آموزشگاه زبان و کامپیوتر ملل اصفهان


آموزشگاه ملل زیرمجموعه هلدینگ آموزشی ملل بوده که در زمینه آموزش مهارت‌های کاربردی با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور در شهر اصفهان فعال است اما فعالیت آن به شهر یا منطقه فیزیکی اطراف آن محدود نمی‌باشد، چراکه با آینده نگری مدبرانه‌ی مدیریت مجموعه، خانم کلباسی دوره‌های آموزش آنلاین و از راه دور در مجموعه با بستر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بالا با استفاده از سرورهای اختصاصی داخلی قوی تهیه شد، تا کلاس‌ها با کیفیت تصویری و صوتی عالی برگزار شوند. آموزشگاه ملل دارای سه دپارتمان زبان فرانسه، زبان انگلیسی و فناوری‌ و اطلاعات است.

یادگیری زبان فرانسه شروع مسیر شما برای مهاجرت به کشورهای فرانسه زبان است. دليل شما براي يادگيري زبان فرانسه هر چه باشد با شرکت در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه ملل برای هرچیزی آماده می‌شوید. کلاس‌های آموزش زبان فرانسه ملل مطابق با آخرین استانداردهای آموزشی اروپا است. استفاده از منابع آموزشی بروز و مدرسین باتجربه از ویژگی های آموزشگاه زبان ملل است. کلاس‌های آموزش زبان فرانسه ملل براساس استاندارد اروپایی CEFR از سطح A1 تا C2 در 6 سطح تشکیل می شوند.

دوره‌های آموزش زبان فرانسه کودکان

با توجه به سابقه درخشان آموزشگاه ملل در آموزش زبان فرانسه به کودکان، و واقف بودن کادر آموزش به این امر که فرایند یادگیری در کودکان با دیگر گروه های سنی کاملا متفاوت است، در دوره های آموزشی زبان فرانسه کودکان از کتاب های ل پتی لوستیک و ل لوستیک که مخصوص کودکان است بهره گرفته شده است.

دوره‌های آموزش زبان فرانسه نوجوانان

یادگیری زبان فرانسه در نوجوانی بهترین اقدام است. و از آنجایی که آموزش در این سن به افزایش مهارت و ساختن یک آینده درخشان کمک بسزایی می‌کند، قطعاَ یادگیری زبان فرانسه در این امر تاثیر مستقیمی خواهد داشت. کتاب آموزش زبان فرانسه Adosphère، متناسب‌ترین متد برای این گروه سنی بوده که توسط مجرب‌ترین اساتید آموزش زبان فرانسه داده شده و شرکت‌کنندگان را برای گذراندن آزمون‌های بین‌المللی و ورود به دانشگاه آماده می‌کند.

دوره‌های آموزش زبان فرانسه بزرگسالان

یادگیری زبان فرانسه مطمئناَ دریچه‌‌های تازه از کسب و کار و شبکه‌های ارتباطی را به رویتان خواهد گشود. دوره‌های زبان فرانسه از مبتدی تا پیشرفته برای گروه سنی بزرگسال، با بهره‌گیری از جدیدترین کتب آموزشی "Defi" در آموزشگاه زبان ملل در حال برگزاری است. همچنین دوره‌های مکالمه محور نیز جهت بهبود این مهارت در نظر گرفته شده است. با گذراندن دوره‌های عمومی و آمادگی، متقاضیان شرکت در آزمون هایی چون Delf، Dalf، Tef و ... می‌توانند، به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنند.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...