آموزشگاه عکاسی پیکسل


آموزشگاه عکاسی پیکسل واقع در گوهردشت کرج دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور است و برگزار کننده کلاس های عکاسی، تصویربرداری، تدوین، فتوشاپ، طراحی دیجیتال و ... است. با گذراندن این دوره ها در آمزوشگاه پیکسل می توانید در پایان دوره مدرک معتبر و بین المللی سازمان فنی و حرفه ای دریافت نمایید.

هنرجویان عزیز می توانند بدون نیاز به تهیه دوربین در کلاس های این آموزشگاه شرکت نمایند. از دیگر خدمات آموزشگاه عکاسی پیکسل می توان به امکان پرداخت شهریه به صورت اقساطی و مشاوره رایگان جهت خرید تجهیزات اشاره کرد.

دوره عکاسی پرتره و آتلیه در آکادمی پیکسل شامل سر فصل های آموزشی آشنایی با انواع دوربین های دیجیتالی و کار با آن ها، آشنایی با انواع لنز و کاربرد آن ها، انواع نورپردازی، کادربندی و ... است.

کلاس های فتوشاپ در آموزشگاه پیکسل نیز شامل آموزش مقدماتی و پیشرفته نرم افزار فوتوشاپ، تصحیح رنگ و نور عکس، روتوش، Manipulation و ... است.

دوره های تدوین ( Premiere & Edius ) نیز شامل آموزش جهت، تدوین و منتاژ، صداگذاری، تصحیح نور و رنگ فیلم، گرفتن خروجی مناسب و ... است.

در کلاس های تصویر برداری آکادمی پیکسل کرج مباحثی نظیر آشنایی با اصول پایه، آشنایی با انواع نماها، آشنایی با انواع حرکت، آشنایی با تجهیزات تصویربرداری، آشنایی با انواع فیلترها و ژل ها و ... آموزش داده می شود. برای مشاهده ی سایر آموزشگاه های عکاسی در کرج می توانید به صفحه ی کلاس عکاسی در کرج مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...