آموزشگاه موسیقی سارنگ


آموزشگاه موسیقی سارنگ

آموزشگاه موسیقی سارنگ یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین آموزشگاه های کرج در منطقه عظیمیه می باشد. این آموزشگاه در سال 1373 شروع به کار کرد. در این آموزشگاه کلاس انواع ساز های ایرانی ( سنتی ) ، جهانی و کلاس آواز برگزار می گردد. این آموزشگاه تا به حال بیش از 70 کنسرت در شهر کرج توسط هنرجویان و اساتید اجرا کرده است.

فضای آموزشگاه موسیقی سارنگ

آموزشگاه سارنگ مساحتی در حدود 1200 متر مربع داشته و در 3 طبقه مجزا می باشد. هر کدام از این طبقات تفکیک شده و مخصوص کلاس ساز های ایرانی، جهانی، آواز و موسیقی کودک می باشد. طبقه اول آموزشگاه سارنگ دارای 4 کلاس بزرگ مخصوص آموزش موسیقی کودک با تمام امکانات آموزشی و دارای سیستم گرمایش و سرمایش مناسب می باشد.

طبقه دوم این آموزشگاه دارای 16 کلاس برای ساز های مختلف و به صورت تک نفره می باشد. پیانو های داخل کلاس ها، پیانو آکوستیک بوده که برای آموزش تخصصی پیانو و سلفژ استفاده می شود. طبقه سوم آموزشگاه سارنگ سالنی با ظرفیت 130 نفر و دارای امکانات و تجهیرات صدا برداری، برای اجرا های هنرجویی است. سالن ورودی آموزشگاه سارنگ بیش از 100 متر مربع و دارای 50 صندلی برای رفاه حال هنرجویان، همراهان و خانواده ی هنرجویان عزیز می باشد. در صورت تمایل برای مشاهده سایر آموزشگاه های موسیقی کرج نیز می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید.

کلاس های آموزشگاه موسیقی سارنگ

در آموزشگاه موسیقی سارنگ کلاس های مختلفی همچون کلاس پیانو، کلاس گیتار، کلاس آواز، کلاس سلفژ ، کلاس کاخن و انواع ساز ها و کلاس های دیگر برگزار می گردد. اگر تمایل به ثبت نام کلاس سه تار در کرج دارید، همین حالا با تلفن های آموزشگاه موسیقی سارنگ تماس بگیرید.

کلاس موسیقی کودک در آموزشگاه سارنگ

آموزشگاه موسیقی سارنگ در بخش آموزش تخصصی موسیقی کودک، با بهره گیری از بیش از 40 نفر از فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد فعالیت می کند. اگر مایل به ثبت نام در کلاس موسیقی کودک در کرج هستید، آموزشگاه سارنگ یکی از بهترین گزینه ها در شهر کرج می باشد.

خدمات آموزشگاه موسیقی سارنگ

همانطور که در بالا گفتیم آموزشگاه سارنگ خدمات بسیار زیادی دارد که آن را از سایر آموزشگاه های موسیقی در کرج متمایز می کند. خدماتی مانند ساختمانی بزرگ و دارای کلاس های اختصاصی و سالن اجرا با ظرفیت 130 نفر از جمله این خدمات هستند.

از خدمات دیگر آن می توان به اتاق موسیقی کامپیوتر اشاره کرد. در این اتاق ها کلاس های آموزشی نرم افزارهای موسیقی و آموزش میکس و مسترینگ برگزار می شود. همچنین استودیوی صدابرداری با امکانات بسیار مناسب سیستم های صدابرداری در طبقه سوم آموزشگاه قرار دارد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...