آموزشگاه موسیقی زریاب


آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب در مهرویلا کرج یکی از آموزشگاه های درجه 1 موسیقی در کرج است و دارای نشان درجه 1 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. آموزشگاه زریاب در سال 1389 توسط مجید سرحدی کارشناس ارشد آهنگسازی تاسیس شد. ساعت کاری آموزشگاه زریاب از 9 صبح تا 9 شب بوده و در ایام تعطیل آموزشگاه بسته می باشد. برای مشاهده لیست آموزشگاه های موسیقی در کرج می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید.

کلاس های آموزشگاه موسیقی زریاب

کلاس های آموزشی در آموزشگاه موسیقی زریاب به صورت خصوصی و یک نفره است و تنها تعداد کمی از کلاس ها مانند کلاس موسیقی کودک، کلاس گروهی کالیمبا، کلاس گروهی ملودیکا و کلاس گروهی بادی ریتم به صورت گروهی برگزار می شود. کلاس های آموزشگاه زریاب به صورت نیم ساعته و یک جلسه در هفته می باشد. در آموزشگاه زریاب کلیه ساز های ایرانی، جهانی، آواز سنتی، کلاسیک، پاپ و موسیقی کودک تدریس می شود. کلاس موسیقی کودک در آموزشگاه زریاب با کیفیت خیلی مطلوبی برگزار می شود. اگر قصد ثبت نام کودک خود در کلاس موسیقی کودک در کرج را دارید، آموزشگاه زریاب یکی از بهترین گزینه هاست. در آموزشگاهان، آموزشگاه های مختلف را ببینید و با هم مقایسه کنید و بهترین آن ها را انتخاب کنید.

شهریه کلاس ها در آموزشگاه موسیقی زریاب

شهریه کلاس های آموزش موسیقی در آموزشگاه زریاب برای اکثریت ساز ها در سال 1401 ماهیانه 560 هزار تومان است اما برخی ساز ها شهریه ای متفاوت دارند. برای اطلاعات بیشتر در مورد شهریه کلاس ها با شماره تلفن های آموزشگاه زریاب تماس بگیرید.

کلاس موسیقی کودک در آموزشگاه موسیقی زریاب

استاد پرستو مرادی مربی موسیقی کودک و دوره های مادر و کودک در آموزشگاه موسیقی زریاب است. وی دارای مدرک کارشناسی موسیقی از دانشگاه هنر تهران می باشد. استاد مرادی در کارگاه ارف شولورک استانبول (استاد مهمان از سانفرانسیسکو در انجمن ارف شولورک ترکیه)، چند دوره مربیگری موسیقی کودک با نگرش ارف شولورک، انجمن ارف شولورک ایران(آدمک)، دوره های مربیگری موسیقی کودک انجمن ارف شولورک ایران با حضور اساتید بین المللی و کارگاه آموزشی رویکرد والدورف در آموزش به کودکان (دانشکده روانشناسی دانشگاه علامه طباطبایی) شرکت کرده است.

پرستو مرادی از سال 1392 با آموزشگاه های موسیقی و مدارس همکاری دارد. از سوابق استاد مرادی می توان به نوازندگی تار و شرکت در اجراهای متعدد داخلی و خارجی به همراه گروه های ژیوار، پالیز، میراث، ارکستر موسیقی ملی هنر آوران‌ و....، کسب مقام اول در رشته گروه نوازی در جشنواره ی رقص و موسیقی کاتک هندوستان و اجرا در جشنواره ی صدای زن ایرانی به همراه گروه موسیقی ژیوار-برلین، آلمان اشاره کرد.


تماس با ما

آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب

آموزشگاه موسیقی زریاب

ارسال نظر

Loading...
  • مهدی
    آموزشگاه زریاب یکی از آموزشگاه های موسیقی خوبه کرجه و اساتید و محیط خوبی داره جای پارک ماشین هم توی بلوار انوشیروان هستش کسایی که دنبال کلاس آواز خوب تو کرج هستن استاد رضا فکری توی آموزشگاه زریاب از اساتید خوب آواز هستن😊
  • ساناز احمدی
    زریاب از آموزشگاه های درجه 1 موسیقی توی کرج هستش