آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم


آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم

آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم یکی از آموزشگاه های خوشنویسی با امکانات و روش های آموزشی جدید است. آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم دارای دو شعبه در تهران و قزوین است. شعبه تهران خط و قلم در سعادت آباد و شعبه قزوین آموزشگاه خط و قلم در شهر محمدیه واقع شده است. برای ارتباط با آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم می توانید از سه طریق تماس تلفنی، واتس اپ و تلگرام اقدام کنید. آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم پاسخگوی شما عزیزان همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت 9 الی 20 می باشد.

آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم دارای اپلیکیشن اختصاصی برای آموزش خوشنویسی است و می توانید این نرم افزار را به صورت رایگان از گوگل پلی استور دانلود نمایید. برای اطلاع نحوه آموزش خوشنویسی می توانید به بخش آموزش آنلاین و غیر حضوری خط و قلم در وبسایت آموزشگاه خط و قلم مراجعه نمایید. دوره های آموزشی خط و قلم به صورت مجازی و در تعامل کامل با مدرس مورد نظر برگزار می شود. قبل از خرید دوره های آموزشی  خط و قلم حتما از قسمت "تعیین سطح" استفاده کنید و یا با مشاوران خط و قلم در ارتباط باشید.

اگر به دنبال یک آموزشگاه خوب و کلاس خوشنویسی در تهران هستید، خط و قلم یکی از گزینه های خوب برای یادگیری است.

دوره های آموزش خوشنویسی در آموزشگاه خوشنویسی خط و قلم

برخی از دوره های آموزش خوشنویسی در خط و قلم به صورت رایگان می باشد و در پنل کاربری خود به این آموزش های رایگان دسترسی دارید. برای مثال دوره آموزش نستعلیق تحریری شامل فیلم های آموزشی در مورد حروف و اتصالات آن ها، سرمشق های خوشنویسی با خودکار در نستعلیق تحریری ویژه تمامی سنین شامل کلمات مختلف، ترفند های خوشنویسی و بازی با کلمات و  آموزش نوشتن کلمات سخت در نستعلیق تحریری است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...