آکادمی مالی کندو


آکادمی مالی کندو به هدف آموزش و پرورش معامله‌گران حرفه‌ای به بازارهای مالی در سال 1402 تشکیل شد. آکادمی کندو، آموزشگاهی مبتنی بر تجربه و مهارت است که از تجربه، دانش و مهارت معامله‌گران حرفه‌ای بازارهای مالی قدرت گرفته است که با به اشتراک گذاشتن دانش و تجربه‌ی خود به علاقمندان بازارهای مالی کمک کند تا معامله‌گران حرفه‌ای در بازار ورود کنند.

آکادمی کندو اینجاست تا مسیر شما را کوتاه کند و هر چیزی که برای تریدر شدن نیاز است، به شما آموزش دهد. ما به تعهدات خود وفاداریم و برای بهتر شدن معاملات شما و کسب درآمد دلاری در کنار شما ایستاده ایم. خدمات آکادمی مالی کندو شامل آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش بورس در اصفهان، آموزش فارکس در اصفهان و ... است.

کلاس های آموزشی آکادمی کندو شامل کلاس آموزش ارز دیجیتال (صفر تا صد ترید در Crypto)، آموزش فارکس (شناخت انواع جفت ارز ها)، آموزش بورس (معامله سهام شرکت های ایرانی) است.

در کندو به متخصصین بازار های مالی نزدیکتر شوید! کندو یک دورهمی دوستانه برای انتقال تجربیات در زمینه بازار های مالی است که به شرکت کنندگان خود کمک میکند تا از تجربیات دیگران برای ارتقای کسب و کار خود بهره مند شوند. در این دورهمی 3 ساعته ابتدا یک موضوع خاص در زمینه بازار های مالی به صورت تخصصی معرفی شده و پس از آن شرکت کنندگان نظرات و تجربیات خود پیرامون موضوع بحث را مطرح میکنند.

 


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...