آموزشگاه نقاشی آرت لند


آموزشگاه نقاشی آرت لند

یکی از آموزشگاه های نقاشی در منطقه شهران، آموزشگاه نقاشی آرت لند است که پرسنل و کادر آموزشی آن از افراد با تجربه و حرفه ای تشکیل شده است تا متناسب با سطح هنرجویان بهترین خدمات را ارائه دهند. مدیر و مدرس گالری آرت لند سال ها تجربه کاری در زمینه نقاشی و آموزش آن دارد. کلاس های آموزشی در آموزشگاه آرت لند جهت افزایش کیفیت خدمات به صورت خصوصی و عمومی با ظرفیت حداکثر 8 نفر در نظر گرفته شده است. سانس های آموزشی کودکان یک ساعت و بزرگسالان دو ساعت در روز در نظر گرفته شده است تا کارایی هنرجویان افزایش یابد.

کلاس های آموزشی در آموزشگاه آرت لند

کلاس های آموزش نقاشی کودکان در آموزشگاه آرت لند به صورت گروهی بوده و هر ترم هشت جلسه یک ساعته می باشد. در ابتدای کلاس، کودکان روش صحیح کنترل مداد در دست را آموزش می بینند و سپس اشکال ساده و پایه را کودکان یاد خواهند گرفت و بر اساس سن و مهارت شان تمرین متناسب به آن ها داده می شود. برای اطلاع از هزینه دقیق کلاس نقاشی در آموزشگاه آرت لند به وبسایت آموزشگاه مراجعه نمایید و یا با شماره تلفن های آموزشگاه تماس بگیرید.

کلاس های آموزش نقاشی بزرگسالان نیز به صورت گروهی بوده و هر ترم چهار جلسه دو ساعته می باشد. دوره های نقاشی بزرگسالان شامل طراحی و پرداز، سیاه قلم، مدادرنگی، پاستل، آبرنگ، رنگ روغن، اکرولیک، نقاشی خط و کالیگرافی است.

هزینه کلاس نقاشی در آموزشگاه نقاشی آرت لند

یکی از ویژگی های مهم کلاس های آموزش نقاشی در آموزشگاه آرت لند، شهریه مناسب کلاس هاست. با اینکه برای افزایش کیفیت خدمات ساعت ها و سانس های کلاس ها کم شده و این امر سبب افزایش طول دوره می شود، اما هزینه آن به مراتب به صرفه و پایین در نظر گرفته شده است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...