مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب


مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

یکی از نمایندگی های مجتمع فنی تهران در تهران، نمایندگی انقلاب است. ساعت پاسخگویی و پذیرش در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8:00 الی 20:00 و پنجشنبه و جمعه از ساعت 8:00 الی 17:00 می باشد. برای رفتن به مجتمع فنی نمایندگی انقلاب می توانید از طریق ایستگاه مترو توحید، ایستگاه مترو انقلاب، ایستگاه BRT دکتر قریب و ایستگاه BRT نواب اقدام کنید. در صورت داشتن هر گونه سوالی می توانید با شماره تلفن های نمایندگی تماس بگیرید. برای مشاهده لیست سایر مراکز مجتمع فنی تهران می توانید به صفحه لیست مجتمع فنی تهران مراجعه نمایید.

کلاس های آموزشی در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب

کلاس های آموزشی در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب در زمینه های فناوری اطلاعات، علوم مهندسی، زبان های خارجی، هنر و گرافیک، مالی و مدیریت، دانش و سلامت، تشریفات و گردشگری، معماری، مد و پوشاک و صنایع دریایی است. اگر قصد ثبت نام در کلاس آیلتس در تهران برای آمادگی در آزمون آیلتس را دارید، مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب یکی از انتخاب های خوب شما می تواند باشد.

یکی از کلاس های پرتقاضا در مجتمع فنی انقلاب، کلاس برنامه نویسی است. این کلاس ها کاملا کاربردی و عملی برگزار می شوند و می توانید برای ورود به بازار کار در آنها شرکت کنید. برای مشاهده لیست دیگر مراکز آموزش برنامه نویسی در تهران می توانید به صفحه کلاس برنامه نویسی در تهران مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...