آموزشگاه زبان آفرینش


آموزشگاه زبان آفرینش

خانه آیلتس آفرینش از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده و تنها مرکز تخصصی کلاس آیلتس در تهران است. ساعت کاری آموزشگاه زبان آفرینش از شنبه تا پنج شنبه از ساعت 8:00 الی 21:00 و جمعه ها 8:00 الی 14:00 می باشد. طول دوره و تعداد جلسات کلاس های خصوصی آیلتس در آموزشگاه زبان آفرینش با توجه به زمان درخواستی و بر حسب نیاز زبان آموز می باشد. همچنین روزها و ساعات برگزاری کلاس نیز به انتخاب زبان آموز بوده و مدت زمان هر جلسه ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه است.

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی می توانید، روزهای شنبه تا پنچ شنبه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ جهت هماهنگی با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید و یا به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید.

شعب آموزشگاه زبان آفرینش

آموزشگاه زبان آفرینش دارای دو شعبه در تهران و 1 شعبه در تبریز و یک شعبه در رشت است. شعبه مرکزی آن در جردن و شعبه دیگر تهران در شریعتی است. آموزشگاه زبان آفرینش به جز شعب نامبرده شده شعبه دیگر و هیچ گونه همکاری با آموزشگاه های دیگر ندارد. اگر قصد مراجعه به شعبه جردن را دارید، فضا برای پارک خودرو در نزدیکی آموزشگاه وجود ندارد و ممکن است زمان را از دست بدهید. بنابراین وقفه زمانی لازم برای پیدا‌کردن جای پارک خودرو را مدنظر داشته باشید. با توجه به اینکه آزمون تعیین سطح آفرینش رأس ساعت تعیین شده شروع می شود، سعی کنید از آوردن خودروی شخصی در این روز خودداری فرمایید.

ثبت نام زبان آموزان در تهران صرفاً توسط کارشناسان شعبه مرکزی (جردن) انجام می شود. برای ثبت نام در آموزشگاه زبان آفرینش از مراجعه حضوری به شعبه‌ شریعتی تهران جهت ثبت‌نام و رزرو کلاس خودداری کنید.

تعیین سطح در آموزشگاه آفرینش

تعیین سطح در آموزشگاه زبان آفرینش به دو شیوه ی حضوری و تلفنی انجام می شود. نوبت دهی برای انجام آزمون تعیین سطح فقط و فقط به صورت اینترنتی و از طریق سایت آموزشگاه زبان آفرینش انجام می شود. آزمون تعیین سطح در آموزشگاه زبان آفرینش مختص زبان آموزانی است که قصد شرکت در دوره های حضوری IELTS را دارند و به هر دلیلی نمی توانند سطح آموزشی خود را ارزیابی کنند. افرادی که قبلاً در آزمون های IELTS شرکت کرده اند و یا در سطح این آزمون قرار دارند، برای شرکت در دوره های حضوری نیازی به آزمون تعیین سطح ندارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی انجام آزمون تعیین سطح در آموزشگاه زبان آفرینش، به منوی تعیین سطح در وبسایت آموزشگاه آفرین مراجعه نمایید.

برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در تهران مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
  • علیرضا
    آفرینش آموزشگاه خوبیه فقط مشکل جای پارک هستش توی اون محدوده
  • محمد
    من از کلاس‌های گروهی آنلاین آفرینش استفاده می کنم، قیمت دوره هاش خوبه