آکادمی کامپیوتر دوران


آکادمی کامپیوتر دوران واقع در خیابان بهشتی تهران، در حوزه فناوری اطلاعات و مخابرات فعالیت دارد. این آموزشگاه آموزش های سازمانی نیز ارائه می دهد. آکادمی دوران دارای مجوز های گواهینامه

افتا (پروانه فعالیت در حوزه خدمات آموزشی افتا)، گواهینامه انفورماتیک (گواهینامه احراز صلاحیت شرکت های انفورماتیک)، کارکنان دولت (گواهی صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی کارمندان دولت) و نظام صنفی (گواهینامه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور) می باشد. برای تماس با شماره ثابت آموزشگاه داخلی 264 یا 257 را شماره گیری نمایید.

دوره های آکادمی دوران شامل دوره های تخصصی شبکه، امنیت شبکه، برنامه نویسی، مخابرات، مجازی سازی، Devops، مدیریت فناوری اطلاعات، ذخیره و بازیابی اطلاعات، بانک اطلاعاتی، دیجیتال مارکتینگ، ارزهای دیجیتال و دوره های ویژه دوران است.

وبینار های آکادمی دوران شامل وبینار معرفی پیش نیاز های دوره های امنیت، وبینار معرفی دوره جامع Cisco Collaboration، وبینار معرفی دوره مهندسی پایتون، ذهنیت ها و تکنیک های چابکی برای توانمندسازی it، راه اندازی IP Telephony سیسکو در شبکه های سازمانی، وبینار Infrastructure as Code، وبینار امنیت سیستم های کنترل صنعتی، وبینار معرفی مرکز عملیات امنیت، وبینار ربات نویسی تلگرام با پایتون، اصول نظارت بر شبکه های مخابراتی، وبینار CSCU، وبینار Container on Wheels، وبینار مسیر آموزشی SANS و وبینار پدافند غیرعامل است.

وبینار ها و دوره ها به صورت آنلاین و از طریق نرم افزار Adobe Connect برگزار می شود.

دوره های شبکه در آکادمی دوران

شبکه یکی از مهمترین مهارت هایی است که در فناوری اطلاعات دنبال می شود. تخصص در این حوزه به ما کمک می کند تا ضمن بدست آوردن مشاغل مختلف و ارزشمند، در زمینه ای متخصص شویم که همه روزه در حال توسعه و پیشرفت می باشد.

  • وجود استاندارد های آموزشی و نقشه راه منسجم (مانند سیسکو)
  • دریافت گواهینامه های معتبر در همه کشورها مطابق با سرفصل های بین المللی
  • تنوع مشاغل فنی در سازمان های خصوصی و دولتی
  • امکان ارتقا شغلی و افزایش مهارت در مشاغل مرتبط با گذراندن دوره های شبکه
  • یادگیری مبتنی بر سخت افزار و امکان شبیه سازی های نرم افزاری

دوره های امنیت در آکادمی دوران

دوران آکادمی مجری دوره های تخصصی امنیت در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و دارای مجوز آموزش از افتای ریاست جمهوری با افتخار ارائه می نماید. دوران آکادمی با استفاده از برترین و مجرب ترین اساتید داخلی و خارجی اقدام به برگزاری بیش از 100 دوره از مجموعه دوره های امنیت در ایران نموده است. این دوره ها با توجه به موضوع امنیت در دنیای فناوری اطلاعات و ارتباطات و جهت آشنایی بیشتر پرسنل محترم سازمان ها، ادارات و ارگان های دولتی و خصوصی برگزار می شود.

دوره های مخابرات در آکادمی دوران

آکادمی دوران اقدام به برگزاری دوره های مبتدی تا حرفه ای در حوزه مخابرات نموده است. آکادمی دوران با تکیه بر اساتید با سابقه و ارزشمند توانسته بیش از 20 دوره متفاوت و حرفه ای در زمینه مخابرات برگزار کند.

این دوره ها مواردی همچون اینترنت اشیاء یا IOT، اصول ارتباطات ماهواره ای، آموزش LTE، نسل پنجم شبکه های موبایل یا همان 5G، آموزش نرم افزارهای مرتبط با مخابرات مانند Atoll، آموزش تست نفوذ در مخابرات و … می باشند.

آکادمی دوران تلاش می کند با بهره گیری از اساتید خبره، تجهیزات و امکانات مناسب نرم افزاری و سخت افزاری برای برگزاری هرچه بهتر دوره های مخابرات را فراهم کند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص دوره ها می توانید دسته بندی دوره های مخابرات را در وب سایت آکادمی، مشاهده فرمائید.

دوره های مجازی سازی در آکادمی دوران

در دوره های مجازی سازی شما یاد خواهید گرفت که چگونه محصول مناسب ماشین مجازی را برای محیط خود انتخاب کنید. سرورهای پارتیشن برای منزوی کردن برنامه ها، شخصی سازی شبکه های مجازی و خوشه بندی ماشین های مجازی فراهم می کند. فناوری های VMware و Microsoft Virtual Machine (VM) را مدیریت کنید. برای ساخت محیط های آزمایش، پشتیبانی و آموزش، از vm استفاده می‌شود. تقسیم سرورهای فیزیکی برای کاهش هزینه‌های عملیاتی و مهاجرت ازماشین‌های فیزیکی به مجازی هم از دیگر سر فصل های این دوره است.

دوره های برنامه نویسی در آکادمی دوران

آکادمی دوران صرف‌نظر از دوره های شبکه و امنیت، در برگزاری دوره های برنامه نویسی تحت وب نیز فعالیت گسترده ای داشته است. آکادمی به پشتوانه اساتید حرفه ای و سابقه طولانی برگزاری دوره های آموزشی، موفق به برگزاری دوره های مختلف برنامه نویسی تحت وب شده که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

برگزاری دوره برای زبان های برنامه نویسی مانند php – asp.net – javascript – python – html and css و … بخشی از دوره هایی است که در این دسته از فعالیت های آکادمی دوران گنجانده شده است. آکادمی دوران به جز برنامه نویسی تحت وب، دوره هایی را نیز برای برنامه نویسی در محیط iOS نیز برگزار می کند. شما می توانید لیست دوره های برنامه نویسی را در وبسایت آموزشگاه دوران مشاهده نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...