آموزشگاه زبان ایران مهر کرج


آموزشگاه زبان ایران مهر کرج دارای سه شعبه در گوهردشت، گلشهر و طالقانی است. کلاس های این آموزشگاه برای رده های سنی متفاوت از جمله کودکان، نوجوانان و بزرگسالان برگزار می شود. مشاوره و تعیین سطحح در آموزشگاه ایران مهر به صورت رایگان انجام می شود.

آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه گوهردشت کرج

آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه گوهردشت کرج از شهریور سال 95 در خیابان اصلی گوهردشت کرج، چهارم غربی فعالیت خود را آغاز کرد. این شعبه توانسته با ارائه کیفیت بالای آموزشی و مشاوره‌های کاملا تخصصی نسبت به ارائه خدمات آموزشی در منطقه گوهردشت به سرعت به یکی از آموزشگاه‌های مطرح تبدیل شود. آموزشگاه ایرانمهر شعبه گوهردشت دارای 38 کلاس در قالب یک ساختمان 4 طبقه، مجهز به وسایل آموزشی از جمله کامپیوتر و ال سی دی است. حدود 80 نفر پرسنل اداری و آموزشی با تجربه و با عملکرد موفق در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی، زبان فرانسه، زبان آلمانی و زبان ترکی استانبولی فعالیت دارند. شماره تلفن آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه گوهردشت کرج 02634454015 و 02634454018 است. برای مشاهده لیست بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در کرج می توانید به صفحه آموزشگاه زبان در کرج مراجعه نمایید.

آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه گلشهر کرج

آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه گلشهر کرج واقع در 45 متری گلشهرخیابان درختی پلاک 53 از سال 1395 با هدف آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی و سایر زبان‌های روز دنیا تاسیس شد. شعبه گلشهر آموزشگاه زبان ایرانمهر در نزدیکی ایستگاه مترو گلشهر واقع شده و از طریق تاکسی و اتوبوس نیز دسترسی خوبی دارد. آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه گلشهر کرج دارای 19 کلاس در 2 طبقه مجهز به وسایل آموزشی از جمله کامپیوتر و ال سی دی در زمینه آموزش زبان‌های خارجه فعالیت دارید. در این شعبه حدود 80 نفر پرسنل اداری و آموزشی با تجربه و با عملکرد موفق در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی، زبان فرانسه، زبان آلمانی و زبان ترکی استانبولی فعالیت دارند. شماره تلفن آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه گلشهر کرج 02633517496 و 02633502010 است.

آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه طالقانی کرج

آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه طالقانی کرج واقع در چهار راه طالقانی روبه‌روی پارک شرافت از سال 1391 با هدف آموزش زبان انگلیسی، آلمانی، فرانسه، ترکی استانبولی و سایر زبان‌های روز دنیا تاسیس شد. شعبه طالقانی کرج آموزشگاه زبان ایرانمهر از طریق تاکسی و اتوبوس دسترسی خوبی دارد. آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه طالقانی کرج دارای 17 کلاس مجهز به وسایل آموزشی از جمله کامپیوتر و ال سی دی و حدود 80 نفر پرسنل اداری و آموزشی با تجربه و با عملکرد موفق دوره های آموزشی زبان انگلیسی، زبان فرانسه، آموزش زبان آلمانی و زبان ترکی استانبولی را برگزار می کند. شماره تلفن آموزشگاه زبان ایرانمهر شعبه گلشهر کرج 02634425370 و 02634473090 است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...