موسسه زبان دهخدا


موسسه زبان دهخدا به عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران در منطقه غرب تهران، جنت آباد جنوبی واقع می باشد. آموزشگاه زبان دهخدا با بهره گیری از تیم مدیریت خبره و با سابقه در زمینه آموزش و با همکاری جمعی از اساتید برتر زبان های خارجی از جمله انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی استانبولی و غیره و همچنین آموزش فارسی به غیر فارسی زبانان در سال ۱۳۸۷ کار خود را در شهر تهران آغاز نموده است.

کلاس های آموزشی این موسسه به صورت حضوری و آنلاین به شکل های گروهی، نیمه گروهی و خصوصی برگزار می شود. این آموزشگاه برای ادارات و شرکت ها، مهدهای کودک، نهادهای مختلف،‌ مدارس، دانشگاه ها و اعزام مدرسین به صورت خصوصی برای آموزش، آمادگی همکاری و عقد قرارداد را دارد. آموزشگاه دهخدا با داشتن سابقه بیش از یک دهه در بحث آموزش زبان دارنده مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش می باشد. در صورت تمایل برای مشاهده سایر آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهران می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در تهران مراجعه نمایید.

در آموزشگاه دهخدا کلاس های آموزشی به صورت کاربردی و مکالمه محور در همه سطوح برای همه سنین برگزار می شود. استفاده از ابزاری های جانبی و کمک آموزشی مانند موزیک، فیلم، بازی، کتاب های داستان، و غیره برای تسریع یادگیری زبان آموزان برای آموزش مهارت های اصلی زبان به کار گرفته می شود. اساتید با سابقه و داشتن برنامه های معین و اهداف از پیش تعیین شده با همکاری دپارتمان های مختلف برای هر زبان به تدریس با شیوه های نوین می پردازند و با برقراری محیطی دوستانه و جذاب، آموزش زبان را به صورت اصولی و کاربردی از همان جلسه اول آغاز خواهند کرد. کلاس های این موسسه با دارا بودن امکاناتی نظیر کامپیوتر، ال سی دی، وایت بورد و ویدیو پروژکتور از نظر امکانات جزو بهترین کلاس های آموزش زبان در تهران می باشد.

در موسسه زبان دهخدا از بروزترین کتب و منابع آموزشی و کمک آموزشی استفاده می شود. در این موسسه از اساتید مجرب و با سابقه تدریس بالا و متعهد و همچنین Native یا Native like در امر آموزش زبان در تمامی سطوح و برای همه سنین بهره گرفته شده است. مشاوره و تعیین سطح رایگان و همچنین مشاوره آموزشی در مسیر یادگیری از جمله خدمات این آموزشگاه می باشد. کلاس های زبان آموزشگاه زبان دهخدا در حالت گروهی با جمعیت کم حداکثر ۱۰ نفر برگزار می شود. تمامی کلاس ها با دوربین های مدار بسته به صورت مستمر توسط مدیریت آموزشی کنترل می شوند. گزارش های جلسه ای اساتید از جلسات برگزار شده برای بهبود سطح آموزشی زبان آموزان با همکاری با کادر آموزشی ارائه می شود. در پایان هر کتاب آموزشی امتحانات اورال (شفاهی) از تمامی زبان آموزان به وسیله مدیریت آموزشی جهت بررسی پیشرفت آموزشی زبان آموزان برگزار می شود. اهمیت بالا به بحث قدرت مکالمه زبان آموزان برای بکارگیری هر چه بهتر زبان در تمامی شرایط از جمله مزیت های آموزشی این موسسه می باشد. برگزاری آزمون های منظم در پایان هر ترم و اعلام نمرات از طریق سایت آموزشگاه و همچنین کارنامه و قابلیت تعیین سطح و ثبت نام آنلاین در کلاس های زبان می باشد. امکان برگزاری کلاس به صورت آنلاین با بهره گیری از بهترین بستر آموزشی آنلاین در ایران و تهران برای همه زبان آموزان در نقاط مختلف کشور با بهترین و بالاترین سطح آموزش می باشد.

آموزشگاه زبان دهخدا برای راحتی حال زبان آموزان در هر نقطه از شهر تهران قادر به اعزام مدرس می باشد. این موسسه برای برگزاری دوره های مختلف آموزشی مورد نیاز زبان اموزان در محل کار و یا منزل به صورت خصوصی قادر به اعزام مدرس بوده و شما می توانید به این صورت نیاز خود را در یادگیری زبان زیر نظر بهترین اساتید زبان برطرف نمایید.

ویژگی های موسسه زبان دهخدا

 • دارنده مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش
 • بیش از 10 سال سابقه آموزشی در زمینه زبان های خارجی
 • آموزش تمامی زبان های خارجی از قبیل انگلیسی،فرانسه ،آلمانی،ترکی استانبولی و …
 • استفاده از اساتید کاملا مجرب و با سابقه
 • مشاوره و تعیین سطح کاملا رایگان
 • استفاده از بروزترین کتب و منابع آموزشی مانند نرم افزار، ویدئو، انیمیش و موزیک و همچنین وسایل کمک آموزشی مانند کامپیوتر، ال سی دی و ویدئو پروژکتور
 • برگزاری کلاس های کم جمعیت (معمولا زیر 10 نفر)
 • کنترل مستمر کیفیت آموزشی در طول ترم از طریق دوربین های مدار بسته توسط مدیریت آموزشی
 • برگزاری امتحانات اورال (شفاهی) در پایان هر کتاب از تمامی زبان آموزان توسط مدیریت آموزشی جهت بررسی پیشرفت مکالمه زبان آموزان
 • اعطای مدارک معتبر پایان دوره به زبان آموزان
 • برگزاری آزمون های ماک (Mock) بین المللی
 • برگزاری آزمون های منظم پایان ترم و اعلام نمرات از طریق وبسایت و همچنین کارنامه
 • امکان مشاوره، تعیین سطح و ثبت نام آنلاین
 • برگزاری دوره های مجازی و غیر حضوری

تماس با ما


ارسال نظر

Loading...