آموزشگاه زبان ایران مهر تهران


آموزشگاه زبان ایران مهر

آموزشگاه زبان ایران مهر با 24 شعبه فعال در استان های تهران، البرزو مرکزی یکی از آموزشگاه های بزرگ و برتر در حوزه ی آموزش زبان می باشد. کلاس های این آموزشگاه برای رده های سنی متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود. مشاوره و تعیین سطحح در آموزشگاه ایران مهر به صورت رایگان انجام می شود. برای مشاهده لیست کامل آموزشگاه زبان در تهران می توانید به دسته بندی مربوطه مراجعه نمایید.

زبان های آموزشگاه زبان ایران مهر

زبان هایی که در آموزشگاه ایران مهر تدریس می شوند، محدود به زبان انگلیسی نیست. در آموزشگاه ایران مهر علاوه بر زبان انگلیسی، زبان آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی و زبان اسپانیایی تدریس می شود.

دوره های آموزشی آموزشگاه زبان ایران مهر

دوره های آموزشی آموزشگاه زبان ایران مهر بسیار متنوع است. این دوره ها برای تمامی رده های سنی و در پنج زبان انگلیسی،آلمانی،فرانسه،ترکی استانبولی و اسپانیایی برگزار می شوند.

یک سری دوره های ویژه نیز در آموزشگاه ایران مهر برگزار می شود که می توانید در مدت کوتاه به نتیجه دلخواهتان برسید. این دوره ها عبارتند از دوره ویژه مهاجرت، دوره ویژه سفر، دوره ویژه آزمون، دوره ویژه تربیت مدرس، دوره ویژه مکالمه، دوره های تخصصی و دوره های آنلاین.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...