آموزشگاه موسیقی پارس


آموزشگاه موسیقی پارس

آموزشگاه موسیقی پارس در تهران و در خیابان شیخ بهایی شمالی، از سال 1364 تا به امروز فعالیت دارد. از جمله فعالیت های مهم آموزشگاه موسیقی پارس می توان به ، توسعه روش های خلاقانه در موسیقی کودکان و  برگزاری کلاس های آموزشی موسیقی ارف برای کودکان و نوجوانان و همچنین آموزش مربیان در سراسر ایران  اشاره کرد.

گروه موسیقی پارس در سال 1371 توسط ناصر نظر به عنوان نخستین ارکستر سمفونیک نوجوانان تشکیل شد. این گروه به صورت مکرر و پیاپی در جشنواره موسیقی فجر و از سال 1380 تا به امروز همه ساله در جشن روز جهانی کودک حضور داشته است. اگر مایل به مشاهده لیست دیگر آموزشگاه های موسیقی تهران هستید، می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در تهران مراجعه نمایید.

خدمات آموزشگاه موسیقی پارس

خدمات آموزشگاه موسیقی پارس عبارت است از آموزش انواع ساز، کلاس سلفژ ، کلاس آواز ، آموزش ارف ( موسیقی کودک ) ، مربیگری ارف ، آموزش به والدین ، موسیقی درمانی.

هنرجویان این آموزشگاه علاوه بر شرکت در کلاس های سلفژ و تئوری و اجرای کنسرت، مدرک دوره ی سطح 1 تا 5 را دریافت می کنند. آموزشگاهان همواره تلاش می کند تا با معرفی آموزشگاه ها و خدمات آن ها، شما را در انتخاب بهترین آموزشگاه یاری کند.

کلاس های آموزشگاه موسیقی پارس

کلاس های ساز های تخصصی ایرانی و جهانی و آواز در آموزشگاه پارس در 5 سطح مختلف برگزار می شود. سطح 5 برابر دوره متوسطه و دیپلم هنرستان موسیقی است.

کلاس های آموزشگاه پارس به صورت خصوصی و هفته ای 1 جلسه نیم ساعته می باشد. کلاس های این آموزشگاه به دو شیوه ی حضوری و آنلاین (غیر حضوری) برگزار می شود.

کلاس آنلاین آموزشگاه موسیقی پارس

کلاس های آنلاین آموزشگاه موسیقی پارس از طریق واتس اپ تشکیل می شود و برای هنرجویانی که شرایط شرکت در کلاس های حضوری را ندارند مناسب است.

برای ثبت نام در کلاس های آنلاین می توانید بدون مراجعه حضوری به آموزشگاه و از طریق تماس با شماره تلفن های آموزشگاه اقدام کنید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
  • مریم
    فوق العادست منطم محترم با تجربه
    • مدیر سایت

      مرسی از نظرتون