آموزشگاه کامپیوتر فاوا گستر


آموزشگاه کامپیوتر فاوا گستر

آموزشگاه فاوا گستر در تهران یکی از آموزشگاه های کامپیوتر معتبر در تهران است که دوره های آموزش کامپیوتر را از مبتدی تا حرفه ای و پیشرفته برگزار می کند. افرادی که دوره های آموزش کامپیوتر در آموزشگاه فاوا گستر را می گذرانند، تا 6 ماه پس از اتمام دوره، از پشتیبانی رایگان برخوردار می شوند. همچنین دوره های آموزشی این آموزشگاه به صورت 100% تضمینی می باشد. همچنین افرادی که تمام جلسات را حضور داشته باشند، به آن ها مدرک معتبر و قابل ترجمه اعطا می شود. این آموزشگاه آماده اجرای دوره های آموزش کامپیوتر برای تمامی ادارات و ارگان ها می باشد. برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های کامپیوتر تهران می توانید به صفحه آموزشگاه کامپیوتر در تهران مراجعه نمایید.

ثبت نام در آموزشگاه کامپیوتر فاوا گستر

ثبت نام در آموزشگاه فاوا گستر به دو روش حضوری و اینترنتی انجام می شود. برای ثبت نام اینترنتی از طریق سایت آموزشگاه می توانید اقدام کنید.

کلاس های آموزشی آموزشگاه کامپیوتر فاوا گستر

کلاس ها و دوره های آموزشگاه فاوا گستر شامل دوره های عمومی کلاس ICDL و تایپ ده انگشتی، نرم افزار های گرافیکی مانند کلاس فتوشاپ ، کلاس برنامه نویسی در زبان های ++C و پایتون و دوره های الگوریتم نویسی و کلاس های طراحی سایت می باشد. اگر قصد ثبت نام در آموزشگاه کامپیوتر فاواگستر را دارید، همین حالا وارد وبسایت فاواگستر شوید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...