آموزشگاه موسیقی هنر فارابی


آموزشگاه موسیقی هنر فارابی

آموزشگاه موسیقی هنر فارابی در منطقه میرداماد تهران، با به کار گیری اساتید دانشگاهی موسیقی در زمینه های نوازندگی، خوانندگی و آهنگسازی فعالیت دارد. این آموزشگاه دوره های آموزش حرفه ای خوانندگی برای علاقه مندان به آواز کلاسیک، پاپ، راک ایرانی و خارجی، جز و سنتی زیر نظر برجسته ترین اساتید دانشگاه موسیقی تهران برگزار می کند. همچنین گروه کر هنر فارابی تهران جهت شرکت در فستیوال های بین المللی و اجرای کنسرت در ایران و خارج از کشور به تعداد محدود عضو جدید می گیرد. برای ثبت نام می توانید از طریق فرم ثبت نام داخل وبسایت آموزشگاه هنر فارابی اقدام نمایید. همچنین اگر مایل به مشاهده لیست دیگر آموزشگاه های موسیقی تهران هستید، می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در تهران مراجعه نمایید.

خدمات آموزشگاه موسیقی هنر فارابی

آموزشگاه موسیقی هنر فارابی با ارائه ی خدماتی خاص باعث تمایز نسبت به آموزشگاه های دیگر می شود. از خدمات مهم این آموزشگاه می توان به اعزام سالانه هنرجویان برگزیده آواز کلاسیک به اپرای هانوفر آلمان اشاره کرد. هنرجویان آموزش دیده در آکادمی موسیقی هنر فارابی می توانند جذب ارکسترها و گروه کر این آکادمی شوند.

آموزشگاه موسیقی هنر فارابی در پایان هر ترم، کنسرت برگزار می کند و افراد منتخب در این کنسرت ها با حمایت آکادمی می توانند در تالارهای بزرگ تهران اجرای کنسرت عمومی داشته باشند. این آموزشگاه کلاس های آنلاین برای هنرجویانی که شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند، برگزار می کند. آموزشگاهان با معرفی آموزشگاه های موسیقی و خدمات آن ها مسیر را برای شما در انتخاب بهترین آموزشگاه هموار تر می کند.

کلاس های آموزشگاه موسیقی هنر فارابی

کلاس های آموزشگاه موسیقی هنر فارابی، تقریبا همه ی ساز ها را در بر می گیرد. کلاس هایی مانند کلاس کمانچه ، کلاس گیتار، کلاس پیانو، کلاس تار، کلاس سه تار، کلاس پرکاشن و بسیاری از ساز های دیگر.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
  • زهره اصغری
    کلاس های آواز هنر فارابی خیلی حرفه ای و خوب برگزار میشه و همه ی اساتید از اساتید دانشگاهی هستن و آموزشگاه گروه آواز کُر هم داره
  • رضا امیدی
    هنر فارابی توی محدوده ی میرداماد بهترین آموزشگاه موسیقیه
  • مونا حسین نسب
    اموزشگاه هنرفارابی عالی هست مخصوصا اموزش پیانو