزان می باشند.
ایشان همواره آموزش های روز دنیارا به هنرجویان خود ارائه داده اند و تا کنون افتخارات زیادی را در حرفه آرایش و پیرایش به خصوص کار با مواد شیمیایی کسب نموده اند که در زیر به مرور برخی از آنها به اختصار می پردازیم.

  • دریافت گواهینامه از شرکت بازرگانی بانوان ایرانی
  • دریافت گواهینامه از شرکت بازرگانی مثلث طلایی
  • دریافت گواهینامه از ارتقاع مهارت حرفه و روش های نوین تدریس

با توجه به سوابق کاری سرکارخانم زهرا قربانی و ورود اکثر هنرجویان ایشان به بازار کار و رضایت حداکثری هنرجویان ایشان کارنامه کاری ایشان را درخشان نموده است و با این وجود مفتخریم که ایشان را به عنوان یکی از مدیران با سابقه و فعال در تمامی لاین های ارایشی اصفهان معرفی کنیم.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...