آموزشگاه موسیقی آوای برتر


آموزشگاه موسیقی آوای برتر

آموزشگاه موسیقی آوای برتر در مهرشهر کرج، جزو آموزشگاه های موسیقی درجه 1 در کرج می باشد. آوای برتر دارای سالن برای اجرا های هنرجویان در پایان هر ترم است. در آوای برتر کلاس هایی همانند کلاس پیانو، کلاس گیتار، کلاس آواز و ساز های دیگر می باشد.

کلاس کاخن در آموزشگاه آوای برتر

کلاس کاخن در آموزشگاه آوای برتر مهرشهر کرج توسط سرکار خانم هانیه گل محمدی مدرس ساز های کوبه ای انجام می شود. کاخن یکی از ساز های کوبه ای است که چند سال اخیر در ایران طرفداران زیادی پیدا کرده است. همنوازی کاخن با گیتار بسیار جذاب است. برای دیدن نمونه کار های استاد گل محمدی می توانید به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید. اگر قصد ثبت نام کلاس کاخن در کرج را دارید، آموزشگاه آوای برتر، آموزشگاه زریاب، آموزشگاه آوادیس، آموزشگاه سرنا، آموزشگاه ملودی و ... از جمله آموزشگاه موسیقی در کرج هستند که ساز کاخن در آنها تدریس می شود.

کلاس پیانو در آموزشگاه آوای برتر

کلاس های پیانو در آموزشگاه آوای برتر توسط اساتید علیرضا معتمدی پور، آدریانا بدرخانی و سبحان سیفی برگزار می شود. در کلاس های آموزش پیانو هر استادی متد و روش تدریس  خاص خود را دارد. برای شناخت بهتر اساتید باید نمونه کار های اجرا شده و سوابق کاری خودشان و نمونه کار های هنرجو هایشان را بررسی کرد. می توانید با ورود به صفحه اینستاگرام آموزشگاه های موسیقی در کرج از طریق وبسایت آموزشگاهان، نمونه کار های اساتید پیانو در کرج را در هر آموزشگاه مشاهده کنید.

کلاس گیتار در آموزشگاه آوای برتر

کلاس های گیتار در آموزشگاه آوای برتر توسط استاد بهنام احمدی برگزار می شود. استاد احمدی از اساتید خوب گیتار در سبک کلاسیک هستند. اگر قصد ثبت نام کلاس گیتار در کرج را دارید و علاقمند به سبک کلاسیک هستید، استاد احمدی در آموزشگاه آوای برتر مهرشهر یکی از گزینه های خوب برای هنرجویان است. موضوعی که آکادمی گیتار بهنام احمدی را از دیگران متمایز می کند، فعالیت برای پیشرفت هنرجو و پرتاب آن ها با متد آموزشی به روز است. این فعالیت ها شامل برگزاری کنسرت های سالیانه، رسیتال گیتار که چندین نوبت در سال انجام می شود، کلاس های گروهی ، کلاس های تخصصی ورکشاپ و برگزاری مسابقات برای هنرجویان است.

کلاس موسیقی کودک در آموزشگاه آوای برتر

کلاس موسیقی کودک در آوای برتر توسط استاد نگين عباسى آموزش داده می شود. آموزش موسیقی به کودکان از سنین کم باعث آمادگی بیشتر آن ها برای یادگیری ساز های اصلی در سنین بالاتر می شود. در کلاس های موسیقی کودک با روش های جذاب و کودکانه اصول موسیقی آموزش داده می شود. در کلاس های ارف یا همان موسیقی کودک، ساز هایی مانند بلز یا فلوت کلید دار به کودکان آموزش داده می شود. اگر به دنبال لیست بهترین کلاس های آموزش موسیقی کودک (ارف) در کرج هستید به صفحه کلاس موسیقی کودک در کرج مراجعه نمایید.

 


تماس با ما

آموزشگاه موسیقی آوای برتر

آموزشگاه موسیقی آوای برتر

ارسال نظر

Loading...
  • رضا ملکی
    آموزشگاه آوای برتر و آموزشگاه پل جزو آموزشگاه های خوب مهرشهر هستن، استاد پژمان نور هم قبلا توی این آموزشگاه تدریس میکردن
  • مهسا علیزاده
    استاد احمدی برای سبک کلاسیک گیتار عالی هستن و روش تدریس خیلی خوبی دارن