آموزشکاه آرایشگری الهام جعفری


آموزشگاه زیبایی بانو الهام جعفری در اصفهان با بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان برگزار کننده دوره های آموزش آرایشگری در انواع رشته های آرایش عروس، میکاپ مجلسی، میکاپ مدرن و کلاسیک، ناخن کاری، شینیون، رنگ مو، اکستنشن مو ، زیبایی و  مراقبت پوست و … است. همچنین این آموزشگاه برگزار کننده انواع دوره های  آموزشی با اعطای مدرک فنی و حرفه ای اصفهان و معرفی به بازار کار می باشد.

برنامه های جشن پایان دوره آموزشگاه شامل اهدای مدارک، مشاوره کسب و کار، آشنایی و تعامل با سایر همکاران و اساتید، فضای شاد و دوستانه، تنها آموزشگاه برگزارکننده بازدید و شوی عروس برای هنرجویان می باشد و امکان دعوت از دوستان و آشنایان جهت حضور در مراسم (با هماهنگی قبلی) وجود دارد. پشتیبانی نامحدود در گروه های تخصصی آنلاین نیز از دیگر خدمات این آموزشگاه است. برای مشاهده ی لیست سایر آموزشگاه های آرایشگری زنانه در اصفهان می توانید به صفحه آموزشگاه آرایشگری زنانه در اصفهان مراجعه نمایید.

  • ارائه مدرک فنی حرفه ای و مدارک بین المللی قابل ترجمه
  • آموزش قدم به قدم با ضمانت یادگیری
  • مشاوره و پشتیبانی تا ورود به بازار کار
  • برگزاری منظم کلاس ها حتی در روزهای تعطیل

دوره آموزش میکاپ در آموزشگاه زیبایی بانو الهام جعفری در اصفهان

آموزش گریم و میکاپ عروس نیز به صورت حرفه ای زیر نظر مدرسین بین المللی و بهترین مدرس میکاپ در اصفهان آموزش داده می شود. در دوره آموزش گریم و میکاپ در اصفهان (متعادل سازی چهره) در آموزشگاه آرایشگری بانو الهام جعفری ( آموزش آرایش در اصفهان ) یک روند کامل میکاپ و گریم جهت انجام آرایش صورت حرفه ای و زیبا برای تمام افراد به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به گریم و میکاپ از جمله آموزش شناخت انواع فرم های صورت، آموزش کانتورینگ صورت بر اساس نوع چهره، آموزش تکنیک های روز گریم و میکاپ، آموزش کار با برندهای لوازم آرایش حرفه ای و نیمه حرفه ای، آموزش آرایش کامل صورت افراد با انواع چهره های متفاوت است.

دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه زیبایی بانو الهام جعفری در اصفهان

آرایش عروس یکی از پر طرفدار ترین و در عین حال پردرآمدترین زیرشاخه های آرایشگری است. در دوره آموزش آرایش عروس در آموزشگاه آرایشگری بانو الهام جعفری ( آموزش آرایش در اصفهان ) یک روند کامل میکاپ و گریم عروس جهت انجام آرایش حرفه ای و زیبا برای عروس ها به شما آموزش داده می شود. در دوره آموزش آرایش عروس در اصفهان تمام زمینه های تخصصی مطابق سرفصل های استاندارد آموزشی به شخص کاراموز آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به آرایش عروس از جمله آموزش شناخت انواع فرم های صورت، آموزش کانتورینگ صورت بر اساس نوع چهره، آموزش تکنیک های روز آرایش عروس، آموزش کار با برندهای لوازم آرایش حرفه ای مخصوص عروس، آموزش آرایش کامل صورت عروس می باشد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...