آموزشگاه زبان سفیر شعبه تهرانپارس


آموزشگاه زبان سفیر شعبه تهرانپارس یکی از شعب آموزشگاه زبان سفیر در شرق تهران است. این آموزشگاه از آموزشگاه زبان های معتبر و به نام ایران می باشد که دارای شعب متعددی در تهران و سایر استان ها است. شعب این آموزشگاه به منظور خدمات مختلفی تاسیس شده اند و هر کدام در حوزه ی خاصی فعالیت می کنند. اگر مایل به مشاهده ی سایر آموزشگاه های زبان در شرق تهران هستید، می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در شرق تهران مراجعه نمایید.

شعب آموزشگاه زبان سفیر در تهران

آموزشگاه زبان سفیر دارای 13 شعبه عمومی، 3 شعبه آیلتس، 1 شعبه زبان فرانسه، 1 واحد ترجمه، 1 واحد فنی و حرفه ای و 4 مرکز آزمون آزمایشی  در تهران است.

واحد های عمومی آموزشگاه زبان سفیر در تهران

واحد های عمومی آموزشگاه زبان سفیر در تهران 13 شعبه است که واقع در یوسف آباد، صادقیه، پل رومی، نارمک، سهروردی، سعادت آباد، انقلاب، تهران پارس، شهرک گلستان، نازی آباد، پیروزی، جمالزاده و ازگل است.

امکان انجام آزمون تعیین سطح و ثبت نام در کلاس زبان کودکان در کلیه واحدهای آموزش انگلیسی عمومی سفیر در تهران فراهم می باشد.

واحد های آیلتس آموزشگاه زبان سفیر در تهران

واحد های آیلتس آموزشگاه زبان سفیر در تهران 3 شعبه است. این شعب واقع در شریعتی، صادقیه و تهران پارس می باشد. اگر در غرب تهران ساکن هستید شعبه صادقیه نزدیک ترین شعبه به شماست.

واحد زبان فرانسه آموزشگاه سفیر در تهران

آموزشگاه زبان سفیر در تهران دارای یک شعبه آموزش زبان فرانسه است. این شعبه واقع در شریعتی می باشد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...