آموزشگاه زبان ایران اروپا


آموزشگاه زبان ایران اروپا

آموزشگاه زبان ایران اروپا در تهران در سال 1388 تاسیس شد. این آموزشگاه یکی از آموزشگاه های زبان معتبر در منطقه غرب تهران می باشد. این آموزشگاه دوره های متنوعی را برای افزایش سطح زبان شما برگزار می کند. در ادامه به بررسی دقیق تر این دوره ها می پردازیم. اگر به دنبال بهترین آموزشگاه زبان در تهران و شهر های دیگر هستید، با آموزشگاهان همراه باشید تا شما را با آموزشگاه های زبان تهران و ایران آشنا کنیم.

دوره های آموزشگاه زبان ایران اروپا

دروه های آموزشگاه زبان ایران اروپا تقریبا در 8 دسته ی کلی قرار میگیرد. در ادامه 5 دوره از این 8 دوره را با جزییات بیشتر معرفی می کنیم.

دوره های آنلاین زبان

دوره های آنلاین زبان در آموزشگاه ایران اروپا به صورت 6 تا 8 نفره برگزار می شود تا اساتید بتوانند زمان کافی برای تک تک زبان آموزان دوره اختصاص دهند و همه ی زبان آموزان فرصت مکالمه داشته باشند. کتاب هایی که در دوره های آنلاین بزرگسالان تدریس می شود کتاب Four Corners و Passages است. تعداد جلسات دوره های آنلاین زبان معمولا بین 17 تا  21 جلسه می باشد. مدت زمان کلاس های آنلاین 90 دقیقه است.

دوره بزرگسالان

در این دوره علاوه بر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی ( Speaking، Listening، Writing، Reading ) مهارت های دیگری مانند Pronunciation، Grammar، Vocabulary نیز با هدف ارتقاء سطح مکالمه نیز آموزش داده می شود. این کلاس ها نیز به صورت 6 تا 8 نفره برگزار می شود. تعداد جلسات این دوره نیز بین 20 تا 24 جلسه و هر جلسه 90 دقیقه می باشد.

دوره نوجوانان

در این دوره 4 مهارت اصلی تدریس می شود و این دوره تاکید بسیار ویژه‌ ای بر روی تقویت مهارت مکالمه دارد. تعداد نفرات این دوره 12 تا 16 نفر می باشد. تعداد جلسات آن نیز شامل 20 جلسه اصلی و  10 جلسه کلاس های جانبی رایگان (اختیاری) می باشد.

دوره کودکان

این دوره برای علاقه مند کردن کودکان به یادگیری زبان انگلیسی است. در ترم های اولیه این دوره تدریس از طریق شعر و بازی‌های آموزشی صورت می‌گیرد. از دیگر اهداف این دوره آماده‌ سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون‌ های بین المللی مانند YLE، KETو PET می باشد.

دوره تخصصی زبان انگلیسی

دوره های تخصصی زبن انگلیسی در آموزشگاه ایران اروپا به منظور بهبود مهارت‌های زبانی شما متناسب با شغلتان است. این دوره ها مناسب برای مدیران ارشد، بازار یابی و تبلیغات، واحد های خرید و فروش، خدمه پرواز(مهمانداران) ، صنایع هوایی، خودرو سازی، صنعت نفت و گاز، مذاکرات حقوقی،فناوری اطلاعات، واحد های منابع انسانی، حسابداری و مدیریت مالی، صنایع دارو سازی، صنعت انرژی، مکاتبات آنلاین، مکالمات تلفنی، سخنرانی و کنفرانس، جلسات کاری، ارتباطات کاری، ارتباط با مشتریان می باشد. برای مشاهده ی لیست سایر آموزشگاه های زبان در غرب تهران می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در غرب تهران مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...