آموزشگاه آرایشگری گیشا


آموزشگاه گیشا تاسیس سال 1389 یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری و آرایشی زنانه در استان اصفهان و برگزار کننده دوره های آموزشی آموزش انواع رشته های آرایشگری از مبتدی تا پیشرفته با ارایه مدرک رسمی و بین المللی و قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای است. در این مرکز آموزش ها به صورت عملی و بسیار کاربردی جهت ورود شما به بازار کار وکسب در آمد برنامه ریزی شده و تا زمان فراگیری کامل ادامه خواهد داشت. میزان رضایت بالا و ورود اکثر هنرجویان ما به بازار کار، کارنامه کاری ما را درخشان نموده است اگر برای گذراندن بهترین دوره آموزش آماده هستید، ثبت نام آنلاین انجام دهید و یا با مشاورین آموزش ما تماس بگیرید.همچنین برای مشاهده ی لیست سایر آموزشگاه های آرایشگری زنانه در اصفهان می توانید به صفحه آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان مراجعه نمایید.

  • مدرک بین المللی فنی وحرفه
  • آموزش قدم به قدم همراه با ضمانت صد درصدی یادگیری
  • تضمین ورود به بازار کار

تمامی دوره های اکادمی گیشا همراه با مدرک رسمی و بین المللی و قابل ترجمه از سازمان فنی و حرفه ای می باشد. تمامی آموزش های این آموزشگاه قدم به قدم همراه با ضمانت یادگیری بوده که تمامی کلاس های ما با پشتیبانی حضوری 2ماهه و پشتیبانی آنلاین 6 ماهه است. در آموزشگاه گیشا آموزش ها به صورت عملی و بسیار کاربردی جهت ورود شما به بازار کار وکسب در آمد برنامه ریزی شده و تا زمان فراگیری کامل ادامه خواهد داشت.

هنرآموزان عزیز می توانند در آموزشگاه آرایشگری زنانه گیشا اصفهان قبل از ثبت نام در کلاس ها کلاس،یک جلسه بصورت کاملا رایگان در هر کلاس شرکت کنند و در صورت تمایل ثبت نامشان را انجام دهند. بعد از پایان کلاس، در صورتی که در هر مبحث هنوز دچار مشکل باشند می توانند در آن جلسه به صورت رایگان شرکت کنند. حتی میتوانند به صورت کاملا رایگان و مجدد از جلسه اول در تمامی کلاس ها شرکت کنند. یعنی پول یک کلاس را یکبار پرداخت می کنند ولی دو بار در یک کلاس شرکت می کنند. همچنین بعد از پایان کلاس 6 ماه پشتیبانی بصورت رایگان وجود دارد و هنرآموزان می توانند تمامی نمونه کارهای خود را برای مربی ارسال و رفع اشکال کنند.

 


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...