آموزشگاه خیاطی عصر هنر اهواز


آموزشگاه خیاطی و تزئینات لباس عصر هنر اهواز با مدیریت سرکار خانم غلامی دارای مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای و برگزار کننده کلاس های آموزش نازک دوزی، مانتو دوزی، دوره ضخیم دوزی، لباس شب و عروس، دوخت شلوار به صورت حضوری و آنلاین از مبتدی تا پیشرفته می باشد.

تمام دوره ها مدرک مهارت با کد بین المللی از فنی حرفه ای داده می شود. از نظر تجهیزات آموزشی مجهز به چرخ های راسته دوز و نیمه اتوماتیک، اتوهای کارگاهی و ساده که همگی برای استفاده ی هنرجویان درکارگاه های آموزشی به کار گرفته می شود.‌ کلاس های آموزشی هفته ای دو روز می باشد. شرایط ویژه ای با آموزش هفته ای یک روز ۵ ساعت برای هنرجویانی که کارمند هستند و یا مسیر طولانی دارند فراهم آوردیم که بتوانند با خیال آسوده در کلاس ها شرکت کنند.

دوره نازکدوز

درپایان دوره هنرجو قادر خواهد بود پیراهن و شومیزهای مقدماتی، مانتو با تنخور کتی با یقه های نازکدوز، کت با یقه های نازکدوز، دامنهاو آستین های دوره ی نازکدوز‌ را دوخت بزند.

دوره مجلسی و عروس

هنرجو  به دو دوره مجلسی و دوره تخصصی نامزدی و عروس نیاز دارد. در پایان دوره مجلسی هنرجو قادر به دوخت ۸ مدل اساس مجلسی و عروس، ۴ مدل دامن مجلسی و عروس خواهد بود که الگوهای ویژه ی عصرهنر به همراه آموزش با تکنیکهای خاص در این دوره ورود به بازار هنر و کار را تضمین می کند و آموزشگاه شرایط ورود به بازار کار را فراهم خواهد کرد.

دوره تخصصی نامزدی و عروس

شامل یقه های مدرن و ویژه و همچنین باکس و تاپلکس در طی این دوره آموزش داده خواهد شد.

دوره شلوار دوز

در این دوره اساس شلوار با متد منحصر به فرد که فوق العاده ساده و تنخوری بسیار زیبا دارد به همراه پنج مدل شلوار ژورنالی آموزش داده خواهد شد.

دوره ی کت، شومیز و مانتو های ژورنالی

در این دوره پنج مدل کت ژورنالی خاص سه مدل شومیز و دومدل مانتوی ژورنالی به صورت تکدرس و پکیج آموزش داده خواهد شد.

دوره ی طراحی لباس

دوره های طراحی لباس عصرهنر کاربردی است و در دپارتمان طراحی لباس طراحی شده و در دپارتمان دوخت اجرا خواهد شد با شیوه ای کاملا نو که طراحی لباس را از تصویر سازی به کاربردی بودن هدایت می کند.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...