آموزشگاه موسیقی رازان


آموزشگاه موسیقی رازان

آموزشگاه موسیقی رازان یکی از آموزشگاه های فعال در منطقه ی غرب تهران است. در این آموزشگاه تدریس کلیه ساز های موسیقی از جمله سازهای کلاسیک، سازهای سنتی (ایرانی)، سازهای کوبه‌ای،  سازهای بادی، موسیقی ارف یا همان کودک برای کودکان 3.5 تا 9 سال، تدریس پرکاشن الکتریکی،  آموزش آواز در سبک‌های کلاسیک و سنتی، آموزش تخصصی موسیقی ویژه کم بینایان و نابینایان توسط اساتید متخصص، تئوری موسیقی، کنترپوان، هارمونی، آهنگسازی، آهنگسازی با نرم افزارها انجام می شود. برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های موسیقی تهران می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در تهران مراجعه نمایید.

خدمات آموزشگاه موسیقی رازان

آموزشگاه موسیقی رازان دارای سالن تمرین برای گروه‌های هنری با تجهیزات کامل بوده و همچنین امکان استفاده از کلاس‌ها برای تمرین هنرجویان در خارج از زمان کلاس فراهم می باشد.

در آموزشگاه رازان آموزش تخصصی موسیقی ویژه کم بینایان و نابینایان توسط اساتید متخصص این رشته نیز انجام می شود. همچنین تدریس ارف (موسیقی کودکان) نیز برای کودکان 3.5 سال تا 9 سال انجام می شود. برای دیدن خدمات بیشتر و نمونه کار های هنرجویان آموزشگاه رازان می توانید به صفحه ی اینستاگرام آموزشگاه موسیقی رازان مراجعه نمایید.

کلاس های آموزشگاه موسیقی رازان

کلاس های آموزشگاه رازان برای همه ی ساز ها و در سنین مختلف برگزار می گردد. اگر قصد ثبت نام در کلاس گیتار ، کلاس پیانو ، کلاس کمانچه در تهران و یا ساز های دیگر را دارید، با تلفن آموزشگاه رازان تماس بگیرید.


تماس با ما

آموزشگاه موسیقی رازان

آموزشگاه موسیقی رازان

آموزشگاه موسیقی رازان

آموزشگاه موسیقی رازان

ارسال نظر

Loading...