آموزشگاه زبان پردیسان


آموزشگاه زبان پردیسان

آموزشگاه زبان پردیسان دارای 10 شعبه فعال در تهران بوده و شعبه میدان ولیعصر به عنوان شعبه مرکزی فعالیت دارد. آموزشگاه پردیسان در سال 1395 با همکاری اساتید برتر فعالیت خود را در شهر تهران آغاز کرد. آموزشگاهان با معرفی خدمات آموزشگاه های کشور، به شما در زمینه انتخاب بهترین آموزشگاه کمک می کند. آموزشگاه زبان پردیسان با بهره گیری از تیم مدیریت دانشگاه های داخلی و خارجی و با همکاری جمعی از اساتید برتر زبان های خارجی در سال 1395 کار خود را در شهر تهران آغاز نمود و تا کنون توانسته است با ارائه خدمات مدرن و بروز از جمله موسسات مطرح آموزشی در ایران باشد. برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در تهران مراجعه نمایید.

حوزه فعالیت آموزشگاه زبان پردیسان در زمینه ارائه خدمات آموزشی و برگزاری کلاس های مکالمه زبان انگلیسی ، مکالمه فرانسه ، مکالمه آلمانی ، مکالمه ترکی استانبولی به طور آنلاین، حضوری، گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی، اختصاصی ویژه دانشجویان دانشگاه ها، اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی کشور، کارمندان ادارات و شرکت ها، نهادها، مدارس و مهدکودک ها در قالب دوره های فشرده و نیمه فشرده، عادی برگزار می شود.

دوره های آموزشگاه زبان پردیسان

دوره های آموزشگاه زبان پردیسان به دو شیوه ی حضوری و غیر حضوری(آنلاین) برگزار می شود. کلاس های مکالمه زبان انگلیسی،فرانسه ،آلمانی ،ترکی استانبولی از جمله ی این کلاس ها هستند. اگر در جست و جوی کلاس آیلتس در تهران یا استان های دیگر هستید، به دسته بندی مربوط به کلاس آیلتس مراجعه نمایید.

نحوه برگزاری دوره های آموزشگاه زبان پردیسان

نحوه برگزاری دوره های آموزشگاه زبان پردیسان به صورت آنلاین، حضوری، گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی می باشد. همچنین دوره ها و کلاس های اختصاصی ویژه دانشجویان دانشگاه ها، اساتید دانشگاه ها و مراکز علمی کشور، کارمندان ادارات، شرکت ها و نهادها،مدارس و مهدکودک ها نیز از جمله خدمات خاص این آموزشگاه می باشد.

تفکر موسسین و مدیران آموزشگاه زبان پردیسان در هر لحظه در جهت پیشرفت در عرصه های علمی و آموزشی و بهره گیری از مدرنترین متد های آموزشی و خدمت صادقانه به همشهریان و هموطنان عزیز بوده و هست بدین منظور برنامه ریزی امور به اختصار بدین شرح است :

  • تدوین اساسنامه و چارت سازمانی مدون در جهت مدیریت و ارائه خدمات یکپارچه در تمامی شعب آموزشگاه زبان پردیسان
  • گسترش حوزه فعالیت های آموزشگاه زبان پردیسان در زمینه آموزش زبان های خارجی و طراحی پکیج های آموزشی مورد نیاز متقاضیان با استفاده از مدرن ترین متدها و استانداردهای حال حاضر جهان
  • ارتقاء کیفیت خدمات آموزشی در تمامی شعب آموزشگاه زبان پردیسان با استفاده از افراد مجرب و نخبه
  • توسعه و راه اندازی مراکز جدید در مناطق مختلف در جهت خدمت رسانی هرچه بهتر به همشهریان
  • ارائه خدمات آموزشی به ارگان ها، شرکت ها، بنیاد ها، انجمن ها، مدارس و غیره
  • ایجاد زمینه برای حضور افراد کم درآمد در کلاس های آموزشگاه زبان پردیسان
  • آموزش نیروهای دانشگاهی و تحصیل کرده و به کارگیری از آنها در عرصه های اداری و آموزشی مرتبط با فعالیت آموزشگاه

تماس با ما


ارسال نظر

Loading...