آموزشگاه کامپیوتر عصر نخبگان


آموزشگاه کامپیوتر عصر نخبگان

آموزشگاه کامپیوتر عصر نخبگان در شرق تهران (خیابان پیروزی) در سال 1392 با هدف آموزش و ارتقاء سطح دانش علاقه مندان به رشته های کامپیوتر، حسابداری، گرافیک و معماری فعالیت خود را آغاز کرد. همچنین این آموزشگاه در پنج رشته دیپلم رسمی ارائه می کند. آموزش هایی که در آموزشگاه عصر نخبگان داده می شود به صورت کاربردی و بر پایه ی بازار کار می باشد.

آموزشگاه عصر نخبگان از واحد های برتر آموزش‌های فنی‌ حرفه‌ای استان تهران و ارائه دهنده مدرک رسمی و معتبر داخلی و سازمان فنی حرفه‌ ای و همچنین نمایندگی رسمی شرکت های مطرح نرم افزار حسابداری را دارد.

در وبسایت آموزشگاهان می توانید همه ی آموزشگاه های کامپیوتر را به صورت یکجا ببینید و درباره آن ها بخوانید و با هم مقایسه کنید.

اگر به دنبال یک آموزشگاه کامپیوتر در تهران هستید که پس از گذراندن دوره های آموزشی در آن بتوانید وارد بازار کار شوید، آموزشگاه کامپیوتر عصر نخبگان یکی از گزینه های خوب است. کلاس ICDL در تهران یکی از کاربردی ترین کلاس های کامپیوتر است.

ساعت کاری آموزشگاه کامپیوتر عصر نخبگان

ساعت کاری در آموزشگاه عصر نخبگان از شنبه تا چهارشنبه ساعت 10 صبح الی 14 و 15 الی 19 و در روز های پنج شنبه ساعت 10 الی 14 و 15 الی 17 می باشد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...