آموزشگاه موسیقی پارت


آموزشگاه موسیقی پارت

آموزشگاه موسیقی پارت در محله ستارخان تهران، فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده است. این آموزشگاه از ابتدا سعی کرده تا با آموزشگاه های دیگر در عرصه ی خدمات متفاوت باشد. این آموزشگاه دارای 2 ساختمان 2 طبقه و 12 کلاس آموزشی است. کلاس ها، تمرینات گروهی و اجرا های پژوهشی در این دو ساختمان انجام می شود. کلاس های این آموزشگاه برای موسیقی طراحی شده و فضای آن ها آکوستیک می باشد. با آموزشگاهان همراه باشید تا در ادامه به بررسی این تفاوت ها بپردازیم. اگر مایل به مشاهده لیست دیگر آموزشگاه های موسیقی تهران هستید، می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در تهران مراجعه نمایید.

اساتید آموزشگاه موسیقی پارت

اساتید آموزشگاه پارت همگی دانش آموخته رشته موسیقی در سطوح دانشگاهی و اکثرا اساتید دانشگاه موسیقی هستند. شیوه ی تدریس آن ها بر اساس متد های جدید و سر فصل های دانشگاهی موسیقی می باشد. شیوه های آموزشی اساتید این آموزشگاه کاملا به روز بوده و بسیاری از مواد درسی انتخاب شده، با مواد درسی دانشگاهی این رشته هماهنگی کامل دارد.

با گسترش فضای آموزشی در سال 1388، این آموزشگاه دارای 12 کلاس آموزشی در دو ساختمان دو طبقه برای برگزاری کلاس های خصوصی، گروهی، تمرینات و اجراهای پژوهشی است که همگی به منظور فعالیت های موسیقی طراحی و آکوستیک شده اند. از این نظر آموزشگاه موسیقی پارت بزرگترین آموزشگاه در ناحیه غرب و مرکز تهران محسوب می شود.

پس اگر به دنبال کلاس گیتار در تهران ، کلاس پیانو، کلاس فلوت در تهران یا هر ساز دیگری  زیر نظر اساتید تحصیلکرده دانشگاه موسیقی هستید، آموزشگاه موسیقی پارت یکی از آموزشگاه های خوب در این زمینه است.

فعالیت های آموزشگاه موسیقی پارت

آموزشگاه پارت علاوه بر آموزش موسیقی، در زمینه ی برگزاری کنسرت و در هر ترم چند کنسرت آموزشی و پژوهشی در سالن آموزشگاه اجرا می شود. علاوه بر کنسرت هایی که داخل آموزشگاه برگزار می شود، در پایان هر سال افراد منتخب را برای اجرا در فرهنگسرا ها و سالن های خارج آموزشگاه انتخاب می کنند. اگر به دنبال بهترین آموزشگاه موسیقی در تهران هستید، به دسته بندی مربوط به آموزشگاه موسیقی در تهران مراجعه کنید و آموزشگاه های موسیقی را با هم مقایسه کنید.

آموزشگاه موسیقی پارت علاوه بر برگزار نمودن کلاس های رایج موسیقی برای عموم علاقمندان و در کلیه سطوح، این آموزشگاه کلاس های تخصصی برای دانشجویان، هنرجویان پیشرفته و داوطلبان کنکور موسیقی برگزار می نماید. پارت اولین مرکز موسیقی است که اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی کنکور موسیقی در سطح "کارشناسی ارشد" و همچنین کلاس های آموزشی "نرم افزارهای موسیقی" نموده است. هر ساله چندین نفر از هنرجویان این آموزشگاه در در رشته موسیقی یکی از دانشکده های موسیقی پذیرفته می شوند.

برگزاری کلاس های تخصصی موسیقی

یکی از مواردی که آموزشگاه موسیقی پارت را از سایر آموزشگاه ها متمایز می کند، برگزاری کلاس های تخصصی در این آموزشگاه است. این کلاس ها از کلاس های عادی و عمومی جدا بوده و مخصوص هنرجویان پیشرفته و داوطلبان کنکور موسیقی است. آموزشگاه پارت اولین آموزشگاهی است که کلاس های آمادگی کنکور موسیقی کارشناسی ارشد برگزار می کند. هر ساله چندین نفر از داوطلبان این آموزشگاه در کنکور موسیقی پذیرفته می شوند.

گروه کر آموزشگاه پارت

یکی از گروه های مطرح و برجسته، گروه کر آموزشگاه پارت می باشد که هر سال در سالن هایی مانند سالن رودکی، تالار وحدت و فرهنگسرای بهمن کنسرت های حرفه ای برگزار می کند. گروه کر آموزشگاه پارت در جشنواره موسیقی فجر نیز شرکت داشته است.

آرشیو صوتی آموزشگاه

آرشیو صوتی آموزشگاه موسیقی پارت بیش از 1000 قطعه موسیقی دارد که هنرجویان این آموزشگاه یم توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند. همچنین استفاده از کتابخانه و کامپیوتر های آموزشگاه نیز برای هنرجویان فراهم است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...