آموزشگاه موسیقی باربد


آموزشگاه موسیقی باربد

آموزشگاه موسیقی باربد کرج واقع در خیابان درختی کرج یکی از آموزشگاه های موسیقی قدیمی کرج است که در سال 1340 تاسیس شده است. ساعت کاری آموزشگاه موسیقی باربد ازساعت 9:00 الی 21:00 می باشد. در آموزشگاه موسیقی باربد کلاس های موسیقی متنوعی از جمله کلاس گیتار، کلاس تار، کلاس سه تار، کلاس فلوت، کلاس پیانو، کلاس سنتور و ... برگزار می شود. اگر قصد یادگیری و ثبت نام کلاس پیانو در کرج را دارید، اساتید پیانو مجربی در آموزشگاه باربد مشغول به تدریس هستند که می توانید نزد آن ها یادگیری را به صورت اصولی آغاز کنید. در ادامه به معرفی این اساتید می پردازیم. برای مشاهده سایر آموزشگاه های موسیقی کرج نیز می توانید به صفحه آموزشگاه موسیقی در کرج مراجعه نمایید.

کلاس پیانو در آموزشگاه موسیقی باربد

یاشار شهدوزاده، حسام زمانی، آرش نعیم و علیرضا معتمدی از اساتید پیانو در آموزشگاه موسیقی باربد هستند. یاشارز شهدوزاده دارای مدرک Master of Teaching music (فوق لیسانس آموزش موسیقی) از کنسرواتور چایکوفسکی مسکو با گرایش ساز تخصصی پیانو و شاگرد مستقیم Prof.Eugenia Karpinskaya و Prof. Victor Ginzburg در رشته نوازندگی پیانو در مسکو است. یاشار شهدوزاده دوره ھای مبانی و اصول اجرای موسیقی و ھارمونی کنتر پوان، فرم آنالیز در مکتب وین نزد اساتیدی چون شریف لطفى، پرفسور تنگیز شاویلی خاشویلی، دکتر ھوشیار خیام، دکتر امیر اسلامی را گذرانده اند و تدریس پیانو را از سال ١٣٨٣ آغاز کرده و از سال 1392 تا 1393 نیز در كنسرواتوار تھران تدریس کرده اند.

جناب آقای حسام زمانی نوازنده پیانو و آهنگسازف فارغ التحصیل موسیقی کنسرواتوار تهران هستند. از اجرا های ایشان می توان به اجرای قطعاتی از رپرتوار رمانتیک در سالن کنسرواتور تهران و برگزاری فستیوال اهنگسازی کنسرواتوار تهران در آذر ماه 98 اشاره کرد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
 • باربد
  سلام وقت بخیر.آدرس آموزشگاه عوض شده.بلوار حداد.رودکی غربی.پلاک 176
  • مدیر سایت

   سلام

   اصلاح شد

 • باربد
  سلام وقت بخیر.ممنون میشم اصلاح بفرمایید کرج، مهرویلا، خیابان رودکی غربی، بعد از میدان حافظ، پلاک 176 فکر میکنم اینجوری باز بهتر باشه.از این زاویه آدرس بدیم یه مقدار بهتره
  • مدیر سایت

   سلام

   وقت شما هم بخیر

   اصلاح شد دوباره