آموزشگاه فن آموزان


آموزشگاه فنی حرفه ای فن آموزان واقع در خیابان جمهوری تهران یکی از آموزشگاه های معتبر در زمینه برگزاری کلاس ها و دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی از جمله دوره تعمیر پکیج، دوره تعمیر ماشین لباسشویی، دوره تعمیر یخچال، دوره تعمیر ماشین ظرفشویی و ... است. آموزشگاه فن آموزان از سال 1393 فعالیت خود را در زمینه برگزاری این دوره ها ویژه ورود به بازار کار شروع کرد.

دره های آموزشی در آموزشگاه فن آموزان توسط اساتید با تجربه عملی و مجرب برگزار شده و هدف از برگزاری این دوره ها کسب رضایت حداکثری از مشتریان و همگام بودن با کارآموزان از آموزش تا اشتغال است. اگر علاقمند به مشاغل فنی و تعمیرات هستید، آموزشگاه فن آموزان می تواند یک نقطه‌ی شروع برای ورود شما به بازار کار باشد.

آموزش های فن آموزان به صورت عملی در کارگاه و با تمرین و تکرار توسط کارآموز برای آماده سازی ورود به بازار کار است. از ویژگی های این آموزشگاه می توان به پشتیبانی نامحدود آموزشی بعد از پایان دوره های آموزشی برای کارآموزان توسط آموزشگاه و اساتید دوره اشاره کرد. برای کارآموزانی که از شهرستان در دور ها شرکت می کنند خوابگاه برای اقامت در طول دوره تدارک دیده شده است. برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های برگزار کننده دوره های تعمیرات یخچال در تهران می توانید به صفحه دوره آموزش تعمیرات یخچال مراجعه نمایید.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...