آموزشگاه آرایشگری ماهدیس


آموزشگاه آرایش و پیرایش ماهدیس کرج دارای مجوز رسمی با ۳۲ سال سابقه کار در رشته های مراقبت زیبایی و بهداشت و ایمنی است. این آموزشگاه ۴۵ مدرک معتبر فنی و حرفه ای با کد بین المللی و قابل ترجمه برای کشورهای مهاجر پذیر پیشرفته اروپایی را ارائه می کند. افرادی که قصد مهاجرت را دارند می توانند با اخذ این مدرک اقدام به مهاجرت نمایند و با دریافت و ترجمه مدرک، ویزای کاری بگیرند.

 تمامی دوره های آموزشی که در آموزشگاه آرایش و پیرایش ماهدیس کرج برگزار می شوند، دارای مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای می باشند. تمامی افراد بالای ۱۲ سال با حداقل مدرک تحصیلی (دوره راهنمایی) می توانند در تمام دوره های آموزشی آموزشگاه آرایشگری ماهدیس شرکت و مدرک رسمی فنی و حرفه ای دریافت کنند. برای مشاهده لیست کامل بهترین آموزشگاه های آرایشگری زنانه در کرج می توانید به صفحه آموزشگاه آرایشگری زنانه در کرج مراجعه نمایید.

همچنین برای شاغلینی که وقت آزاد برای شرکت در کلاس ها را ندارند، در روز های جمعه کلاس های ویژه برگزار می شود.

دوره هایی که در آموزشگاه ماهدیس کرج برگزار می شوند شامل دوره های میکاپ و گریم، خدمات مو، مژه و ابرو، آموزش کار با مواد، آموزش میکروپیگمنتیشن، آموزش آرایش و پیرایش زنانه، آموزش پاکسازی پوست، آموزش اپیلاسیون، آموزش کاشت ناخن، آموزش طراحی ناخن و طراحی با حنا روی بدن است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...